Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zagrałem wczoraj po robocie z dwie godzinki. Syn od razu wlazł mi na kolana i krzyczy "auta,auta!" Mało grałem ale osobiście jestem zachwycony. Kupiłem kolekcjonerkę i fakt że spora kasa ale chciałem ją mieć. Czapkę sprzedam na allegro to coś tam się zwróci ale torbę zostawiam:) Wygląda na to że wsiąknę w GTA na parę tygodni.

Odnośnik do komentarza

Kasy jest tak dużo, że starczy na wykupienie kina za 30mln? :D A gdzie jeszcze inne przedsiębiorstwa. :D

Ah rozwałki są GENIALNE. Dają masę funu przez świetny feeling strzelania. 

A tak w ogóle co trzeba zrobić z vanem z randomowych spotkań? Bo miałem go, ale niezbyt wiedziałem co potem miałem z nim zrobić. Jakiś garaż czy coś? 

Ej co jest, chciałem na Social Clubie porównać sobie wyniki w Tenisie i pokazuje, że nie grałem, a grałem w nocy i wygrałem 6:2. :(

coo? oO kino kosztuje 30mln? : O slodki jezu, co prawda mialem tylko jeden planowany skok, ale kwota i tak wydaje sie kosmiczna.

Odnośnik do komentarza

Ale akcję miałem. Musiałem na środku drogi zmienić wóz bo koło już ściągało w jedną stronę, przypadkiem zahaczyłem Trevorem o jakiegoś mośka z gangu i zaczął mnie gonić. Na autostradzie, odwróciłem się żeby mu przysolić w pyska a on biegł w moją stronę, stanął - zdążył popatrzeć w lewo i w tym momencie szybko jadący random po prostu go zdemolował :D poezja. Zero skryptów. :)

Odnośnik do komentarza

 

Raven jestem przed drugim skokiem 

 

Kontenerowiec

 

A gram ciągle same misje ponad 15h i nie mam połowy wątku fabularnego? 

 

Statystyki, Lista 100%, tam macie ile misji macie jeszcze przed sobą. Nosz kuźwa, poogarniajcie najpierw o czym Was sama gra informuje, później pytajcie :P. Nie mam spisu misji w głowie, dodatkowo to jest GTA, masz różnych zleceniodawców w tym samym czasie i ta sama misja może być 25 albo 35...

 

pamietasz jakich ludzi najlepiej wybrać do drugiego napadu na doki organizowanego przez trevora? W pierwszym jak sie wzieło słabego gunmana i dobrego rajdowca to jeden koleś polego a drugi podniósł kasę i było mniej osób do podziału. Zakładam że w grugim napadzie też tak jest,

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich! :)

 

Grę zakupiłem na premierę i pewnie będę podzielał opinię większości: ta gra jest wielka. Postaram się odnieść do kilku ciekawych kwestii:

  • model jazdy jest świetny, polecam przejechać się szybkimi autami na kamerze "z maski" - szczególnie stare muscle bujają zawodowo, superauta wpadają w poślizgi, a kluczyć wąskimi uliczkami mocarną furą wcale nie jest tak łatwo. Realizmu z "czwórki" będzie niektórym (większości?) brakować, ale ja nie narzekam. GTA V a Saint's Row 3 to wciąż niebo a ziemia.
  • zniszczenia są kapitalne. Naprawdę, sprawdzie sami: odjedźcie autem gdzieś na ubocze i "zbutujcie" je ze wszystkich stron albo wjedźcie pod pędzący pociąg, a gwarantuję, że z wozu niewiele zostanie
  • nie sądziłem, że będzie można tak świetnie wczuć się w postaci! Przyłapałem się na tym, że jadąc Franklinem, odruchowo zmieniam stację na Radio Los Santos, w przypadku Michaela wybieram Queen, zaś co do Trevora...

    ...cóż, jeśli nie spodoba mu się dana stacja, to stwierdzi, że pieprzy taką muzykę i przełączy na rockową stację :)

  • autentycznie nie wiem, w co ręce włożyć. To miasto naprawdę żyje! No i te wybory... Widzisz, jak oprych kradnie damie torebkę? Co robisz: olewasz sprawę? Doganiasz drania i zgarniasz łup ($500) czy oddajesz torebkę paniusi za 10% znaleźnego i jej dozgonną wdzięczność?
  • nie słuchajcie malkontentów smęcących na "martwe" miasto, bo przechodniów jest masa, a korki na autostradzie doprowadzą Was do szału
  • można latać nawet tymi największymi samolotami, tyle że nie ma animacji wsiadania - ot, "trójkąt" i teleportujemy się za stery. Polecam spróbować, naprawdę czuć moc i ogrom tych maszyn.

Długo by wymieniać, zresztą przeczytałem chyba wszystkie posty użytkownika raven_raven, żeby nieco zeszło ciśnienie przed premierą (dzięki za obszerne relacje i zdjęcia!) i nie ma sensu po nim powtarzać. No i ta grafika... oświetlenie, refleksy, zmienne warunki pogodowe - wszystko jest po prostu piękne, zważywszy na ogrom mapy.

 

Czy to najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem? Obiektywnie, patrząc na to, co twórcy zawarli w niewielkim kawałku plastiku: tak, bez dwóch zdań.

Odnośnik do komentarza

Jak przegladac galerie zrobionych fotek i wrzuxac je na social club?

Profile i teksty rodzinki to beka w uj.

Wlasnie sobie odpicowalem furke w garazu i wyglada prawie jak z F&F. :D

A jak zapie.rdala. :o

Na gieldzie pogralem. Zarobilem jakies 150k. Ofc to zysk na teraz bo jeszcze nie sprzedalem akcji. :D

 

I co sie w koncu robi z tymi ciezarowkami z randomowych zdarzen?

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dobra, już wiem o co chodzi. To jest nagroda z połączenie konta z Social Clubem. Dostajemy jeszcze fryzurę (po jednej na bohatera), broń (sprawdźcie Ammu-nation) i samochód (wejdźcie do tego garażu i prawo na d-padzie). Wszystkie postaci mają swoje garaże.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...