Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najtańsza jak narazie oferta

 

http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=grand+theft+auto+v+%28ps4%29&ac=true&qtype=basicForm

 

 

Zamówiłem, wyniosło mnie to 170zl + Payback nie jest źle. :)

 

kurde no kusi mnie to gta, tym bardziej ze mam 90zł na karcie empikowej i wtedy to juz w ogole dobra cena i jeszcze moglbym pozwolic sobie na far cry 4. z tym ze w dwie gry na raz to nie da sie grac :/

 

myslicie ze 18ego bedzie tez za taka cene w salonach empik czy tylko empik.com? bo i tak wybiore odbior w salonie a nie usmiecha mi sie juz im placic z gory

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

 

Chyba najtańsza jak narazie oferta

 

http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=grand+theft+auto+v+%28ps4%29&ac=true&qtype=basicForm

 

 

Zamówiłem, wyniosło mnie to 170zl + Payback nie jest źle. :)

 

kurde no kusi mnie to gta, tym bardziej ze mam 90zł na karcie empikowej i wtedy to juz w ogole dobra cena i jeszcze moglbym pozwolic sobie na far cry 4. z tym ze w dwie gry na raz to nie da sie grac :/

 

myslicie ze 18ego bedzie tez za taka cene w salonach empik czy tylko empik.com? bo i tak wybiore odbior w salonie a nie usmiecha mi sie juz im placic z gory

 

Nic nie tracisz, zawsze możesz zrezygnować z odbioru przesyłki bez konsekwencji. A jeśli masz już 90pln na karcie to tym bardziej brałbym :-) Ja pre-order złożyłem na początku października i wiem że nie będę żałował. Dla mnie nawet samo jeżdżenie po Los Santos sprawia mega frajdę :-p

Odnośnik do komentarza

Było ? 

Grand Theft Auto V

  • Seamless integration of new First Person Mode in Grand Theft Auto V and Grand Theft Auto Online including fully customizable controls, targeting, FOV and more.
  • New first-person cockpit views for vehicles, with fully re-modeled interiors, including working speedometers, gas dials *, radio and instrument panel lighting.
  • Increased resolution at 1080p at 30fps, 4K compatible for PC.
  • More than double the draw distance.
  • New depth of field effects.
  • High resolution textures.
  • Over 150 new songs plus new DJ mixes and talk radio.
  • Dynamically adaptive depth of field.
  • Increased particle effects quality and number of particle effects rendered on-screen at once.
  • Improved wind dynamics for clothing, flags, foliage, trees and more.
  • More realistic fluid dynamics.
  • Improved weather effects.
  • Improved damage effects.
  • Volumetric light pollution.
  • 3x number of light sources from 360/PS3.
  • Vehicles from GTA Online Updates now form part of the ambient vehicle population for increased vehicle diversity across the entire world.
  • Vehicles and weapons from all 11 free GTA Online updates are available in Story Mode from day one.
  • New land and sea animals.
  • Animals in the world now have soft fur.

Grand Theft Auto Online

  • Increased player count to 30 players with an additional 2 spectators.
  • Completely overhauled character creator to allow players a greater range of customization.
  • Over 120 new props added to the Creator tools for players to use in creating their own content.
  • Doubled the amount of props allowed in created matches.

*Wskaźnik poziomu paliwa ? :ph34r:

 

 

Link

 

 

PS: @schabek FC4 raczej szybko straci na wartości a GTA nie . Wybór chyba jest oczywisty.

Edytowane przez Krizz
Odnośnik do komentarza

 

Chyba najtańsza jak narazie oferta

 

http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=grand+theft+auto+v+%28ps4%29&ac=true&qtype=basicForm

 

 

Zamówiłem, wyniosło mnie to 170zl + Payback nie jest źle. :)

kurde no kusi mnie to gta, tym bardziej ze mam 90zł na karcie empikowej i wtedy to juz w ogole dobra cena i jeszcze moglbym pozwolic sobie na far cry 4. z tym ze w dwie gry na raz to nie da sie grac :/

 

myslicie ze 18ego bedzie tez za taka cene w salonach empik czy tylko empik.com? bo i tak wybiore odbior w salonie a nie usmiecha mi sie juz im placic z gory

Ta cena to cena promocyjna i jest objęty limitowaną ilością sztuk.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...