Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zamówiłem w empiku z płatnością z góry i mam : planowana wysyłka 18 listopada...

Kiepsko :/

Kiedy zamawiałeś? Ja złożyłem zamowienie pod koniec zeszłego tygodnia, przedpłata + dostawa pocztexem i mam termin wysyłki 21 listopada... Jaja sobie robią normalnie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

To je EMPIK tego nie ogarniesz. Stawiam 100zł że jutro normalnie będzie GTAV do kupienia w sklepie a preordery wyślą 20 listopada :P

 

 

To co może mały zakład, że preordery wyślą przed 20-tym? Jak przegrasz to przelewasz mi stówkę :)

 

niifaagua1yimlovu9by.gif

Jarać to by się można było jakby ta "wieża" się rozleciała w drobnym mak po uderzeniu w nią przez spadający helikopter. 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pięknie rozwiązana sprawa. W przedspedarzy zassałem 42GB, a teraz giera nie odpala i pokazuje, że zassać trzeba ponownie - ale już ponad 43GB bo patch i nie dociągnie sobie samo tego patcha tylko trzeba zassać całość od zera. Ja pyerd0le.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Ok to może napiszę parę słów po 3 godzinach grania. Po pierwsze nie ma absolutnie żadnego szoku jeżeli chodzi o oprawę, wrażenie jest takie, że gra zawsze tak wyglądała co jest oczywiście nieprawdą. Choć i tu jest mały zgrzyt, bo pop up występuje i jest dość mocno widoczny(najbardziej na dodanej roślinności na wzgórzach, jak jedziesz np. na rowerze to wszystko Ci się dorysowuje na oczach) i trochę wkurza biorąc pod uwagę moc PS4 i takiego Far Cry 4 który w tym temacie radzi sobie o niebo lepiej. Za to bardzo fajnym rozwiązaniem jest głębia ostrości, dodaje dużo klimatu i fajnie się sprawdza wizualnie. Co do ilości NPCow i natężeniu ruchu drogowego to jak dla mnie nie ma żadnej różnicy w porównaniu do tego co już znamy z PS3.

Małym zgrzytem jest to że niestety gra nie widzi mojego konta w GTA ONLINE z PS3 i nie mogę zaimportować postaci, z tego co patrzylem na forum Rockstara to sporo ludzi ma ten sam problem co ja.

To tyle na poczatek, szczerze mówiąc jestem troszkę rozczarowany, spodziewałem się więcej, a już na pewno nie spodziewałem się takiego pop upu.

Odnośnik do komentarza

 

czyli co mityczny day one patch majacy rzekomo odblokowac wiekszy ruch uliczny, wiecej miejscowek itp to sciema ?

Tak, choć może być tak, że bez patcha (nie sprawdzałem) nie ma w ogóle ludzi i aut :P Wtedy faktycznie łatka coś tam zmienia ;)

Pisałem o tym powyżej, nie wiem skąd się wzięła ta plotka że łatka ma dodać takie ficzery, bo R* nigdy o tym nie wspominał.

A tak wracając do samej gry to ciągle nie mogę uwierzyć w to co się dzieje z cieniami ich doczytywaniem i popupem niektórych obiektów. R* serio nie można było tego zrobić lepiej na current genach? Jakoś nie chce mi się wierzyć bo to co jest teraz to jest ten sam poziom co na PS3.

Odnośnik do komentarza

Remastery takie jak TLOU czy GTA V to żaden wyznacznik mocy sprzętu, developerzy zbytnio się nie wyslilali, dodali dlc, podbili rozdziałkę, kilka lepszych tekstur, mniejsze spadki fps-ow. Założę się że większość ludzi w ND i R* pracuje nad tytułami tylko na next geny, do takich remasterów oddelegowali garstkę.

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

A ja sobie właśnie podszedłem do empiku i kupiłem swoją sztuke za 229, a najlepsze jest to że wczoraj byłem (empik) i laska mi sprawdzała czy mają - patrzy, patrzy ( cos tam gadala ze jutro premiera ), a faktycznie jest! I przyniosla z zaplecza sztuke juz do kasy zeby kasowac, a tu (pipi)s kieras czy ktos tam wjechal i ja cofnal ze premiera dopiero jutro i od jutra moga sprzedawac FTW - no ale i tak wczoraj FC także jakoś nie płakałem a teraz się instaluje także zaraz zobaczymy co tam ciekawego w LS

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...