Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

I tak uwazam ze w tym tygodniu zobaczymy gameplay, nie bez powodu Sony wycofalo mozliwosc sciagniecia gry, musiala to byc kompletna gra.

No chyba ze chodzilo im o soundtracka czy reklamy w grze zawarte.

 

A co ja zrobie jak uruchomie GTA? Rozegram pare misji.

To była pełna wersja, tyle że do niej zagrania potrzeba specjalnego klucza, który zostanie udostępniony w dniu premiery gry. Bez tego klucza można jedynie bawić się plikami gry -> stąd wszelkie przecieki dotyczące fabuły gry.

 

Chyba nie doceniasz hakerów...

 

 

Jak choćby haker Bonzo  :woot:

 http://www.youtube.com/watch?v=n6kUHM4jmqE

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Pamietam ze gta 4 jak jeszcze robilem w empiku przyszlo dzien wczesniej ale poznym popoludniem. Sprzedawac nie mozna bylo za (pipi)a, ale jak sie zakombinowalo to mozna bylo grac wczesniej(pracownik).

ja mialem killzona 3 chyba tydzien przed premiera to samo uncharted 3 i nie wiem co to za mit o banach za odpalenie gry wczraniej
Odnośnik do komentarza

Pamietam ze gta 4 jak jeszcze robilem w empiku przyszlo dzien wczesniej ale poznym popoludniem. Sprzedawac nie mozna bylo za (pipi)a, ale jak sie zakombinowalo to mozna bylo grac wczesniej(pracownik).

 

Teraz za takie rzeczy dają nagany i 80% pensji ucinają więc gra niewarta świeczki : ]

Odnośnik do komentarza

 

Pamietam ze gta 4 jak jeszcze robilem w empiku przyszlo dzien wczesniej ale poznym popoludniem. Sprzedawac nie mozna bylo za (pipi)a, ale jak sie zakombinowalo to mozna bylo grac wczesniej(pracownik).

 

Teraz za takie rzeczy dają nagany i 80% pensji ucinają więc gra niewarta świeczki : ]

 

 

Takich sklepów jak EMPIK na całym świecie są tysiące. Zawsze istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że ktoś coś wyniesie, niezależnie od okoliczności. Ludzie kradli, kradną i będą kraść.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pamietam ze gta 4 jak jeszcze robilem w empiku przyszlo dzien wczesniej ale poznym popoludniem. Sprzedawac nie mozna bylo za (pipi)a, ale jak sie zakombinowalo to mozna bylo grac wczesniej(pracownik).

 

Teraz za takie rzeczy dają nagany i 80% pensji ucinają więc gra niewarta świeczki : ]

 

 

Takich sklepów jak EMPIK na całym świecie są tysiące. Zawsze istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że ktoś coś wyniesie, niezależnie od okoliczności. Ludzie kradli, kradną i będą kraść.

 

 

Ale ja nie mówie o kradzieży tylko o przypadku jak jesteś pracownikiem emipku i dostajesz grę wcześniej do sklepu lecz nadal nie możesz jej odpalić sobie bo grozą w/w konsekwencje.

Odnośnik do komentarza

Przecież ZAWSZE sklepy sprzedają wcześniej. Nie są to Empiki w Polsce czy gamestopy w USA, ale właśnie za oceanem wiele takich mniejszych sklepików łamie zasady i sprzedaje nawet tydzień lub dwa wcześniej. Sam miałem Halo Reach przed premierą, a na polygamii jeden gostek sweg czasu chwalił się, że Black Opsa 2 dostanie tydzień przed oficjalną premierą.

Odnośnik do komentarza

Heh, w miejscowym małym sklepie z grami będę mógł niby kupić w dniu premiery za 217 zł. Spytałem się, czy dałoby radę już w poniedziałek odebrać, ale pan powiedział, że pewnie embargo będzie.

 

 

i tak się tam przejdę 16ego xd

 

Odnośnik do komentarza

Przecież ZAWSZE sklepy sprzedają wcześniej. Nie są to Empiki w Polsce czy gamestopy w USA, ale właśnie za oceanem wiele takich mniejszych sklepików łamie zasady i sprzedaje nawet tydzień lub dwa wcześniej. Sam miałem Halo Reach przed premierą, a na polygamii jeden gostek sweg czasu chwalił się, że Black Opsa 2 dostanie tydzień przed oficjalną premierą.

 

Dlatego w swoim czasie należy się spodziewać pierwszego wycieku z czystego gameplayu. Pytanie tylko: kiedy. :)

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Chyba nie doceniasz hakerów...

Gdzieś czytałem, że złamanie tego 128 bitowego klucza AES zajęłoby "troszkę" więcej czasu niż mamy do premiery. Nie ma sensu.

Nie takie rzeczy robili :D
Nie mam nic przeciwko przeciekom gameplayu. W analogicznej sytuacji przy GTA IV nic nie robiłem tylko oglądałem na streamach jak ludzie grają w kradzioną wersję na X360. Przy RDR podobnie. Hype to zło.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...