Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Gra roz.poerdala. Grałem ok 3h, siła sie oferowalem od pada. Jedyne co mnie wkurzylo to ze jak chciałem skończyć i zapisać grę to nie mogłem bo gdy wchodzę do domu ląduje sie misja. Wtf?

 

Wylaczylem konsolę. Jutro nadrobie te stracone misje bo sa świetne.

 

Edit. Sorry za polskie znaki. Pisze z kom

grę można sejwowac z poziomu komórki w każdym miejscu na mapie

Fuck XD

 

Dzięki

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam za sobą kilkanaście godzin nieprzechodzenia wersji testowej ( ;) ) a obecnie czekam na oryginała żeby w niego pocinać, ale już mogę napisać, że do momentu zagrania w GTA V czekałem na tytuł, który ukoronuje 5 lat posiadania grilla od Sony i po którego zobaczeniu bez żadnego ale stwierdzę, że w tej generacji widziałem już wszystko, a ukoronowaniem tego jest właśnie tytuł o którym klepię. A/V jest wręcz fenomenalne, misje są bardzo GTA-owe, lecz równie podkręcone jak Trevor gdy zobaczył

Patricię.

Mamy w końcu 17 września, dzień na który czekałem niczym na przyjście mesjasza i jedyne co mogę napisać to: grajcie i dajcie grać innym (zwłaszcza jeżeli macie podwładnych w podobnej jak Wy sytuacji - trochę zrozumienia). Ostatnia rzecz do zrobienia w tym kraju? Pogranie z kumplami w GTA V i spier***nie z niego. 

Oby do 1 października. 

 

GTA Onlajn

 

KUUUUUUUUUUUUU

Odnośnik do komentarza

 

Disc 1 zaintsalowałem, Disc 2 (play disc) już nie, nie tak powinno być właśnie?

 

może spróbuj tego:

 

"Digital Foundry zaproponowało potencjalne rozwiązanie, które eliminuje potrzebę wczytywanie danych z płyty: pliki z krążka oznaczonego jako „gra” należy zainstalować na pamięci przenośnej."

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-09-16-rockstar-ostrzega-przed-instalacja-drugiej-plyty-gta-5-na-xboksie-360

 

dzieki, sprawdze jak wroce z pracy (jeszcze 6h -_-)

Odnośnik do komentarza

Gra faktycznie wyglada jak na trailer'ach, naprawde robi spore wrazenie jesli chodzi o aspekty techniczne. Najbardziej irytuje fizyka pojazdow, ktora cofa sie do ery GTA III- jakbym jezdzil kartonami. Czy mam wrazenie, ze gram w next-gen'a?... Raczej nie. Mimo tego, swietnie sie bawie. 

 

Przytocze posta z PS3site (podpisuje sie pod wszystki co napisal). Tak jak on, jestem troche rozczarowany

 

GTA 5 prezentuję się wspaniale, extra misje, piękne krajobrazy, wciągająca fabuła, w końcu polskie teksty, ciekawe strzelanie, ale niestety jest ogromne ALE!

 

To za co wielu pokochało w GTA 4 był realizm, była próba stworzenia symulacji wraz z dość dobrym, trudnym odzwierciedleniem praw fizyki. Największą i dość poważną dla mnie wadą jest stworzenia ARCADE z GTA 5. GTA stało się jak SAINT ROW albo Sleeping dogs. 

 

Model jazdy: całą przyjemność z prowadzenia pojazdów, ich ciężar, podsterowność, nadsterowność wywalili. Są jakieś cukierkowe zabawki. Tir z naczępą rozbujany powinien polecieć od razu na bok a on ostro trzyma się jak przyklejony do asfaltu (co by było niemożliwe w GTA4.) Co za kretyn kiedyś wpadł na pomysł w grach, że jak się naciśnie hamulec podczas ostrego skręcania to polepszy nasz tor jazdy... tak, zastosowali to w GTA 5. (jak to powinno być i jak było w GTA 4, ostry hamulec w zakręcie = dzwon)

I co to ma być za głupota, żeby sterować autami w powietrzu ? Wszystkie filmiki kaskaderskie, wyczyny szlak trafił, całą frajda z tego że autem udało się wylądować zabrali. Nie widzę sensu oglądania filmów kaskaderskich z GTA 5. 

 

Zniszczenia: żartujecie sobie z tymi porównaniami do GTA 4 ? GTA 5 ma się nijak ze zniszczeniami z GTA 4. Jadąc pod prąd autostradą, dość dobrym autem, wpadając pod TIR'a jest duża szansa, że nic nam się nie stanie albo jedynie maska odleci. (bez żadnego tuningu) ARCADE ponownie. (grałem bardzo wiele godzin w GTA 4, także mam parę filmów z ewolucjami na motorze na youtube (np. ten http://www.youtube.c...h?v=xr198G0O7bc), więc bardzo dobrze znam owy model z "czwórki")

 

To co odróżniało GTA tak bardzo od SAINTS ROW i innych sandboxów był właśnie realizm, oczekiwałem zwiększenia jego poziomu wraz z kolejną częścią. Zabierając to dostajemy podobny sandbox jak resztę w tej dziedzinie.

