Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, że.... po zobaczeniu tej mapy ciśnienie na GTA V trochę mi spadło...

Patrząc na nią, na ulice miasta, wielkość lotniska itd. mam wrażenie, że samo miasto wielkościwo to będzie max połowa LC z GTA IV :/

A mi przeciwnie. Tereny zielone to to co kocham, a tych bedzie az za duzo. 4-5 misji i lece do lasu polowac na zwierzeta ;-)

 

Z calego mojego szczescia z gta zapomnialem o poradniku!! Ale juz zamowiony. Z poradnikow prawie nie korzystam, ale do takich gier albo rpg zawsze kupuje tylko zeby miec, a to mapke a to znajdzki jakies :D #oldschool

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że.... po zobaczeniu tej mapy ciśnienie na GTA V trochę mi spadło...

Patrząc na nią, na ulice miasta, wielkość lotniska itd. mam wrażenie, że samo miasto wielkościwo to będzie max połowa LC z GTA IV :confused:

Moim zdaniem za dużo ludzi myśląc o mapie, myśli od razu o mieście. Przecież aglomeracja miejska nie musi od razu zajmować 99% mapy, aby był klimat i dobrze się grało. Ten triathlon przecież gdzieś trzeba rozegrać ;)

Odnośnik do komentarza

To nie tak.. Ja bardzo czekam na te wiochy i dzicz. Tego mi najbardziej w IV brakowało.. ALE po tylu latach czekania i tych zapowiedziach jaki to wielki świat zbudowano w V liczyłem na miasto rozmiarów LC + duże tereny pozamiejskie. Teraz wygląda to tak, że miasto to jakieś 40% LC, a z terenami zielonymi to w sumie chyba mniej niż 2x LC.

Po tym, jak ogłosili, że będzie tylko jedno miasto nie liczyłem już na przeskok jak z GTA III na San Andreas.. ale w takiej sytuacji jestem trochę zawiedziony.

 

e: Chyba, że faktycznie na mapie widać tylko główne ulice... ale to oznacząłoby, ze lotnisko jest wielkości 1/3 miasta.. a to jest raczej wątpliwe.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie tak.. Ja bardzo czekam na te wiochy i dzicz. Tego mi najbardziej w IV brakowało.. ALE po tylu latach czekania i tych zapowiedziach jaki to wielki świat zbudowano w V liczyłem na miasto rozmiarów LC + duże tereny pozamiejskie. Teraz wygląda to tak, że miasto to jakieś 40% LC, a z terenami zielonymi to w sumie chyba mniej niż 2x LC.

Po tym, jak ogłosili, że będzie tylko jedno miasto nie liczyłem już na przeskok jak z GTA III na San Andreas.. ale w takiej sytuacji jestem trochę zawiedziony.

 

e: Chyba, że faktycznie na mapie widać tylko główne ulice... ale to oznacząłoby, ze lotnisko jest wielkości 1/3 miasta.. a to jest raczej wątpliwe.

będziesz miał fure, przejdziesz całe LS , wtedy pisz takie posty ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...