Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Sek w tym, ze tutaj nikt wypowiedzi Ruttera nie cytuje, w przeciwienstwie, do innego kacika, gdzie slowa tworcow gry sa czytane jak biblia. Najwiecej o zmianach wyczytac mozna od samych ligowcow, graczy, ktorzy byli zaproszeni na pokaz - nie pismakow zagranicznych, ktorzy co roku pisza to samo.

Czekasz na filmy, ale piszesz, ze po filmach nic wywnioskowac nie mozna, wiec skoncz dyskusje i czekaj spokojnie na demo.

Odnośnik do komentarza

chcialbym zobaczyc ze nie zapierdala sie juz non stop z wcisnietym r1 z jednego konca boiska na drugi, ze tempo jest faktycznie duzo wolniejsze, ze nie ma ping ponga, ze loby sa slabsze, ze nie wpadaja farfocle z 20 metra, ze ciezej strzelic z metrow 40, ze nie mozna zwodami objechac polowy boiska, i ze ta gra zacznie w koncu przypominac pilke nozna a nie fife street.

 

a i jaka roznice konkretnie w 2 slowach chcialbym zobaczyc? DUŻĄ. Taką chociażby jak między fifą 09 a 10, tylko że tym razem na + a nie na -

o tym przekonamy sie po ograniu dema (powiedzmy, bo tak naprawde pokaze to pwłna wersja), ten filmik pokazał zmiane w systemie podan. Czy będzie to revolucja czy tylko pare efektownych animacji zobaczyamy w pazdzierniku

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

W 10 i w WC wpadaja cholernie często. Wystarczy włączyc pierwszą lepszą kompilację na youtubie i masz przykłąd ile tego wlatuje.

 

Sorry chlopie ale troche bredzisz. Chetnie zobacze jak strzelasz te bramki z 40 metrow tak czesto.

 

A juz wnioskowanie z youtube'a zakrawa na zenade lekka. Nota bene na youtubie ludzie sie chwala tym co trudne i rzadkie a nie tym co latwe i kazdy potrafi.

Odnośnik do komentarza

spojrz sobie na ilosc bramek jakie wpadaja i ile ich jest na poszczegolnych filmach, potem przeanalizuj ile sam strzeliles / straciłeś i to Ty nie bredź. Jeżeli ja w tydzien strzelam 3 razy z 40 metra salihovicem z granic środkowego koła to jest coś nie tak. Troche w to grałem, zdazylem wygrac jakies 7/9 wc online wiec nie wnioskuje tylko na podstawie tych filmow ale tez tego co sam grałem.

Odnośnik do komentarza

spojrz sobie na ilosc bramek jakie wpadaja i ile ich jest na poszczegolnych filmach, potem przeanalizuj ile sam strzeliles / straciłeś i to Ty nie bredź. Jeżeli ja w tydzien strzelam 3 razy z 40 metra salihovicem z granic środkowego koła to jest coś nie tak. Troche w to grałem, zdazylem wygrac jakies 7/9 wc online wiec nie wnioskuje tylko na podstawie tych filmow ale tez tego co sam grałem.

 

Tu masz rację, bo rzeczywiście w WC można było sadzić ładne petardy z dużych odległości. Osobiście strzeliłem parę takich. W fifie 10 czegoś takiego nie uświadczysz. Jednak World Cup nie powinno stanowić żadnego odniesienia do 11, ponieważ tamtą grę tworzyło inne studio.

 

Punktem startu Kanadyjczyków z EA jest ich ostatni twór, czyli Fifa 10 i wszystkie zmiany należy odnosić tylko do niej.

Edytowane przez Kazuma
Odnośnik do komentarza

w Fifie 10 nie uświadczę? :) Ludzie, czy wy graliscie w te gry czy po prostu je lubicie i gadacie takie bzdury?

nie uświadczę... nie-e. Nigdy. :)

I w 10 i w WC tego jest od cholery. Oby w 11 to wyeliminowali

 

Wiedziałem, że zaraz pokażesz filmik jakiegoś wymiatacza który przeznacza 90% swojego czasu na grę w Fifę (hi blazej).

