Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niektórzy się na siłę czepiają. To kupię w Emipku jak taka fajna promocja jest. Mam gdzieś GT5.

 

Wpis.

To znaczy póki co ;p a nawiasem mówiąc to też jest konkretny argument za nowym NFS-em szczególnie dla posiadaczy Pi-Es tri.

 

Rzeczywiście szykuje się spore grono u mnie też trochę osób szarpie ;]. Btw jestem ciekaw co za konkretne gry będzie można wybrać z Klasyków.

 

@Texz

 

Haha Ci co będą lepsi od Ciebie usuwaj ich z listy hehe ;p. Ale na serio samo demo mocno wjeżdża na ambicję a co dopiero full wersja ;].

Odnośnik do komentarza

Pobij ktoś mój rekord ok. 1:15:00 w ściganiu piratów drogowych(xD),a ...nic mu nie dam:)

 

Wiem, że pobiłem Cię dzisiaj w wyścigu ;p ;p ;p. Ale 1:15 w ściganiu ;O ja tam w ponad dwie się wyrabiam ;/ choć staram się bez wspomagaczy ich łapać. Właśnie w ogóle nie używam blokady bo gdy za każdym razem ją daję to sam w nią wpadam...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Pobij ktoś mój rekord ok. 1:15:00 w ściganiu piratów drogowych(xD),a ...nic mu nie dam:)

 

1:22:50 około, ale tutaj trza mieć czysto farta z blokadą.

Ok 1:25 za drugim razem mialem :P wiec z czym do ludzi. Tylko ze, nie dziala mi autolog i wyszukiwanie znajomych i wyscig mi sie nie odblokowywuje.

 

Wczesniej ktos wspominal o klopotach z DS3. To co sie dzieje u mnie w opcjach to jakas parodia. Kursor mam caly czas ustawiony 'w gore' a X i O dziala jakby im sie nie chcialo.

 

Narazie odpuszczam demo, a na temat grafy i porownan do Burnouta wypowiem sie jak ogram wyscig czyli jak demo sie naprawi.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc  zastanawiałem się pomiędzy NFS a GT5 (choć to dwie różne gry) - premiery miały być w tym samym miesiącu ale w związku z tym że GT nie pojawiło się na linii startu to wybór został jeden.

 

Do tego demo NFS mnie kupiło.  Jeśli chodzi o promocję w EMPIKu to wygląda zachęcająco - oby tylko sama gra nie kosztowała u nich 250zł - w końcu to EMPIK.... 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czym jedziecie wyscig? Ja po 3 razach mam tylko 3.46, wasze rekordy?

 

3:44 w zasadzie każdą furą oprócz tej pierwszej. Trzeba lepiej skróty opanować, przy tym jednym największym w połowie trasy gubię się ;p.

3.26.96 w zwykłym wyścigu (trzeba dobrze skróty znać) oraz 1.42.57 w pogoni za piratami drogowym (tutaj gorzej mi idzie) :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...