Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

No wiem, ale czasem wchodząc na gry onlajn czytam właśnie takie komentarze ze ktoś tam był w sklepie i mu powiedzieli że będzie wersja PC 17 wrzesnia, i typ to łyka, dlatego się śmieję.

 

Oby ktoś nakręcił filmik z premiery, nie wiem czy widzieliście nocną premierę Diablo 3 ale ubaw po pachy: typowe polskie wpie.rdalanie się, przepychanki, ochroniarze nie dający sobie rady z bydłem itp. Po zobaczeniu czegoś takiego nic dziwnego, że janusze wyzywają graczy od oszołomów.

http://www.youtube.com/watch?v=Y08q1b1NyMg

 

xD

 

może jakbym miał 10 lat, może... Ale dorośli ludzie... xD

 

 

 

super ochrona

ile te chłopaki ważą 60 kilo? xd

Odnośnik do komentarza

Mysle ze w takim media/saturn czy supermarkety to beda mialy wylozone jakies kopie w niedziele, wystarczy pojsc do malo rozgsrnietej kobiety w supermarkecie i pewne wyciagnie z magazynu kopie.

troche wątpie po ostatnim poszukiwnaiu TLOU - obskoczyłem markety i cały czas mowili "nie nie, premiera w piątek, wtedy będzie"

dopiero 20 min przed zamknięciem ultimy zadzowniłem tam z pytaniem i okazało sie że sprzedadzą w środe więc popędziłem i wpadłem na 5 min przed zmaknięciem (mogłem odrazu tam zadzownić)

 

dlatego wątpie czy markety będa miały w niedziele, no chyba że w różnych miastach mają różne zwyczaje

 

aha i jeszcze żeby było śmiesznie - w jakimś sklepie obcziłem że sprzedawali TLOU dzień wcześniej ze zwiększoną ceną, chyba ok 40zł większą. a potem w piątek na premiere cena spadła do standardowego pułapu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

No wiem, ale czasem wchodząc na gry onlajn czytam właśnie takie komentarze ze ktoś tam był w sklepie i mu powiedzieli że będzie wersja PC 17 wrzesnia, i typ to łyka, dlatego się śmieję.

 

Oby ktoś nakręcił filmik z premiery, nie wiem czy widzieliście nocną premierę Diablo 3 ale ubaw po pachy: typowe polskie wpie.rdalanie się, przepychanki, ochroniarze nie dający sobie rady z bydłem itp. Po zobaczeniu czegoś takiego nic dziwnego, że janusze wyzywają graczy od oszołomów.

http://www.youtube.com/watch?v=Y08q1b1NyMg

 

xD

 

może jakbym miał 10 lat, może... Ale dorośli ludzie... xD

 

pff na promocji w saturnie jak były xboxy po 400zl to w momencie jak dla jaj podniesli na 30 centrymetrów kraty to ludzie sie w czołgiwali do środka :D

 

potem na konsolach jakiś gośc lezał krzycząc moje, rezerwuje a tłum zabrał mu wszyskie :D

Odnośnik do komentarza

jak mi sie nie uda kupić w dzień w poniedziałek, albo nawet wcześniej to może sie wybiore z bratem o północy do ultimy

 

tylko w sumie troche mi szkoda życia, bo pół boedy gdybym tam podjechał o 23:50 i poprostu wszedł do sklepu i kupił, ale obawiam sie że powinienem być tam ze 2 godizny wcześniej bo inaczej zamiast kupić o północy to jeszcze drugi tyle będe stałw kolejce...

 

w ogole ciekaw jestem ile sztuk zamawiają takie małe skelpy jak ultima
 

 

 

załączę instlkę i pójdę spać

 

w dupe jeża :confused: jeszcze instalka o której zapomniałem...

 

 

 

 

EDIT

ja teraz tylko sie zastanawiam czy czkeać w pracy do 16 i tutaj pooglądać trailer, czy sprobówać sie wyrwać wcześniej żeby dojechać do domu na 16 :P

bo wyjśc z pracy o 15:55 to nie ma bata , najgorsze rozwiązanie xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

“Rockstar, how many discs will the Xbox and PS3 versions of the game have? I am asking because I am just conscious of how many discs I will have to install onto my Xbox 360 HDD.” – cj67890
“Hi R*, as you said GTAV will be the biggest game that Rockstar ever created, normally it should be the biggest in size too. So how you are going to solve Xbox 360 disc limit issues? I mean will GTAV have many discs (on Xbox 360 platform)…?” – youtubos
“If we install GTAV on Xbox 360 do we have to insert other discs or not?” – Persian-boy1995
 
Grand Theft Auto V is the largest and most ambitious game we have yet created, and takes full advantage of every ounce of processing power available in the current generation of consoles. In order to provide the best possible experience for such a massive and detailed world, the game will have installation requirements on both Xbox 360 and PlayStation®3 systems. For Xbox 360, Grand Theft Auto V will ship on two discs; Disc 1 will be used for a one-time mandatory install and Disc 2 will be used to play the game. After the install, players will be able to enjoy both Grand Theft Auto V and Grand Theft Auto Online without any need to switch discs.
This initial install will require an Xbox 360 Hard Drive or an external 16GB USB flash drive with at least 8 GB of free space. If using a USB flash drive it must be at least USB 2.0 with a minimum 15mb/s read speed and formatted for Xbox 360 use. A new USB flash drive is recommended to ensure optimum performance.  For PlayStation®3, the game ships on one disc and will install content as soon as you insert the game. The install is roughly 8GB, and players will be able to play as soon as the install is complete.
 
tl;dr - na obu konsolach wymagana instalka, na X360 jest płyta instalacyjna i płyta do grania, na PS3 standardowo instalowanie danych przed grą.
Odnośnik do komentarza

Ja jakbym odbierał w paczkomacie to serio przyjechałbym tak 10 minut po północy kiedy już część ludzi weźmie swoje paczki, ja spokojnie czekałbym na swoją kolej. Mam straszną bekę z takich wieśniaków co pchają się po towar, chociaż i tak każdy go dostanie. 

Odnośnik do komentarza

Nie cala godzina do trailera. Bedzie roz(pipi)? Jakos najmniejsze cisnienie mam na ten trailer ze wszystkich jak dotad wypuszczonych materialow przez R* ale kto wie, moze za godzine bede jaral sie niesamowicie. Boje sie ze hype znowu mi nakreca od dzisiaj, a juz te ostatnie dni do premiery bylem pewien ze przetrzymam w spokoju.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...