I tak, grałem w 10, około 100 meczy w online + z 30h w offline. Parę takich bramek strzeliłem i jest to zwykły błąd w AI bramkarzy, którzy wychodzą lekko z bramki gdy zawodnik znajduję się w okolicach 30-40 metra (Zauważ, że te wszystkie bramki są niemal identyczne). Należy też dodać, że player na tym filmie nie korzystał z pełnej asysty przy strzałach.

 

Wykorzystać ten błąd też trzeba umieć, sam pewnie byś takiego filmiku nie nagrał.

Odnośnik do komentarza

nie nagralbym, bo wolalem robic normalne akcje niz walic 10 razy w meczu z 40 metra, co nie zmienia faktu ze kilka razy cos takiego wsaidzilem. A sam fakt, ze takie gole wchodza czesto jest dla mnei irytujacy i odpychajacy

 

Często tracisz bramki w ten sposób? To że da się taką bramkę strzelić to nie znaczy, że każdy umie. Sam straciłem 2 takie bramki w czasie całej mojej kariery online.

 

Większym błędem jest wychodzenie z bramki sam na sam, żałośnie łatwe lobowanie i ping pong. Ale skoro już w wywiadach mówili, że zauważyli te błędy to jestem spokojny.

 

Nic więcej w sumie nie da się powiedzieć bez demka i gameplayów z całego meczu.

Odnośnik do komentarza

Matinx - grales 3-4 sezony w lidze i ani razu nikomu nie strzeliles takiej bramki,ani razu nie pochwaliles sie umiejetnoscia kiwania przez cala polowe, ba - nie przypominam sobie by ktokolwiek takie walil, badz kiwal jak Ci z YT...

Nie wazne - da sie. :thumbsup:

Raz piszesz o WC, raz o 10tce, podchodzisz do nowej FIFY tak sceptycznie jakby miala slowo PES w tytule. Okej, ale dla odmiany jestes podekscytowany filmami z PES'a, w ktorych takze nic nie widac (poza poprawionymi animacjami i za(pipi)istym menu). Rozumiem, ze ze tam podchodzisz z wieksza ufnoscia - w koncu od paru lat SI w pilce Konami miecie, brak tam przypadkow i nieporozumien, no i Sebass tez od paru lat przeciez zapewnia mega zmiany.

Zalewasz temat o FIFIE 11 filmiami z bledow FIFY 10, ciekawe co by powiedzieli obroncy krzyza, gdybysmy w temacie PES 2011 wstawiali linki do najbardziej absurdalnych bramek/zachowan z zeszlorocznego PES'a (a wszyscy wiemy, ze ich 100 razy wiecej niz tych z FIFA)...

Doszlismy do wniosku, ze i tak nic nie zobaczysz na filmach, poczekajmy zatem do dama i wtedy ocenimy tych, ktorzy tak pozytywnie pisali o nowej FIFIE.

 

Prawda jest taka, ze poki co nie mam zadnych podstaw, by nie ufac w to co pisza inni, ktorzy juz grali, ale podchodze do obydwu pileczek z dystansem, Ty zas popadasz ze skrajnosci w skrajnosc. :unsure: (to co przez ostatnie pare lat bylo niezjadliwym (pipi) i siegnelo prawie dna napawa Cie bardziej optymizmem, niz firma, ktora robi non stop progres i od paru lat rzetelnie rozwija swoj produkt)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

a widziales moje mecze, ze jestes taki pewien? :) W lidze ze 2 takie z daleka władowałem (jedna na pewno jacy w pucharze, chyba engelaarem niemal z polowy)

Niczego nie zalewam, dalem przyklady co bym chcial, aby zniknelo w nastepnej czesci. Jak Ty zmian w nowym gameplayu pesa nie widzisz to ja nie mam pytan. Jestem podekscytowany jedynei tym, co widze, a nie co mi ktos naobiecywal. Na obronce krzyza Grzesiu to TY tu wychodzisz niestety, bo mimo ze (pipi) widziales, to bronisz tej nowej fify jak swietosci, bo inni ludzie pisza ze jest fajna. Ja obiecanek pesowskich raczej nie czytalem - zobaczylem film, zajaralem sie. Z fify zobaczylem film - stwierdzilem ze (pipi)owe. Czy to takie trudne?

To ze przez X lat cos bylo gowniane i sam o tym mowilem - nie znaczy ze w tym roku tez musi byc, jezeli patrze na gameplay i mi sie podoba. Ty sam tez zobaczyles gameplay - napisales mi ze bardzo fajny, po czym na forum piszesz, ze gra bezdie lipna bo przez ostatnie 3 lata byla... Bez kitu argument FEST.

