Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Bournout ? Ja tu nie widzę nic z bournouta i się ciesze bo dla mnie to jest śmieszne robić grę jako NFS ale niech będzie taka sama jak Bournout. B to B a NFS niech pozostanie NFS.

To chyba bardzo mało w tego Burnouta grałeś. Chyba mam racje bo tytułu poprawnie nie umiesz napisać. Prawda jest taka, że z NFS to tylko klimat jest i ogólna otoczka. Cała reszta żywcem przeniesiona z Burnouta. Model jazdy identyczny. Różnica jest tylko taka, że jest trudniej zapanować nad samochodem. Hamować prawie w ogóle nie trzeba. Przed samym skręcaniem wciskamy hamulec i pokonujemy driftem każdy zakręt. Tak jak w Burnout. Jedyna zmiana w tym aspekcie to trudność wyjścia z zakrętu bo pod koniec manewru potrafi trochę zarzucić samochodem.

 

 

Model jazdy jest KOMPLETNIE inny niz w BP. W Burnoucie była przyjemność z prowadzenia samochodu tutaj mamy jelcza z driftami na zakrętach. W tym demie nie ma NIC z burnout'a poza driftami.

Odnośnik do komentarza

Twój znajomy z listy musi zagrać w demo żeby druga trasa Ci się odblokowała.


Zdania podzielone jak w sejmie heh.

 

Jednym przypomina BR (należę do tych osób) drugim Shifta (szczerze mówiąc to mnie dziwi), podoba się, nie podoba itd. Ja tam jeszcze wczoraj pokatowałem demo (nawet odstawiłem RDR) i jestem w pełni kupiony. Niech żyje nowy Burnout tfu to znaczy NFS :whistling: .

 

Ale nie rozumiem szczerze mówiąc narzekań na grafikę :blink: . Że niby gorsza niż w Paradise, że grosza niż w Shifcie :blink: no co Wy ;p.

Furki pięknie wykonane, trasy bajka (choć nocna trasa gorsza), nie ma ząbków (o to się bałem po playteście Lucka) no nie wiem według mnie jest bardzo dobrze - wystarczająco.

 

Zdecydowanie największy minus to soundtrack.


 

Widzę, że dużo osób bierze na premierę i szuka chętnych do gry do bicia rekordów. To jakby co założyłem temat w dziale online, wpisujcie się tam http://www.psxextreme.info/topic/92146-need-for-speed-hot-pursuit/page__pid__2261701#entry2261701

Odnośnik do komentarza

Większość z was uważa że nowy NFS bardziej przypomina Burnout'a co bardzo mnie cieszy (w demko jeszcze nie grałem). Co do grafy to ocenie sam popołudniu bo w BP mam ponad 1k godzin gry, więc będę miał dobre porównanie.

A tak swoją drogą to o 20:30 wczoraj, jakieś 75% (21) dostępnych znajomych grało w demko NFS :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Coś mi nie daje w tym temacie żyć. Jak nowy NFS nie ma przypominać Burnouta, skoro gdyby pewnie było inaczej, sama gra nie odbiła by się od dna i dalej prezentowała poziom charakterystyczny dla ostatnich kilku odsłon serii NFS? "Ostatni dobry NFS" jeszcze się nie narodził w tej generacji i trudno go przyrównywać Undergroundów czy nawet wcześniejszych.

Odnośnik do komentarza

Zawsze w gry wyscigowe gram na kamerze "ze zderzaka", jednak tutaj ze wzgledu na fajnie zaprezentowane samochody chcialem zagrac na kamerze "zza auta" i nietety ale odczuwam wybrazny spadek FPS podczas gry. To duzy minus.

 

Gameplay OK, mieszanina NFS z serią Bournout to duzy plus. Graficznie jest OK ale po trailerach spodziewalem sie czegos lepszego.

 

 

 

Ktos pisal cos na temat promocji w empiku na nfs + jedna platynkę. Ktos cos wiecej wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza

No właśnie też jestem ciekaw tej promocji. Na stronie głównej Empiku przy NFS-ie nic nie pisze.

Mógłby ktoś zarzucić linkiem jakich miast to dotyczy, i jakie gry można sobie wybrać.

 

Z chęcią skorzystałbym z takiej promocji.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ktos pisal cos na temat promocji w empiku na nfs + jedna platynkę. Ktos cos wiecej wie na ten temat?

Ja to napisałem. W najnowszej gazetce empiku jest reklama. Promocja będzie trwała od 15.11 do 21.11. Gratis gra EA na PS3 Platinum i XBOXA360 Classics. Oferta ważna tylko w salonach empik. Na empik.com tego nie ma

 

Dzięki Square za info

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

Tomek P - dowiedz się jesli mozesz w jakiej bedzie cenie. Czy bedzie tez dostępna wersja (w promocji) limitowana PL, oraz jakie konkretnie gry będa mozliwe do wyboru jako gratisy. Z gory dzieki! :)

Jutro popytam co i jak. Co do limitki to ona była tylko w preorderach. Do kupienia w salonie będzie tylko zwykła wersja.

Odnośnik do komentarza

A nie ma Empik jakiejś gazetki czy coś takiego?

 

Kurde ciekawość mnie zżera z tą promocją ;/. Najlepiej to zadzwoniłbym ale jak pomyślę o rozmowie z pracownikiem Empiku to wolę ... nie dzwonić.

No mnie też to dręczy ;) Na stronie www żadnych informacji.

 

No nie ma, nie ma właśnie ;/. A chciałbym złożyć pre order w Ultimie żeby dostać grę na premierę. A z drugiej strony jak Empik odwali to promocję to ekstra tylko szkoda, że to wydania classic no ale darowanemu koniowi nie patrzy się w odbyt. Z tego co patrzałem to w EA Classic wchodzą między innymi Dead Space, Mirrors Edge, Dante Inferno fajnie, fajnie.

 

Btw odpaliłem ponownie demko (myślałem, że z PL store będzie po polsku) i żyłowanie czasów, komentarze, porównywanie ze znajomymi krótko mówiąc Autolog - to bajka ;]. A jaka euforia jak wskoczyłem na drugie miejsce na mojej liście hehe ;p. Jaka radość jak pobijesz znajomego i zostawisz mu wrzutę w komentarzu hihi. Brakuje mi sekundy do I miejsca, 5 wyścigów pod rząd i nie mogę pobić ale to demo więc odpuszczam ;].

 

Jeszcze 2-3 tygodnie...

 

Kim zaczynacie najpierw kampanie psami czy uciekinierami?

Ja chyba najpierw stanę po stronie stróżów prawa :turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...