Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę i powiem szczerze, że gorszego wyścigu jak ten pierwszy z dema, nie mogli dać graczom do przetestowania. Im dalej w las tym coraz lepiej. Graficznie jest naprawdę ładnie. Były narzekania, że Burnout Paradise wygląda lepiej, ale Criterion zaprezentowało takie miejscówki z widocznością aż po horyzont, że nieraz zapatrzenie się podczas driftu funduje szybką kraksę z wolno jadącym vanem z naprzeciwka. Jest o niebo lepiej niż w BP i bardziej różnorodnie. Strefy klimatyczne (tak to wygląda) zmieniają się bardzo płynnie. Podobnie jak wyskakujące bardzo daleko elementy popup. Ale nie tak, że hop i już coś tam jest, tylko wyłania się z delikatnej mgły. Podczas szybkiej jazdy jest to praktycznie nie do zauważenia. Niestety AA jest ten sam co w demie. Przy pełnym słońcu i w garażu razi w oczy, ale wystarczy lekka zmiana czasu i pogody, żeby efekty specjalne przysłoniły tą niedoróbkę.

Muza? Dziwna. Puszczałem sobie własny soundtrack zrobiony z: Crystal Method, Chemical Brothers i Pendulum.

Wyścigi - jak można wyczytać w linku powyżej, szybko robią się trudne. AI w Roadsters Reborn było parszywie słabe, ale także u SCPD pierwsze wyścigi to tak na prawdę tutorial. Bo jak można inaczej nazwać konieczność rozwalenia 1 gościa, z paskiem do połowy i to na prostej jak but trasie?

A multi ... uuuu. Działo się. Hamburgery ostro się broniły, ale to SUCHARSUCHAR był górą.

Najlepszy NFS, Criterion obrobiło lekcję z historii serii, bo mnóstwo miejscówek przywodzi na myśl podobne okazy z NFS3:HP i NFS4:HS.

I ten klimat. :ohmy:

ps. zostawiłem dwie wiadomości na Wallu, w tym jedną z przekleństwem. Zakrzyżykowało mi je, chamstwo!

ps2. i jeszcze o czymś zapomniałem - kariera Policjantami o dziwo daje radę

Edytowane przez Texz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ja dobrze zrozumiałem z gry... aby grac online trzeba wpisać OnlinePass ?? Czyli kod już nie jest tylko do ściągania dlc w przyszłości tylko w ogóle do grania przez neta. No ładnie, no to mamy pierwszą grę która już nie sprzedamy bo kto będzie chciał grać tylko singla.

 

ps. Na początku mamy dwa dni grania online w promocji, później jest zablokowane.

Odnośnik do komentarza

Ok kilka zdan na temat gry:

 

- to jest to , piękne długie szerokie trasy i spokojne wyście beż udziwnień typu rozbijanie, mega turba, salta i beczki itd.

- wszystko działa elegancko

- ktoś wyżej napisał że nie ma lagów... niestety są... są ale ich nie widać bo nauczyli sie je niwelować poprzez dawanie jakby zastępczego widma jeśli traci sie połączenie z graczem. Najlepiej to widać na mecie kiedy ja byłem na długość samochodu przed przeciwnikiem a jednak na wynikach on był o 1 setna przed mną czy np gościu mnie wyprzedził na ułamki sekund przed metą ale napisał mi wiadomość że w ogóle mnie nie widział na linii mety.

- grafika. Zacznę od tego że widać że otoczenie robili ludzie z DICE , dokładnie takie samo jakie mamy w BFBC i nie wiem, może jestem inny :) ale jak i w BFBC tak i tutaj mi sie nie podoba, tyle. Samochody i oświetlenie super ale otoczenie... no nie mogę ztrzymać ;)

 

Ogólnie super gra.

 

UPDATE

OK Sprite, nie grałem w UFC :)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Gra jest genialna. Uczucie pedu jest rewelacyjne. Cud miód i orzeszki poprostu :)

 

Na ps3 tez jest reklama na początku ?

 

A po demie tak narzekałeś ;p

 

Ja przerąbałem swoje siano na NFS-a kur............. i muszę czekać do przyszłego tygodnia. Ale mnie skręca, post Texza mnie dobił a raczej na maksa napalił heh bez skojarzeń ;p.

 

Jak wypada tłumaczenie? Można sprawdzać najlepsze wyniki światowe w Autologu nie tylko kumpli?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość gamebox24pl

Demo jest WOLNE w porównaniu z pełną wersją. Jak już uzyskujesz dostęp do klasy "SUPER" to prędkości stają się zabójcze (ale wcześniej też można sobie pojeździć jakimś mclarenem czy zondą , w tzw. preview'ach - taki typ czasówki) . Ale jeszcze są dwie klasy po "SUPER" i tam to już chyba będziemy "latać" :P

 

Tłumaczenie jest dobre, ale niestety zrąbane są czcionki względem wersji ang (dlatego właśnie gram w wersji ang, bo całość prezentuje się w takim wypadku ładniej) .Autolog jest zsynchronizowany bez względu na wersję gry jaką masz .

 

Tutaj gameplay z komentarzem - powinien przekonać większość malkontentów :)

Edytowane przez gamebox24pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...