Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie najgorsze są do zrobienia wszystkie misje na złoto :confused: ich poziom trudności jest banalny w stosunku do tbogt ale czas wczytywania tego wszystkiego trwa tak długo że się odechciewa je robić.

Mnie tam wystarczyło to 70 na achie/trofeum, dużo jest łatwych. Złoto we wszystkich to już kupa frustracji musi być.

 

Przeloty pod mostami nie są trudne, szczególnie tym małym heli z rakietami. Przed trudniejszym mostem zawsze można quick save zrobić. Pod względem technicznym cięższe do wykonania są te akrobacje samolotem.

 

Najgorsze były dla mnie te odpady pod wodą. Brak radia, dużo pływania, mało co widać, upierdliwe sterowanie i brak nagrody w grze (poza kasą, ale po ukończeniu to są grosze).

Odnośnik do komentarza

przecież te przeloty pod mostami to helikopterem jakieś 20-30 minut jest. jedyne co w(pipi)ia to to, że mam 49 i nie wiem, który to ten ostatni i będę musiał wszystkie jeszcze raz pocisnąć

W internecie raz znalazłem taką stronkę z napojami, www.junkenergydrink.com. Była tam mapka z zaznaczonymi skokami ze spadochronem, samochodami i przelotami pod mostami. Głowy sobie nie dam uciąć, bo prawie ich nie wykonywałem jeszcze, ale chyba te zrobione się odhaczały.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Niektórzy piszą, że nie mają co robić po wątku głównym, a ja mimo że fabuła i 100% już za mną właśnie odkryłem

jakieś traktaty epsilonu do zebrania, trafiłem jeden wybierając się na wiadomą górę spotkać ufo, a to też jeszcze przede mną, tak jak nurkowanie po części łodzi podwodnej, niszczenie znaków wynajęcia mieszkań, polowanie

odkrywanie pobocznych misji nie wliczających się do 100%, tuningowanie fur, pstrykanie fotek, robienie misji na złoto co jak się właśnie przekonuję odkrywa ile podczas przechodzenia fabuły umknęło mi patentów, no i deser w postaci online(nieszczęsnego na tą chwilę) Więc jęśli ktoś chce grać w V to jest co robić, bo "ten co grał a nie gra będzie grał. Tylko ten co (pipi)ł a już nie (pipi), ten już nigdy pfffff" ;D

Odnośnik do komentarza

po prostu większości się nie będzie chciało tego robic. Ja tam średnio przepadam za tego typu rzeczami, online to zupełnie co innego, ale najpierw niech go naprawia.

Pytanie do rekinow giełdowych:

 

jestem po misji Trevora i napadzie na bank na wsi (akcja z miniganem), w końcu zarobiłem jakas kase. Ktos czytający poradniki moglby napisac w co najlepiej ja inwestować?

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Z giełdą to jest tak, że

inwestując na chybił trafił nie zarobisz, inwestując w konkretne firmy na które możesz mieć wpływ w każdym momencie zarobisz kilka procent (np niszczenie samolotów na lotnisku jednej firmy podbija akcje konkurencji itd z innymi branżami), konkretna kasa i to po ponad 100% zysku (ktoś pisał nawet o 200% ale tak długo nie czekałem) z zainwestowanej czeka na nas przy robieniu misji z zabójstwami dla Lestera, wsłuchaj się w to co mówi i jak twoje działania wpłyną na konkretne firmy, później wystarczy kupić właściwe akcje, wykonać misję i patrzeć jak zyski rosną. Jeśli chcemy kupić kina, pole golfowe to najlepiej zostawić te misje L na "po" fabule. Wtedy łatwo policzyć mnożąc sobie minimum razy 2 nasz wkład przy 5(?) takich misjach. Ktoś też niedawno podawał w jakimś temacie nazwę firmy której akcje systematycznie rosną, więc takie cynki też w necie pewnie można wynaleźć. End

Odnośnik do komentarza

To z ta konkurencja zostalo obalone, jest filmik na IGN gdzie gosciu po sabotowaniu godzinami pojazdow jednej firmy nie zarobil praktycznie nic na akcjach konkurencyjnej.
Zaraz to znajde.

EDIT:
tutaj jest filmik i porady do gieldy:
http://www.ign.com/videos/2013/09/27/gta-5-stock-market-exploits-and-tips

 

Najpewniejszy zarobek to misje Lestera, poza tym obecnie warto zainteresowac sie akcjami Pißwasser oraz Hawk & Little na Bawsaq - ja zrobilem tam juz dobra kase i na tych pierwszych mam juz ponad 200% zysku.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Zarabianie w single player zostało zepsute przez to, że wszystkie dodatkowe „losowe” misje zostały wrzucone tylko do GTA Online, tak jakby nie mogli zamieścić ich również w trybie fabularnym. Zarobić można tylko na giełdzie albo wykorzystując „błąd” w grze, choć tej drugiej opcji jeszcze nie próbowałem.

 

 

To z ta konkurencja zostalo obalone, jest filmik na IGN gdzie gosciu po sabotowaniu godzinami pojazdow jednej firmy nie zarobil praktycznie nic na akcjach konkurencyjnej.

 

Próbowałem tego sposobu przez kilkanaście minut z samolotami i wartość akcji niewiele się zmieniła. Jak u gościa po kilku dniach sabotowania spadło, to znaczy, że rzeczywiście to nie działa.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pomimo takich filmów nadal będziemy czytać bzdety jak np.

 

 

Ogromny przelom? Przeciez jest mniej mozliwosci niz w wiekowym juz san andreas. lol.

 

 

Bo co, bo GTA V nie ma dup i siłki ;)

 

Gra jest wielka i zasługuje dla mnie na 10/10 tylko z powodu zabawy którą dostarcza. Wszyscy w ostatnich czasach doszukują się w grach konkretnej fabuły, graniu na emocjach, świetnych postaci, inaczej nie ma mowy o GOTG. Tymczasme GTA V pozwala na ogrom rzeczy, dostarcza mnóstwa zabawy i przyprawia o uśmiech nawet po parudziesięciu godzinach grania, kiedy odkryjesz coś nowego. Dla mnie GTA V to gra na 10/10 bo stanowi benchmark dla przyszłych gier z otwartym światem.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

 

przecież te przeloty pod mostami to helikopterem jakieś 20-30 minut jest. jedyne co w(pipi)ia to to, że mam 49 i nie wiem, który to ten ostatni i będę musiał wszystkie jeszcze raz pocisnąć

W internecie raz znalazłem taką stronkę z napojami, www.junkenergydrink.com. Była tam mapka z zaznaczonymi skokami ze spadochronem, samochodami i przelotami pod mostami. Głowy sobie nie dam uciąć, bo prawie ich nie wykonywałem jeszcze, ale chyba te zrobione się odhaczały.

 

 

znalazłem tą stronkę i z przykrością muszę stwierdzić, że nie odhacza :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...