Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w opcjach obrazu wyłączycie efekt głębi ostrości gry, to będziecie mieli obraz cały czas ostry. Gdy ten efekt jest włączony to drugi plan będzie rozmyty a ostrość skupi się na pierwszym planie. Fajny bajer, zastanawiam się czy to włączyć czy nie.

 

Ja od razu wyłączyłem, wole mieć ostrość cały czas.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tylko naiwny myślałby, że XONE będąc słabszą konsolą dostał 1080p i stabilne 30 klatek bez żadnych kompromisów. Rockstar rozegrał to sprytnie, podciągnął rozdziałkę do poziomu PS4 i ustabilizował frame-rate (bo o tym media growe mówią) i przyciął to o czym media growe nie wspomną szerzej.

 

Ogólnie przy konkretnych porównaniach widać, że obie wersje różnią się tylko takimi detalami, które właśnie wersje na PS4 czynią tą lepszą.

 

Myślę, że gdyby GTA V było bardziej związane z MS (W sensie marketingowym) to R* zrównałoby PS4 do wersji XONE lub w obu obniżyło rozdziałkę wpychając tyle samo detali. Ja tam zaskoczony nie jestem i świadomie wybrałem wersje na PS4

No, Nooooo... Dobrze, że napisałeś, że tak myślisz a nie, że to wiesz hehe ;-)

Świadomie wybrałeś wersję na ps4. Super zatem! Dawaj nam tylko wcześniej cynka co do kolejnych multiplatformowych tytułów abyśmy przez przypadek nie wtopili z wyborem...

Ps. Ja tez kupiłem łoniaka dla minecrafta a ps4 dla lepszego gta... Czu-waj zuchu!

Odnośnik do komentarza

 

Błąd, że wierzysz.

Wiarę zawsze można zmienić, jednak obejrzałem teraz parę filmików w FHD mimo że to nie to co gra samemu to te futra są jakieś płaskie. A w GTA to takie pluszowe misie, daleko chyba obydwu produkcją do futra z nowego Wieśka.

 

Tyle, że futra z nowego wieśka nie uświadczymy niestety na konsolach bo to technologia nVidii i będzie tylko na PC.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Błąd, że wierzysz.

Wiarę zawsze można zmienić, jednak obejrzałem teraz parę filmików w FHD mimo że to nie to co gra samemu to te futra są jakieś płaskie. A w GTA to takie pluszowe misie, daleko chyba obydwu produkcją do futra z nowego Wieśka.

Tyle, że futra z nowego wieśka nie uświadczymy niestety na konsolach bo to technologia nVidii i będzie tylko na PC.
Tak tak, tak jak miało nie być extra ficzerow w Far Cry 4, tak jak właśnie futra nvidii, a są.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Błąd, że wierzysz.

Wiarę zawsze można zmienić, jednak obejrzałem teraz parę filmików w FHD mimo że to nie to co gra samemu to te futra są jakieś płaskie. A w GTA to takie pluszowe misie, daleko chyba obydwu produkcją do futra z nowego Wieśka.
Tyle, że futra z nowego wieśka nie uświadczymy niestety na konsolach bo to technologia nVidii i będzie tylko na PC.
Tak tak, tak jak miało nie być extra ficzerow w Far Cry 4, tak jak właśnie futra nvidii, a są.

 

To akurat wiem z pewnego źródła bo przez 3 lata pracowałem w CD Projekt RED i mam tam masę znajomych z którymi często gadamy o W3, dodatkowo współpracowałem z REDem przez rok pracując w mojej ostatniej firmie robiąc właśnie content do W3, więc uwierz, że mam info z pierwszej ręki.

 

OK ale koniec OFF Topic'a.

 

Wracając do GTAV w wersji na PS4, właśnie wyszedł patch który naprawił problemy z importem postaci w GTA Online które nie były grane od 2013 roku. Między innymi ja byłem w takiej sytuacji więc bardzo się cieszę.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Pograłem jeszcze trochę, z rzeczy które zauważyłem to:

-Auta prowadzą się inaczej, w nowej wersji łatwiej o stracenie panowania i kraksę. 

-Trawa na xboxie jest ;) miejsce z porównania jest jednym z gorszych.

-Ludzi i aut na ulicach jest bardzo dużo - w skate parku koło chaty Franklina naliczyłem z 30 osób.

-Na ulicach spawnują się podrasowane auta.

-Za sam wjazd na mount chillad w fpp gra dostaje tytuł GOTY :D

 

Tak jak na kotaku napisali : It is bananas ^^ niesamowicie się gra w fpp . moim zdaniem to rewolucja na miarę przejścia do 3D w GTA III.

Kto nie ma jak grać niech sobie obejrzy: 

http://1drv.ms/11BRZqq

http://1drv.ms/11BS6lX

Odnośnik do komentarza

Również traktuję FPP jako typową ciekawostkę, czasem się przełączę kiedy chce coś obejrzeć z bliska. Czasem też korzystam jadąc z samochodem ale raczej rzadko. Próbując grać w FPP bardzo szybko wychodzi, że gra została zaprojektowana jak TPP i takie sterowanie jest powolne i niewygodne. No ale co kto lubi. Fajnie że R* zdecydowało się na takie udogodnienie bo zawsze fajnie jak grę można ustawić pod siebie.

Co do stuningowanych fur na parkingach i ulicach to też to zauważyłem. Ciekawe czy są jakieś konkretne miejscówki w których takie auta łatwiej znaleźć. 

Odnośnik do komentarza

Coś z tym stylem jazdy jest. Już na początku, jak Franklinem gramy - auto mi kręciło bączki na każdym zakręcie. Myślałem, że coś z czułością pada nie tak. Ale nie widzę w opcjach możliwości zmiany czułości przy prowadzeniu. A zdecydowanie bardziej teraz auta reagują na sterowanie niż poprzednio.

Odnośnik do komentarza

Coś z tym stylem jazdy jest. Już na początku, jak Franklinem gramy - auto mi kręciło bączki na każdym zakręcie. Myślałem, że coś z czułością pada nie tak. Ale nie widzę w opcjach możliwości zmiany czułości przy prowadzeniu. A zdecydowanie bardziej teraz auta reagują na sterowanie niż poprzednio.

Dziwne, mi się wydaje, że właśnie jest łatwiej. Ale może to kwestia ilości przejechanych swego czasu wyścigów w ONLINE ;). A pamiętam, że moje pierwsze próby jazdy samochodem w GTAV jeszcze na PS4 były dużo bardziej bolesne niż tym razem. Podobnie dziwie się opiniom w wielu recenzjach, że nie da się prowadzić aut i motocykli w trybie FPP bo jest zbyt czułe, ja nie miałem z tym żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...