 

Wiem, że wielu się nie podobała fizyka w GTA 4, była często za trudna, denerwująca, więc teraz tym osobom na pewno się spodoba GTA 5. Niestety dla mnie to gigantyczny minus, krok w tył. To do czego dążył za każdym razem Rockstar porzucił na rzecz tego co woli większość graczy - prostoty, trybu arcade.

 

Jest to trudne do przyznania to co napisałem, szczególnie w sytuacji gdy właśnie się wydało 200 zł na nocną premierę smile.png

 

Konkluzja: jest to w pełni subiektywna ocena, którą miłośnicy GTA 4 (szczególnie wyścigów, akrobacji) za pewne podzielą . Osoby którym nie pasowało GTA 4 z całą stanowczością powinni zakupić GTA 5.

 

Z moich doświadczeń w szybkiej jeździe autem wynika, że wciśnięcie hamulca przed/w zakręcie najczęściej dociąża przód i dodaje mu tej czasem ratującej pupe przyczepności. Oczywiście zależy to od auta, bo w mocnym aucie rwd często to obróci od razu auto, ale akurat nierealne nie jest. Sam model mi bardziej przypadł do gustu niż w czwórce, jego zmianę na bardziej przyjazny tłumacze sobie, że nie gramy już przybyszem z ery socjalizmu, tylko wytrenowanymi kierowcami :teehee:

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem tylko tą drugą płytę "install" a i tak w trakcie intro miałem takie popupy jak widać tutaj

 

 

miał ktoś podobnie? X360 w wersji slim jak coś.

 

Nie, nie miałem tak, pisałem już chyba z 4 razy. Wszystko było cacy, stary X360 Arcade z dyskiem, obie płyty zainstalowane.

 

 

ku,rwa gra na dwoch plytach xD nie moglbym miec xboxa, czulbym jak za czasow psxa i zonglerki plytami. slabo.

Możecie z takimi tekstami iść do Console Wars i zostawić ten temat czysty od głupich międzykonsolowych docinek? Nawet nie wiesz co gadasz, bo na X360 nie żongluje się płytami i na obu konsolach tak samo musisz zainstalować 8 GB danych na dysk.

Odnośnik do komentarza

 

Hhahahaa beka z nocnej premiery w Tesco w Gliwiach, Mieli az... uwaga uwaga... 27 sztuk! (17 na x'a i 10 na ps3). Smiechu warte... Oczywiscie sie nie załapalismy z kumplami a bylismy 0.05. 27 sztuk na prawie 200 tysieczne miasto! Brawo!

 

Sziiiiit man, miałem tam jechać :( Ale beka! 

 

 

byłem o 23 i jako pierwszy zająłem miejsce :P

 

Ale fakt - ilość to jakiś żart. 17 na ps3 i 10 na x'a !!! 

Odnośnik do komentarza

jestem na samym początku, także opisze bez spoilerów stan mojego umysłu na tę chwilę :teehee: podkreślę też że jestem absolutnym hejterem poprzednich części GTA, zawsze rzucałem je w kąt po kilku h bo mnie nudziło robienie misji menelem przynieś, podaj, pozamiataj ; tylko RDR mi przypasiło i było solidnym wygrzewem

 

no i wychodzi na to, że to będzie pierwsze GTA które mnie zajara, gra mi się ekstremalnie bardzo podoba od pierwszej minuty, od razu wchodzi na pułap "gry na 10/10" i rzuca nas prosto w grubą akcję, gameplayowo też jest to świetnie rozwiązane - ciągle coś się dzieje i najlepsze rzeczy nie są w cutscenkach tylko jesteś tego uczestnikiem

 

druga rzecz która przykuwa uwagę to przeboskie lekko komiczne/cyniczne dialogi, znowu mi zapachniało RDRem, tutaj jest jeszcze lepiej

 

nie spodziewałem się tak dobrego GTA, myślałem że to będzie kolejny podobny do poprzednich produkt - jest dokładnie na odwrót, gra zaskakuje 5 razy w ciągu 15minut i im dalej tym lepiej, jestem praktycznie pewien że to będzie największe dzieło od Rockstara ever, po prostu to czuć :yes:

 

nie spodziewałem się nic a dostałem w twarz solidnego kopa, gra wygląda na wybitną łamane na genialną, bardzo możliwe że GOTG (i pisze to zatwardziały Naughty Dog/TLOU maniak)

 

musiałem napisać te wrażenia na gorąco bo później bym zapomniał, gra aż się prosi o spauzowanie i skomentowanie tego wypasu, jeśli ktoś stworzyłby kiedyś perfekcyjny otwarty świat, nazywałby się on GTAV

 

ta gra jest za dobra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...