Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo zgadzam się ze Słupkiem. Gra się na prawdę kapitalnie, poczucie prędkości jest na prawdę świetne, mam tylko wrażenie jakby samochody były trochę zbyt ciężkie ale poza tym wszystko jest na prawdę OK. Co prawda myślałem, że będzie tej grze bliżej do Burnouta a okazało się z Criterion zrobiło model jazdy tak pomiędzy NFS a BP, trochę mnie to na początku zaskoczyło ale szybko przywykłem i jazda jest emocjonalna.

Pomysł z Autologiem też był przedni - w szczególności fajna jest opcja szukania przyjaciół (propozycje pobiera od innych twoich friendsów).

 

Teraz to już na prawdę mam chęć na kupno w dniu premiery :) Brawo Criterion za kolejną (najprawdopodobniej) świetną grę :wub:

Zdaje się, że będzie najlepszy arcade od czasów BP ...

 

Grafika nie ma startu do BP
Gadasz głupoty, chyba dawno BP nie odpalałeś. grafika jest jak najbardziej w porządku :thumbsup: Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Wczoraj specjalnie odpalilem BP. Tylko tutaj to demo zbiera tak pochlebne opinie. Grafika jest średnia i tyle. Nocna trasa to juz poniżej średniej. Bardzo mnie to zaskoczyło bo to przecież criterion do jasnej ciasnej. Wiadomo ze i tak kupię ale wiecej się spodziewałem. Drugi poważny minus to własnie model jazdy, zdecydowanie za ciężkie są te samochody.

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że początkowo byłem bardzo negatywnie nastawiony do modelu jazdy. Ale to się zmieniło. Nie jest to może HC i pełna artystyka jak w HP2 na PS2, ale ma swoje momenty i czuć potencjał w troszkę przegiętych driftach - zwłaszcza jeżeli zerkniemy na listę dostępnych fur i w późniejszych etapach gry zasiądziemy w takim Koengsteeg... nie chce mi się googlować.

Odnośnik do komentarza

ok to teraz pora na moje ściemnianie :)

 

Zacznijmy od tego że już zamówiłem preordera zanim zagrałem w demo.... czy tego żałuje.... ?

 

Nie, ogólnie gra jest ekstra tzn to co lubię dobre wyścigi arcadowe bez zbędnych dodatków, prosta szeroka droga super wózki, długa trasa i się ścigamy, po prostu. Całość wypada dobrze ale jednak są minusy:

 

- dziwne drifty tzn jakoś nie pasujące to całego modelu jazdy, który jest arcadowy ale wymagający. Drifty takie jak w Ridge Racer

- zepsute menu tzn za pierwszym razem gdy włączyłem demo to się zawiesił przycisk UP i nie mogłem uruchomić gry, musiałem zresetować. Kolejnym razem działa ok ale menu dziwnie, ociężale działa, długo reaguje na nasze komendy.

- największy zawód to grafika... niestety słaba moim zdaniem i kompletnie nie ma porównania z Burnoutem.

 

Potwierdza sie to co pisałem wcześniej, jakimś dziwnym trafem ekipy Criterion jak i DICE gdy robiły te, nie swoje serie, nie przyłożyły się porównując do sowich flagowych pozycji (Bournout i Battlefield - śmieszne błędy, grafika słabsza porównując do w/w serii.

 

ps. zobaczcie jak wygląda gra na filmach z gameplayem od EA a teraz zobaczcie demo... widać duża różnicę... ta sama sztuczka co z MOHem.

Odnośnik do komentarza

...

- zepsute menu tzn za pierwszym razem gdy włączyłem demo to się zawiesił przycisk UP i nie mogłem uruchomić gry, musiałem zresetować. Kolejnym razem działa ok ale menu dziwnie, ociężale działa, długo reaguje na nasze komendy.

...

hm. U mnie menu działa płynnie bez żadnych ociężałych reakcji.

Mi się spodobało jak na razie wszystko :) Kupie na pewno. Zwłaszcza, że w empiku ma być promocja: druga gra ea platinum gratis :)

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

Bournout ? Ja tu nie widzę nic z bournouta i się ciesze bo dla mnie to jest śmieszne robić grę jako NFS ale niech będzie taka sama jak Bournout. B to B a NFS niech pozostanie NFS.

 

Jeśli chodzi o te menu to mamy np wybór wyścigu, później samochodu ... za każdym razem trzeba te kilka sekund poczekać zanim gra zareaguje na wciśniecie X mimo ze ikona pokazuje ze już możemy nacisnąć.

 

A ten autolog to wielka ściema dla mnie bo przecież takie coś jest już dawno z Bounoucie... le to EA walnie drugi raz to samo, nada nową nazwę i mega nowość :) ehh ja mam jakies duże uprzedzenia do tej firmy :P

Odnośnik do komentarza

Ściągłem demo, pobiłem przy okazji rekordy kumpli i myślę że gra nawet daje rade (poza tym to dopiero demówka)

 

Dużo osób narzeka na model jazdy, ja po pierwszym włączeniu wyścigu tez miałem kłopoty z opanowaniem auta, ale po kilku próbach stało się do dla mnie już banalne, poza tym dostaliśmy pewnie w demówce najwolniejsze auta więc o szybkości nie wiem czy warto dyskutować. Co do driftów, z początku wydają się dziwne, ale idzie się przyzwyczaić.

 

Ja pełną wersję kupuje na 100% :turned:

Odnośnik do komentarza

UPDATE jeśli chodzi o menu... okazało się że to wina mojego JOYPADA !! Wychodzi na to że gra mam problemy z padem wyprodukowanym na rynek Japoński... mam DS3 kupionego dawno gdy sprowadzano z Japonii. NIe byłem tego świadom... ciekawe w ilu grach miałem problemy przez ten joypad a nie wiedziałem o tym :) Na szczęscie ma nowiutkiego, nieużywanego pada, który od dzisiaj będzie w użyciu.

Odnośnik do komentarza

Bournout ? Ja tu nie widzę nic z bournouta i się ciesze bo dla mnie to jest śmieszne robić grę jako NFS ale niech będzie taka sama jak Bournout. B to B a NFS niech pozostanie NFS.

To chyba bardzo mało w tego Burnouta grałeś. Chyba mam racje bo tytułu poprawnie nie umiesz napisać. Prawda jest taka, że z NFS to tylko klimat jest i ogólna otoczka. Cała reszta żywcem przeniesiona z Burnouta. Model jazdy identyczny. Różnica jest tylko taka, że jest trudniej zapanować nad samochodem. Hamować prawie w ogóle nie trzeba. Przed samym skręcaniem wciskamy hamulec i pokonujemy driftem każdy zakręt. Tak jak w Burnout. Jedyna zmiana w tym aspekcie to trudność wyjścia z zakrętu bo pod koniec manewru potrafi trochę zarzucić samochodem.

Odnośnik do komentarza

Jak na pierwszy rzut oka to wydaje mi się, że w szifcie była lepsza grafika, model jazdy nie jest zły choć ten z szifta mi się bardziej podobał i na bank był lepszy, ciężko cokolwiek narazie powiedzieć, ale gra się nawet przyjemnie, zobaczymy jak bedzie wyglądać full wersja. Dobra ide łapać piratów he :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...