Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to wiadome, ale gra będzie miała 17 stacji radiowych. 

 

Jedna z nich będzie nosić nazwę FlyLo FM, a jej prowadzącym będzie znany wszystkim fanom muzyki elektronicznej Flying Lotus. 

 

http://pitchfork.com/news/52066-listen-flying-lotus-gets-his-own-radio-station-in-grand-theft-auto-v-with-new-music-from-tyler-the-creator-and-more/

 

Tutaj więcej info i możliwość posłuchania próbki radia.

 

Ja już jestem mokry na widok tracklisty  :woot:

 

 

NA TAKIE INFO CZEKALEM!!!

jeszcze tylko uk garage/dubstep/dnb/house i nie wlaczam zadnej innej stacji!

 

 

:banana:  :banana:  :banana:  :banana:  

 

 

Windowlicker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:banana:  :banana:  :banana:  :banana:  :banana:   :banana:  :banana: 

 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

No wiem, ale czasem wchodząc na gry onlajn czytam właśnie takie komentarze ze ktoś tam był w sklepie i mu powiedzieli że będzie wersja PC 17 wrzesnia, i typ to łyka, dlatego się śmieję.

 

Oby ktoś nakręcił filmik z premiery, nie wiem czy widzieliście nocną premierę Diablo 3 ale ubaw po pachy: typowe polskie wpie.rdalanie się, przepychanki, ochroniarze nie dający sobie rady z bydłem itp. Po zobaczeniu czegoś takiego nic dziwnego, że janusze wyzywają graczy od oszołomów.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

No wiem, ale czasem wchodząc na gry onlajn czytam właśnie takie komentarze ze ktoś tam był w sklepie i mu powiedzieli że będzie wersja PC 17 wrzesnia, i typ to łyka, dlatego się śmieję.

 

Oby ktoś nakręcił filmik z premiery, nie wiem czy widzieliście nocną premierę Diablo 3 ale ubaw po pachy: typowe polskie wpie.rdalanie się, przepychanki, ochroniarze nie dający sobie rady z bydłem itp. Po zobaczeniu czegoś takiego nic dziwnego, że janusze wyzywają graczy od oszołomów.

 

Masz tutaj filmik z nocnej premiery GTA4, właśnie też w Ultiimie http://www.gametrailers.com/videos/iuxe0j/premiera-gta-iv-w-sklepie-ultima-pl

 

5 lat temu ale to (pipi)a zleciało...

 

Btw, mina pecetowca który 17 września pójdzie na nocną premierę GTAV i jedyne co zobaczy to konsolowców. Kupujących i wychodzących ze swoimi kolekcjonerkami, edycjami specjalnymi i zwykłymi.............. xD Niech lepiej ktoś to nagra xD

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza

No wiem, ale czasem wchodząc na gry onlajn czytam właśnie takie komentarze ze ktoś tam był w sklepie i mu powiedzieli że będzie wersja PC 17 wrzesnia, i typ to łyka, dlatego się śmieję.

 

Oby ktoś nakręcił filmik z premiery, nie wiem czy widzieliście nocną premierę Diablo 3 ale ubaw po pachy: typowe polskie wpie.rdalanie się, przepychanki, ochroniarze nie dający sobie rady z bydłem itp. Po zobaczeniu czegoś takiego nic dziwnego, że janusze wyzywają graczy od oszołomów.

http://www.youtube.com/watch?v=Y08q1b1NyMg

 

xD

 

może jakbym miał 10 lat, może... Ale dorośli ludzie... xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ultima poinformowała na Facebooku, że organizują nocną premierę GTA V. Mnie to nie urządza, ale myślę, ze kogoś tutaj zainteresuje ;)

 

kurde mi też to sie bardzo nie podoba bo liczyłem że spokojnie kupie w poniedziałek z palcem w pupie a nie będe musiał czekać do 23:59, wręcz liczyłem że nawet kupie w sobote...

 

na cholere mi nocna premiera jak rano trzeba iść do pracy?

no chyba że se machne urlop.. ale tydzień temu już mialem 2 tygodnie, tak co chwile brać to dziwnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...