Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

co to za roznica czy masz o 00.00 czy o 16 nastepnego dnia?

 

Jeśli mówimy o kupowaniu w sklepie stacjonarnym, to jest taka różnica, że tłum podczas nocnej premiery może wykupić cały zapas i o 16 następnego dnia nic nie będzie.

 

okej, to prawda, ale tylko jesli nie zamowiles w tym sklepie preordera.

 

ja zlozylem  w media markcie w king crossie. spytalem typa, czy jest mozliwosc by bylo jak mowisz- przychodze a tu polki puste. on na to ze nie, bo przychodza 2 partie. jedne to preordery, ktorych liczba wynosi tyle ile bylo zakupionych wczesniej i partia tych ktore zostana postawione na poleczce. ja mam paragon i moge przyjsc nawet 2 dni po premierze i moj egzemplarz bedzie na mnie czekal :)

 

grzegorzo- te 16 godzin to byloby wazne gdybys/gdybym lezal na onkologicznym wydziale, napompowany najmocniejsza chemia. ale nikt z nas nie umrze za 3 dni, wiec ja dupy nie spinam i dlatego dla mnie taka napinka jest smieszna. wytrzymalem 2 lata czekania, w tym pol roku przerazliwego hajpu, wiec 16 godzin to dla mnie ziarenko piasku w klepsydrze

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Podobno kupując gta 5 w sklepie microsoftu będzie się dostawało 1600msp gratis. Wszedłem więc na oficjalną strone microsoftu, gry na xboxa i zobaczyłem, gdzie mogę kupic gta 5. Pokazało mi 4 sklepy: empik, media expert, rtv euro agd i gry online. Rozumiem, więc że kupując w jednym z tych sklepów dostanę 1600msp tak?

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Podobno kupując gta 5 w sklepie microsoftu będzie się dostawało 1600msp gratis. Wszedłem więc na oficjalną strone microsoftu, gry na xboxa i zobaczyłem, gdzie mogę kupic gta 5. Pokazało mi 4 sklepy: empik, media expert, rtv euro agd i gry online. Rozumiem, więc że kupując w jednym z tych sklepów dostanę 1600msp tak?

http://www.ppe.pl/news-24011-pre_order_grand_theft_auto_v_na_xboksa_360_zapewni_wam_bardzo_fajny_bonus_.html

tylko USA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...