Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gamebox24pl

Witam!

Wspólnie z EA Polska przygotowujemy turniej w pełną wersję gry Need For Speed: Hot Pursuit. Kilka dni temu, w naszym wyzwaniu w demo tej gry udało nam się znaleźć mistrza świata w demo tej gry - Tiducha . Grał on na PS3 i uzyskał zawrotny czas: 3:10:39 . Kolejnym, udokumentowanym czasem na świecie był 3:10:79, zatem Tiduch był niemal o 0,5 sekundy lepszy.

 

Macie szansę zmierzyć się z nim i innymi - zarówno na PS3 jak i X360 . Sprawdzamy obecnie potencjalne zainteresowanie turniejem - jeśli zatem chcecie porywalizować, poznać godnych siebie rywali do Autologa i wygrać fajne nagrody - zgłoście swoje zainteresowanie . Więcej info tutaj: http://gamebox24.pl/ranking.php?mode=blog&message_id=5055&tpl_dir=skin&skin=ProJam_Dark&row_template=gamebox20_message2.tpl&cache_time=0

 

Pozdrawiam i powodzenia ! ;-)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do Was/zainteresowanych które mnie dręczy od daty ogłoszenia GT5 ;]. Czy związku z w końcu podaniem premiery GT5 która to nastąpi kilki dni po NFS-ie dalej kupujecie NFS-a?

 

Co wybieracie jeżeli wybieracie? Nie powiem ale dręczy mnie to i nie za bardzo wiem co kupić. Ogólnie jestem bardziej za NFS-em ale jak się ma okazać, że każdy bierze GT5 i nie będzie z nikim grać w HP to ...

 

???????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do Was/zainteresowanych które mnie dręczy od daty ogłoszenia GT5 ;]. Czy związku z w końcu podaniem premiery GT5 która to nastąpi kilki dni po NFS-ie dalej kupujecie NFS-a?

 

Co wybieracie jeżeli wybieracie? Nie powiem ale dręczy mnie to i nie za bardzo wiem co kupić. Ogólnie jestem bardziej za NFS-em ale jak się ma okazać, że każdy bierze GT5 i nie będzie z nikim grać w HP to ...

 

???????????????????????????????????????????????????????????

 

Ja już Ci przed chwilą odpowiedziałem w temacie "Komentarze do aktualności" ;]

 

Ja na bank łykam nowego NFS'a na premierę, GT 5 tez wezmę, ale trochę z nim sobie poczekam. Forumowe wyścigi w Hot Pursuit będą po prostu wymiatać :dance:

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze miesiąc temu też miałem ten dylemat. Obecnie już go nie ma - łykam NFS jak się uda w dniu premiery. Dla tego tytułu zrezygnowałem z nowego CODa   8)

 

Demo zrobiło na mnie ogromne wrażenie i wiem że za sprawą autologa będę się świetnie bawił ( i klnął na ludzi z friendlisty że przez nich nie sypiam i tracę nerwy   :lol: )

 

 

Co do GT5 poczekam na opinie i recki - pewnie kupie ale "kiedyśtam"...

 

 

 

 

 

Edytowane przez cortezon
Odnośnik do komentarza

Jak wszelakie Burnouty przejadły mi się już przy okazji Revenge, przy żadnym Gran Turismo nie potrafiłem usiedzieć dłużej niż 2 godziny, a takiego Motorstorma nawet nie tknąłem palcem (nie licząc dema), tak nowym NFSem.....jestem nieziemsko podjarany. Po obczajeniu demka zwyczajnie się w tej grze zakochałem - przede wszystkim ujął mnie rewelacyjny model jazdy, fizyka oraz świetnie wyważone uczucie prędkości - to już nie są gładko sunące, kartonowe pudełka z poprzednich wyścigów Criterion, które niczym gumowe piłeczki odbijają się od band, w końcu czuć ciężar samochodów, trzeba naprawdę uważać przy poślizgach, a i naprawdę nie trudno tu o dzwon. Dla mnie mega-miodzio. GT niech się jeszcze troche pokurzy na półce w sklepie ;]

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie konkurs na gameboxie24 i dobra rywalizacja to bym nawet 10h nie przesiedział. Poza tym nie wiem czemu te 30h wydaje się dla niektórych aż tak dużo, demko miało około 14dni, więc grałem 2h-2,5h dziennie (czasami nie grałem w ogóle, czasami trochę powyżej tych 2,5h).

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza
Pytanie w tym momencie powinno brzmieć - komu chciałoby się tyle czasu masterować jedną (czy dwie, nie orientuję się ile dokładnie oferowało demko) trasę? Ja bym miał dosyć maksymalnie po 5 godzinach. No, ale cóż, jak widać są maniacy. Ciekawe ile czasu łącznie spędzisz już w pełnej wersji :)

 

 

Wiesz gdy chodziłem do szkoły średniej/podstawowej czy też na studiach też ostro grałem w różne gierki, prócz sportu była to moja pasja. Lecz gdy założysz już rodzinę i nie wiem jak bardzo byś chciał pograć sobie w jakąś grę tyle ile byś chciał po prostu nie masz na to czasu. Dlatego korzystajcie póki możecie :)

Odnośnik do komentarza
Pytanie w tym momencie powinno brzmieć - komu chciałoby się tyle czasu masterować jedną (czy dwie, nie orientuję się ile dokładnie oferowało demko) trasę? Ja bym miał dosyć maksymalnie po 5 godzinach. No, ale cóż, jak widać są maniacy. Ciekawe ile czasu łącznie spędzisz już w pełnej wersji :)

 

 

Wiesz gdy chodziłem do szkoły średniej/podstawowej czy też na studiach też ostro grałem w różne gierki, prócz sportu była to moja pasja. Lecz gdy założysz już rodzinę i nie wiem jak bardzo byś chciał pograć sobie w jakąś grę tyle ile byś chciał po prostu nie masz na to czasu. Dlatego korzystajcie póki możecie :)

Heh, nie dobijaj tych, którzy muszą wyszarpywać sekundy życia, żeby sobie na spokojnie pograć w cokolwiek na konsoli :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...