Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie martwi to że do tej pory nie widziałem tych tłumów npc i samochodów. Chwilę temu oglądałem na ustream i ruch uliczny był 1:1 do tego z PS360, zmartwiło mnie to. Muszę upolować jakiś stream z wycieczki po autostradzie.

 

dokladnie tak, podejrzewam ze nie trafilismy na ten sam material, a ja tez zauwazylem ze ten ruch i tak bardzo tetniace zyciem miasto no to jakos im chyba nie wyszlo. chociaz mam nadzieje ze tak sie tylko zlozylo i normalnie bedzie ok. 

 

no i ten widok z pierwszej osoby wydaje mi sie lekko dretwy. no zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Exact, moze trafiles na wczesny ranek z tym zdjeciem :) Powiem wam ze niewiele widac na tych zdjeciach/filmikach, wszysto jest w kiepskiej rozdzielczosc, jeszcze kilka dni i wszystko bedzie jasne.... jesli nam dzisiaj w nocy Dublina nie zaleje :/

to jest wczesny ranek, ale zdjęcie bardziej ma przedstawiać ogólną roślinność a nie porę dnia.

 

No, pogoda piekna, typowa Irlandzka zima.

 

ps.

A widzieliście jak wygląda wypadek z pierwszej osoby? :D

 

InferiorOddballDiamondbackrattlesnake.gi

 

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Na Twitchu sa streamy ale od po chwili znikaja, wiekszosc w fatalnej jakosci. Co ciekawe byl jeden w super jakosci i super to wygladalo oczywiscie zero rewolucji ale w koncu ta gra wygladala tak jak powinna wygladac i dzialac od poczatku :). Zreszta juz ekipa IGN o tym mowila, ze jak sie ta gre odpali to w sumie jest wrazenie ze sie nic nie zmienilo to ta sama gra, ale wystarczy choc na chwile odpalic wersje na past geny i widac ogromna roznice:)

Odnośnik do komentarza

Ludzie na gtaforums oglądają streamy, nowe posienki za(pipi)iste ale jak na razie żadnej od kavinskiego :/ Tak bardzo chciałbym sie przejechać srebrnym declasse vigero słuchając utworu nightfall w radiu.

 

Kurde, cokolwiek z albumu Outrun by dało radę nawet.

Edytowane przez Krizz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...