Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahahaha kocham tą grę to znaczy demo ;p.

 

Odpaliłem demo pierwszy raz od południa, przybyło trochę znajomych (Tomek, Major przyjmijcie zaproszenie) to zjechałem na ósme miejsce z czasem 3:44 tuż przed Spritem wrrr. Dwa wyścigi i wyśrubowałem 3:34 wskakując na drugie miejsce przed Texem (0,70 mi brakuje do Ciebie, zaraz Cię dorwę ;p) ;].

Cieszę się jak pijane dziecko we mgle.

 

Szał istny pier.dolec multiplayerowy, 34 znajomych podchodziło - grało w ten wyścig. Matko boska co to będzie po premierze jak będziemy między sobą się ścigać haha już to widzę.

 

Btw w ilu będzie można grać w 6 czy 8?

 

PS. Tomek nie odpuszczę dzisiaj walnę Twoje 3:26 he he.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Hahahahaha kocham tą grę to znaczy demo ;p.

 

Odpaliłem demo pierwszy raz od południa, przybyło trochę znajomych (Tomek, Major przyjmijcie zaproszenie) to zjechałem na ósme miejsce z czasem 3:44 tuż przed Spritem wrrr. Dwa wyścigi i wyśrubowałem 3:34 wskakując na drugie miejsce przed Texem (0,70 mi brakuje do Ciebie, zaraz Cię dorwę ;p) ;].

Cieszę się jak pijane dziecko we mgle.

 

Szał istny pier.dolec multiplayerowy, 34 znajomych podchodziło - grało w ten wyścig. Matko boska co to będzie po premierze jak będziemy między sobą się ścigać haha już to widzę.

 

Btw w ilu będzie można grać w 6 czy 8?

 

PS. Tomek nie odpuszczę dzisiaj walnę Twoje 3:26 he he.

Hehe. I to mi się właśnie tutaj podoba. Niby w Burnout było coś podobnego do audiolog ale tam jakoś nie zwracałem uwagi na to, że ktoś pobił mój rekord.

Próbuj, próbuj. Będę miał motywację żeby znowu kogoś "pobić"

Odnośnik do komentarza

Hahahahaha kocham tą grę to znaczy demo ;p.

 

Odpaliłem demo pierwszy raz od południa, przybyło trochę znajomych (Tomek, Major przyjmijcie zaproszenie) to zjechałem na ósme miejsce z czasem 3:44 tuż przed Spritem wrrr. Dwa wyścigi i wyśrubowałem 3:34 wskakując na drugie miejsce przed Texem (0,70 mi brakuje do Ciebie, zaraz Cię dorwę ;p) ;].

Cieszę się jak pijane dziecko we mgle.

 

Szał istny pier.dolec multiplayerowy, 34 znajomych podchodziło - grało w ten wyścig. Matko boska co to będzie po premierze jak będziemy między sobą się ścigać haha już to widzę.

 

Btw w ilu będzie można grać w 6 czy 8?

 

PS. Tomek nie odpuszczę dzisiaj walnę Twoje 3:26 he he.

 

Ja na razie mam najlepszy 3:40. Ale podczas tego okrążenia i tak popełniłem trochę błędów i przede wszystkim nie używałem skrótów ;)

 

A Ty których skrótów używasz Słupczasty ;]

 

E: Dobrze, że jutro mam na późno do szkoły to trochę z rana przykatuje :thumbsup:

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

@Slupek

 

Multi bedzie na 8 graczy, po kazdym wyscigu masz to napisane.

 

Ok, ok dzięki.

 

A jeszcze jedno pytanko żeby wstawić swoją "mordkę" potrzebna jest kamera? Nie ma innego sposobu?

Tak sobie myślę, że fajnie wstawić facjatę ot tak żeby bardziej w(pipi)iać ludzi których właśnie pokonałeś, wyprzedziłeś ;].

Odnośnik do komentarza

Moje rekordy jak na razie ::

 

Wyścig: 3:28:82

 

Pościg: 1:13:32

 

;)

 

to jakie macie najlepsze czasy?

 

jako glina 0.57 z groszami, wyścig 3,28 z groszami.

 

Nie spodziewałem się że aż tak mi się ta gra spodoba i wciągnie :P

 

szacuneczek...ale,że aż 121 prób? :D ja mam tylko 11 ;P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Naprawdę fajna arcadeowa ścigałka. Jako, że Burnout Paradise to moje ulubione wyścigi, nie dziwie się, że nowy produkt Criterion mnie kupił :] Nie wiem czy na premierę, ale ta gra będzie moja :]

 

Jeszcze parę słów o Autolog, porównania do facebooka są jak najbardziej uzasadnione, co chwile dostajesz info który jesteś na danej trasie wśród znajomych, zachęca to do kręcenia coraz lepszych wyników. Mnie rozwaliła funkcja sugerowania nowych znajomych, wchodzę w Autolog a tam sugeruje mi trzy osoby z forum których na friendliście nie mam (Słupek, zrób proszę miejsce ;] ). Taka opcja powinna jako podstawowa w PSN. Criterion zawstydził Sony z tym pomysłem ( i wykonaniem).

