Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Musicie brać pod uwagę poprawkę na wersję PS4/XONE, która będzie odstawać od wersji PC :)

No jeśli PC będzie się mocno różnić od wersji konsolowych, to będzie heca...

 

 

Heca? Przecież to normalna sprawa, że na PC ta gra (i każda inna) będzie wyglądać najlepiej.

 

W przypadku większości gier, największe różnice to framerate i rozdzielczość. Reszta wygląda niemal identycznie. Zakładam więc, że nie będzie różnic jak między PS2 i PS3. No a jeśli będą, no to będzie flame.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Hah

No wiadomo, że chcę aby wyglądało to jak najlepiej, w końcu płacę za to kasę, nie?

Tym bardziej, że reklamowali to tak, a nie inaczej, więc to chyba normalne, że spodziewam się, że produkt końcowy właśnie tak będzie wyglądać.

 

To chyba z choinki się urwałeś, że nadal wierzysz w PRowy shit.

Odnośnik do komentarza

 

Hah

No wiadomo, że chcę aby wyglądało to jak najlepiej, w końcu płacę za to kasę, nie?

Tym bardziej, że reklamowali to tak, a nie inaczej, więc to chyba normalne, że spodziewam się, że produkt końcowy właśnie tak będzie wyglądać.

To chyba z choinki się urwałeś, że nadal wierzysz w PRowy shit.
Ale się emocjonujesz.

Tutaj nie chodzi o żadną wiarę. Poziom z tego filmiku, to nie jest jakiś kosmos, nawet jak na "PRowy shit".

Sprawa dla mnie jest banalnie prosta - nie ma takiego poziomu, nie ma mojej kasy. I tyle, bez wnikania w co kto wierzy.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Znów ich tak nie brońcie !!! Jeśli chodzi o oprawę graficzną mieliśmy dostać nawet więcej niż mieliśmy się spodziewać i na pewno nie było tu mowy o PC bo w rozmowie było nawiązanie do graczy konsolowych. Ja spokojnie czekam na wtorek jak zainstaluję grę i patche i wtedy wydam werdykt. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry ale R* to firma, która od lat olewa PC, więc skąd niby wasze przekonanie o lepszej jakości portu? Lepsze tekstury i wsparcie dla 4K, to będzie wszystko. A ten patch, co niby ma wprowadzić, wszystkie nex-genowe zmiany, jak: większy ruch uliczny, poprawione AI wrogów, npc, bogatą roślinność, lepszą fizykę wody, cieczy, chu.j wie czego jeszcze, to będzie ze 40 GB ważył. Jęśli tak zagrają, to (pipi) im w dupę. Bo to co jest aktualnie na Twichu, nie zasługuje na przesiadkę ze starszych wersji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego ma ważyć 40GB? jak ruch uliczny, ilość NPCtów itd itd do może już być wszystko na płycie. Łatka zdejmie kotarę z kodu i odsłoni wszytko co wcale nie musi zajmować wiele. Jednak jak to będzie nie wiadomo narazie żadnych konkretów. Ja kupuje tak czy siak bo nie grałem na pastach.

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Takie rzeczy, o których wspomniałem, to integralna zmiana silnika gry. Zresztą, jeśli patch poprawiający jakiść działania serwerów w grze, potrafi ważyć 2GB, to ile zmieniający silnik? Lepiej dla nich, żeby to było na płycie, albo od razu wgrane a ci streamujący mieli wersję jakiegoś niewiadomego pochodzenia. Fakt, faktem zmian miało być dużo, nawet bardzo dużo na tle wersji PS3/X360, żeby i ci co grali we wcześniejszą wersję, mieli powód do kupna nowszej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...