Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Kiedyś podawano ile konsol PS3 i X360 się sprzedało w naszym kraju, ciekawe jaki to współczynnik :). Do tego przecież to tylko preordery i na pewno  dużo więcej się jeszcze sprzeda kopii 

Było bodajże 300.000 konsol PS3 w naszym kraju (aczkolwiek mogę się mylić)

 

 

Przecież Sony Polska chwaliło się jakiś czas temu że jest 500.000 chlebaków. Znakomity wynik jak na same pre-odery bo jednak GTA to nie ten sam pułap każualu co FIFA.

Odnośnik do komentarza

Właśnie roznie bywa bo większość rzeczy kupuje w Game czasami przychodza 3 dni przed premiera czasami dzień przed no nic pozostaje tylko trzymać kciuki bo tak jak mówię moze bede miał odrobinę szczescia

 

To ciekawe, że grę już wysłali, a poradników dalej nie. Hmm... Dobra, schodzę do schronu przez te wszystkie gameplay'e. See you!

Odnośnik do komentarza

 

 

Kiedyś podawano ile konsol PS3 i X360 się sprzedało w naszym kraju, ciekawe jaki to współczynnik :). Do tego przecież to tylko preordery i na pewno  dużo więcej się jeszcze sprzeda kopii 

Było bodajże 300.000 konsol PS3 w naszym kraju (aczkolwiek mogę się mylić)

 

 

Przecież Sony Polska chwaliło się jakiś czas temu że jest 500.000 chlebaków. Znakomity wynik jak na same pre-odery bo jednak GTA to nie ten sam pułap każualu co FIFA.

 

 

W naszym kraju nie ma jeszcze rozwiniętej tradycji pre-orderowania gier. Większość nakładu idzie w pierwszym tygodniu od premiery w MM czy Empiku.

Odnośnik do komentarza

Kuźwa ja to mam szczęście, okazało się, że GTA, które zamówiłem na allegro u typa, zostało uszkodzone (a raczej cała partia którą sprzedawał) i zwróci mi kasę ..xd

Czy w każdym TESCO będzie ta gra dostępna? U mnie w mieście jest TESCO ale nie ma go na liście tych co podawaliście, ale czy w ogóle będzie w nim ta gra? A zresztą sam pójdę i zapytam.. ehh

Odnośnik do komentarza

Kuźwa ja to mam szczęście, okazało się, że GTA, które zamówiłem na allegro u typa, zostało uszkodzone (a raczej cała partia którą sprzedawał) i zwróci mi kasę ..xd

Czy w każdym TESCO będzie ta gra dostępna? U mnie w mieście jest TESCO ale nie ma go na liście tych co podawaliście, ale czy w ogóle będzie w nim ta gra? A zresztą sam pójdę i zapytam.. ehh

 

 Ty, a z muve nie zdażysz jeszcze zamowic? :>

Odnośnik do komentarza

Nie czaje Was ludziska ani trochę, bez kitu. Może weźcie w ogóle całą grę przejdźcie i przeorajcie wzdłuż i wszerz oglądając gameplaye, po cholerę będziecie grali, zaoszczędzicie ponad 2 stówy. A posty niektórych z Was, że chcecie zobaczyć to, tamto i siamto to po prostu No Comment, no co za barany...

PS. Jak dla mnie to ta liczba preorderów w Polsce jest żałosna, kraj 40 milionów ludzi i tylko 20 tysięcy? nawet 200 tyś. to według mnie by było mało, ehh ta Polska, prawie we wszystkim zawsze musimy być najgorsi ;/ 

Edit. Jednak muszę bardziej dosadnie bo aż mnie "trzęsie" - oglądajcie sobie dalej do wtorku po kilkanaście gameplayów dziennie, ale życzę Wam żebyście się w końcu nacięli na mega spoiler, który Wam z(pipi)ie grę! A potem będą płacze, że niczym nie jesteście zaskoczeni i wszystko już widzieliście na filmikach, żal mi takich ludzi! 

Edytowane przez popiol
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem trochę banowania konsol przez Microsoft.

 

http://stickskills.com/2013/09/12/microsoft-is-banning-consoles-over-gta-v-leaks/

 

 

The internet has been a little crazy over the past 24 hours, as a GTA V leak has been spreading images and videos from the game. While Grand Theft Auto V doesn’t release for five days, Microsoft is making sure to ban the consoles of those gamers who are playing a leaked version of the game and spreading content.

 

To co, jeśli będę nieobeznanym Kowalskim, pójdę w niedzielę do Tesco, kupię tam GTA V przed premiera, to mi zbanują konsole? Tesco powinni zbanować. To nie są piraty.

 

PS. Jak dla mnie to ta liczba preorderów w Polsce jest żałosna, kraj 40 milionów ludzi i tylko 20 tysięcy? nawet 200 tyś. to według mnie by było mało, ehh ta Polska, prawie we wszystkim zawsze musimy być najgorsi ;/

 

To nie jest mało. Zauważ, że w Polsce jest coś ponad 500 tysięcy PS3. X360 mniej, bo MS się u nas nie chwalił sprzedażą. 200 tysięcy w takim przypadku to liczba z kosmosu, totalnie nieprawdopodobna. Te 20 tys to tylko pre-ordery. Całkowita sprzedaż po kilku miechach może spokojnie dobić do 100 tys i więcej..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...