Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ale wersja na nextgen wyjdzie, jeśli nie piątka to samo Online, które ma być wspierane przez lata. Bezsensem byłoby wspieranie tytułu, który już przez x lat miał być na poprzedniej generacji. Argument, że R wcześniej nie zrobił porta na kolejną generacje jest żenujący. Już hype hypem ale tam nie pracują idioci, którzy nie wiedzą, że gracz w końcu się będzie chciał przenieść na kolejną generację.

 

A wtedy wszyscy sprzedamy swoje kopie i zakupimy wersję ps4 w rozdziałce full hd, 60 fps-ach i mega płynnej animacji. :yes:  

Odnośnik do komentarza

Jesli chca rozwijac GTAO przez dluzej niz przez pare miesiecy to port na next-geny jest wrecz obowiazkowy. Tak samo dodatki DLC powinny byc na wieksza skale, niemal porowywalne z samodzielna produkcja. Mogliby np. przemodelowac I odpowiednio rozbudowac LC z IV, albo jeszcze lepiej, Vice City stanowiace powiedzmy 30% calej mapy z V (bo skoro do tej pory nie zrobili pelnoorawnego sequela w VC to domyslam sie ze jest to sredni pomysl, chyba ze byloby to tylko jedno z kilku miast).

Odnośnik do komentarza

W wywiadzie nawet chyba Benzies powiedział, że jest duże prawdopodobieństwo, że samo GTA Online wyjdzie na nextgeny. Także to tylko kwestia czasu. :)

Tak w ogóle to chyba przegram, bo pisałem, że do premiery temat nie dobije do 400 stron, było wtedy 320, teraz 371. Chyba jednak dobije. :P

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze interesowało czemu ludzie są tak nakręceni na 60fps (we wszystkich grach, nie tylko w GTA).
Najbardziej realistyczny efekt otrzymuje się przy 24 klatkach na sekundę (np. w produkcjach filmowych). Przy 60 otrzymujemy efekt "brazylijskiej telenoweli" gdzie wszystko wydaje się być sztuczne i za szybkie. 
PS. Gdyby ktoś się zastanawiał ile FPS może zobaczyć oko - "oko ludzkie nie rejestruje już błysków powyżej 45–53 na sekundę"

Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze interesowało czemu ludzie są tak nakręceni na 60fps (we wszystkich grach, nie tylko w GTA).

Najbardziej realistyczny efekt otrzymuje się przy 24 klatkach na sekundę (np. w produkcjach filmowych). Przy 60 otrzymujemy efekt "brazylijskiej telenoweli" gdzie wszystko wydaje się być sztuczne i za szybkie. 

PS. Gdyby ktoś się zastanawiał ile FPS może zobaczyć oko - "oko ludzkie nie rejestruje już błysków powyżej 45–53 na sekundę"

 

To co mówisz może i jest prawdą w przypadku telewizji/kina, gdzie każda klatka ma w sobie zapisane rzeczywisty (prawdziwy) motion blur, a więc ruch i tak jest naturalny i płynny. W przypadku gier IMO tak nie jest (dopiero zaawansowany post-processing potrafi stworzyć wrażenie naturalnych rozmyć) i prawie zawsze więcej fps > mniej fps. Niemniej stałe 30 fps w tak rozbudowanej produkcji jaką jest GTA będzie w zupełności wystarczające. Co tutaj dużo owijać w bawełnę, już San Andreas i GTA IV nie były najbardziej płynnymi grami, a i tak były miodne ponad wszelką skalę.

Odnośnik do komentarza

W wywiadzie nawet chyba Benzies powiedział, że jest duże prawdopodobieństwo, że samo GTA Online wyjdzie na nextgeny. Także to tylko kwestia czasu. :)

Tak w ogóle to chyba przegram, bo pisałem, że do premiery temat nie dobije do 400 stron, było wtedy 320, teraz 371. Chyba jednak dobije. :P

W tym samym wywiadzie mówił też, że GTAO to ich największy i najbardziej ambitny projekt, więc oni tego nie widzą jako popierdółki na pare miesięcy. A skoro tak, to port jest nieunikniony, no chyba to oczywiste jest...

 

Polecam Wam jeszcze raz ten wywiad przeczytać. Mieli i mają tone pomysłów, co chwile coś zmieniali. Benzies też przyznał, że myślą o dodaniu kolejnych miast w formie DLC.

 

Co do skanu, jednak będzie można wykonywać misje na kilka sposobów!!!11 Widać też krew na koszulce Trevora mam nadzieje, że nie będzie zanikała po czasie jak w MP3.

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

jak nie bedzie pokera to mega slabo

 

Nie wyobrażam sobie, że w GTA V nie będzie hold 'ema. Po prostu sobie nie wyobrażam. Come on - w RDR już był i nawet całkiem sensownie podany.

 

Zapomniałem włączyć cytowanie, a ktoś mi wcześniej napisał, że żeby zabezpieczyć konsolę przed włączaniem/wyłączaniem ze strony syna wystarczy wyciągnąć kabel zasilający (slim). Kuuuuuurde, za mądry jestem, żeby na takie proste rozwiązania wpadać. Dobra rada, aż krzyknąłem 'Eureka!'. Ktoś jeszcze pisał, że będzie przypał, jak mi w ciągu dnia będzie wyłączał konsolę podczas grania. Otóż nie zamierzam grać w ciągu dnia, będę spokojnie medytował cały dzień, a wieczorem jak go położę spać to wtedy zacznie się jazda do rana!! Już za chwileczkę już za momencik:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...