Poza tym tez zes sie (pipi)al... pokazalem bledy wc i 10, ktore dla mnie powinny zniknac z tej gry - a ty sie rzucasz, ze "zalewam" temat i pluje na fife. Jak bedzie fajna to i tak w nia bede gral, wiec nie mam zadnych uprzedzen. Tak jak juz mowilem - chce zeby to w koncu wygladalo jak pilka a nie jak fifa street.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Nie, ale czytalem niemal kazdy opis meczu i nigdy nikt nie napisal "wow - Mati walna mi brame z 40 metrow". Mi przez pare sezonow, czyli odFIFA 09 nikt takiej nie strzelil, dlatego dla mnie to naprawde MEGA rzadkosc, a przeciez juz w 9tce wszyscy pisali, ze mozna rozpoczac mecz i od razu z polowy strzelic bramke - dalo sie, ale wnioskuje, ze nikt w lidze nie potrafil, badz nikt nie gral na manualu...

 

Co do filmow - dla mnie tam widac tyle samo rozgrywki, co na filmach z FIFY... widzisz, ze w koncu obrona nie bedzie sie zachowywala jak banda retardow ? Po 4 akcjach na krzyz widzisz, ze w koncu nie bedzie to gra przypadkow jak w PES 2010 ? SI zostalo poprawione ? (pipi) widzisz! jedyne co jest do zauwazenia, to ze Konami w koncu wzielo sie do pracy i ze nowy PES w koncu bedzie krokiem na przod - dlatego roznica jest widoczna na pierwszy rzut oka, natomiast nigdzie nie napisalem, ze GAMEPLAY jest fajny, bo nie wiem przeciez czy po 40 minutach obcowania z demem mnie nie odstraszy.

Zeby ocenic te gry musze zaczekac na gameplay, w ktorym bedzie rozegrane pare meczy (jak w zeszlym roku - od poczatku do konca), badz dema, bo sory, po 4 urywkach tez nie mam pewnosci, ze moj bramkarz wracajacy po pilke nie bedzie robil wslizgu, by wbic ja do bramki...

 

Chyba spodziewales sie zbyt duzych zmian w FIFA... <_<

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Owszem napisales mi na gg, ze gameplay wygląda bardzo fajnie ale i tak chyba będziesz grał w fifę. Widac, ze juz nie będzie tak łatwo "speedowcami" objechac obroncow, biegajac jedynie przy linii i ze rozgrywka mocno przypomina normalny mecz. Calosc wyglada plynnie i ładnie, tempo jest spoko, animacje tez nienajgorsze. Ja tyle widze, co mnie napawa duzym optymizmem. Ciebie optymizmem napawa wypowiedz ligowca, ktory powiedzial ze mu sie fajnie grlao. W kazda fife na poczatku sie fajnie gralo od 08, tyle ze po miesiacu juz sie nie dalo się na nią patzreć.

A jak juz sie tak uparłeś co do SI... to jak mi wytlumaczysz zalamywanie linii spalonego w fifach, momentum, dziwne rozłażenie się obrony w zupełnie nieuzasadnionych momentach, finezyjne strzały wpadajace nadwyraz często. A juz załamałem się, jak zobaczyłem w WC cieszynkę, gdzie zawodnik zaczął skakać na jednej ręce i kręcic sie na glowie... to ma byc symulacja pilki noznej czy co do jasnej cholery?

BTW to temat o fifie a wieksza uwage zaczynamy poswiecac pesowi... FAIL

ps. i male sprostowanie, w Fife 10 zagrałem aż 1 sezon ligowy - ten w ktorym zrobilem mistrza liverpoolem. Jedna bramke pamietam jak strzelilem Cinkowi z wolnego z ok 30-35 metrow, po ziemi obok muru. Wolne w fifie to kolejne nieporozumienie.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

a sie pozwole nie zgdzic. Zmiany, jakie ea obiecywało wprowadzić- zostały wprowadzane. Bo oni przeciez nigdy nie obiecywali kar za non stop naduszony sprint...

 

mial być drybling 360? był. Miał być kapitalny online. Jest. I tak dalej i tak dalej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...