Odnośnik do komentarza

No w końcu po beznadziejnych czasach rzędu 3:40 zrobiłem 3:28:17 :teehee: (pozdro Słupek i Mysza :D) Wcześniej miałem ch***** linię jazdy. Teraz jest o WIELE lepiej. I tak czy tak na tym najlepszym okrążeniu popełniłem kilka błędów. Myślę, że da radę jeszcze spokojnie zejść o parę sekund :thumbsup:

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

3.26.96 w zwykłym wyścigu (trzeba dobrze skróty znać) oraz 1.42.57 w pogoni za piratami drogowym (tutaj gorzej mi idzie) :)

 

3:26.06 :) (ciekawe kiedy dojdziemy do 3:20 ;D)

 

Tak w ogóle to szybko strony nabijacie w tym temacie xD

No proszę w końcu mnie załatwili :(

Wydaje mi się, że tymi autkami to raczej do 3.20 nie dojdziemy. Przydałby się tutaj Bugatti Veyron ;)

Ciekawe czy to pykanie w demo coś da w pełnej wersji i czy będzie obsługa kierownicy bo jak na razie to gra mi jej nie wykrywa.

 

Słupek odpowiednie wykorzystanie boosta, dobra linia jazdy (jak napisał sprite), skrót i masz czas poniżej 3.30

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

niewiem czym wy sie tak jaracie w tej grze? , z biciem czasów jest roznie, duzo tu randomowych czynników wystepuje takich jak np: auta jezdzace z na przeciwka,skroty, i samo stricte arkadowe sterowanie ,aby moc wybarac ta gra jako scigalke do żyłowania czasów, i skillowania,ale jak kto lubi :)

jak dla mnie taki nfs : shift w porownaniu do tego co widze w demie hot pursuit , jest o lata swietlne lepszy :)

 

niema to jak f1 2010 :)

Odnośnik do komentarza

Jak komuś znudziły się dwa kawałki z gry to w opcjach jest możliwość odtwarzania własnej playlisty. Mam nadzieję, że ta opcja będzie również działała podczas gry online, nie tak jak w MotorStorm. Muzyka w menu wymiata.

 

Skręcanie jest banalne. Wystarczy przytrzymać hamulec przed samym zakrętem. W zależności od zakrętu hamujemy dłużej lub krócej. Potem wystarczy korygować tor jazdy lewą gałką.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Ja troszkę inaczej robię: przed zakrętem wciskam dosłownie lekko ręczny wprowadzam w poślizg pojazd. A potem dodając boosta wyprowadzam go no i koryguje lewym analogiem.

Podobnie jak w Burnoucie tyle, że tam fury nie wpadały w taki poślizg, drift.

 

Ale jakim cudem ten koleś z filmiku wykręcił 3:20 to nie mam zielonego pojęcia. Jadę dokładnie tak jak on te same skróty, podobnym stylem a jeszcze biorę poprawkę, że parę błędów popełnił przy końcu i na początku... A widzę, że znajomym z listy idzie coraz lepiej ;].

Odnośnik do komentarza

Ja to aż zaczynam żałować, że ściągnąłem te demo hehe.

Syndrom jeszcze jednego wyścigu, jeszcze pobicia jednej sekundy/czasu jest cholernie wysoki (jak kiedyś w PeS-ie jeszcze jeden meczyk).

 

No nie mogę nawet RDR odpalić ;p, btw czy muza z menu/z Autologa nie przypomina Wam tej z lobby z Modern Warfare? Bo mi tak i to jak diabli ;].

 

No i co najbardziej cieszy to to, że dużo ludzi gra. Uwielbiam czytać teksty jak ktoś kogoś pobije i właśnie fajnie, że można czytać również komenty ludzi których nie mamy na liście. No nic oby tylko po premierze też tak było a nawet lepiej ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mi brakuje tylko jednej opcji w Autologu oprócz wyników znajomych przydałyby się najlepsze czasy na całym świecie. Powiedzmy, że pierwsze 10-30 miejsc w sumie to taka oczywista opcja, że powinna być.

 

Jestem ciekaw ile będzie wszystkich tras, wariacji, itd. w pełnej wersji. Jeżeli teraz przy dwóch trasach można "zgłupieć" od hypu bycia najlepszym to co będzie w pełnej wersji ;]. A jeszcze lepsze może być bicie rekordów jednocześnie ścigając się między sobą, że już nie wspomnę o trybie grania gliniarzami, gdzie jedni uciekają a drudzy ich łapią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...