Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

A jest tu ktoś z trójmiasta ? Zamawiacie gdzieś preorder, czy kupujecie na miejscu ?

 

Ja pierwsze po odpaleniu gry, wykonam narzucone polecenie, bo zawsze jakieś jest - pojedź gdzieś tam, zapisz grę, czy coś takiego. No a potem będę jeździł i zwiedzał, trochę mi to zajmie ;)

Ja prawdopodobnie w Empiku odbiorę, tym w Alfa Centrum, 17 września wracając z pracy. Kupiłem tam preorder dla plakatu, w lutym. Poza tym GTA IV też tam kupowałem. Chyba, że mnie coś weźmie i zamówię edycję specjalną.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze przez co każdy z nas będzie musiał przejść to obowiązkowa instalacja (8GB) :devil: Zrobiłem już porządki na dysku. Ależ to będzie męczarnia :wallbash: SC Blacklist (też koło 8GB) instalował mi się kilkanaście minut. Swoją drogą współczuję randomom którzy mają konsole bez dysków i dopiero 17ego uświadomią sobie że trzeba dokupić pendrive/dysk :mocking:

Odnośnik do komentarza

Ależ będzie giera, już przez pół roku w nic nie grałem na ps3, czasem w fife/pesa z kumplami, a tak to w żadną inną grę mi się nie chce grać, gta to moja ulubiona seria i teraz jest niesamowita chęć żeby zagrać w V odsłonę :turned:  Też na początku zamierzam przejść parę misjii i "pobawić się" miastem..

A czy możliwość gry w internecie będzie od razu dostępna po zakupie gry w dniu premiery, czy trzeba będzie trochę poczekać? Dla mnie to i dobrze, bo na razie nie mam zamiaru grać online póki nie przejdę gównego scenariusza gry.. (chyba... xD)

Odnośnik do komentarza

Imo bedzie sie jezdzilo tak jak motorem. Przycisnie sie R2 i ziomek bedzie pedalowal.

 

Ja tam chyba bede trzaskal misje najpierw, zeby zdobyc troche kasy i fajnego sprzetu bo szlajanie sie po mapie bez gnatow i jakies gadzetow to lipa.

 

No chyba ze beda kody to odpale na nowym sejwie i tylko wyobraznia bedzie mnie ograniczala :>

Odnośnik do komentarza

wrzucilem przed chwila wpis rockstar z jednego z komentarzy, ale jak sie okazuje, ktos im shackowal konto na facebooku i wypisuje  ze mysla o dacie wydania gta v na pc i ng. 

link do dyskusji 


 

Rockstar Games Everyone. we like to let you know that GTA V is in discussion for a release date on PC/XBOX ONE/PS4.

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151885173390097&set=a.10150126067600097.319350.51752540096&type=1&theater

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...