Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

W Burnout Paradise były świetne Leaderboards'y, więc o to można byc spokojnym wg mnie. Zauważcie że zakładka Online jest niedostępna, a coś czuje że tam będą wszystkie listy najlepszych, a Autolog będzie służył tylko do zmagań między znajomymi.

No i to by było świetne rozwiązanie. Ja osobiście tez już nie mogę doczekać się ścigania Online w 8 osób. Co to się będzie działo haha :D

Odnośnik do komentarza

Oprócz rankingów najlepszych na świecie, przyjąłbym również chętnie podział na kategorie pojazdów, tak żeby osobne rankingi były dla słabszych, średnich i mocniejszych wózków. W przeciwnym wypadku gra będzie polegała na zdobyciu Veyrona i napier.dalaniu cały czas tym, na każdej trasie.

 

Dokładnie tak, wielka szkoda, że nie można zobaczyć najlepszych czasów na świecie. Przynajmniej pierwszej 10tki.

No! Udało mi się poprawić czas na Roadsters Reborn - 3:21:54. Teraz czas zejść poniżej 3:21 :D

 

Damn it :/ I zaś muszę wziąć się do roboty.

Odnośnik do komentarza

No, no podoba mi się. Jakby fabuła była coś w stylu mojego ukochanego Most Wanted to byśmy mieli ścigałkę prawie idealną. Te rankingi są genialne. Gra się trudno. Po 5 wyścigach mój najlepszy czas - 3:39:14. Do Myszy, Słupka i Sprite (trzech najlepszych w moich friendsach) tracę ponad 10sek. do każdego z nich. No popełniłem parę błędów ale to by mi dało góra 5 sekund mniej. Nie wiem co jeszcze moge zrobić żeby zejść po niżej tych magicznych 3:30:00.

 

 

E: Ok, ok. Powoli nadjeżdżam. 3:33:61 :> Było by mniej ale odbiłem się od skałki ;]

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Ja mam 3:30 ale musiałem wyłączyć bo bałem się że coś sobie zrobię albo rozwale pada. Fakt przeciwnicy CPU często przeszkadzają. Dużo miałem takich sytuacji.

 

Mam problemy z nitro. Jakoś chyba źle go używam bo zawsze ja z nitro jestem wolniejszy od przeciwników. Trzeba wyczuć moment kiedy się dopalić.

Odnośnik do komentarza

Na stronie nic nie znajdziesz. To było w gazetce. Skan masz kilkanaście postów wyżej.

 

Da się w demie wrzucić własny soundtrack? Wrzuciłem sobie na konsolę parę mp3, ale w opcjach NFSa nie da się zmienić możliwości odtwarzania.

 

Wejdź w Audio Settings i tam będzie że możesz wgrać swoją listę odtwarzania. Druga opcja od dołu jeśli mnie pamięć nie myli.

Odnośnik do komentarza

Czyli kolejny krok wstecz wgledem Burnout'a :(

Dzięki temu można zmieniać utwory podczas jazdy jednym przyciskiem. Do tego na ekranie jest wyświetlany wykonawca i nazwa utworu. Beznadzieja. Wolałem to robić z poziomu XMB co trwało znacznie dłużej a muzyka grała nawet wtedy kiedy nie było trzeba. Przynajmniej miałem na co ponarzekać a teraz wszystko zrobione jak należy. Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...