Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gamebox24pl

Taka ciekawostka, w Seacrest County gdy sobie pozwiedzałem wczoraj w trybie freeroam jedną z tras (zajęło mi to dobre 15 minut jadąc z prędkością "normalną" - około 80km/h . Okazało się, że jest ona niezwykle bogata w szczegóły. Pełno w okolicy różnych budynków, jakichś stacji , barów, a także reklam i znaków - trasa jak się okazuje wiedzie przez historyczne mosty . Każdy jest nazwany, opisany, podana jest data jego powstania . Zastanawiam się w jakim celu Criterion zrobili tak szczegółową i bogatą w takie elementy mapę. Czyżby plan upgrade'u o jakieś elementy społecznościowe etc. np. gdy wyjdzie TDU2 (jakaś niespodziewana konkurencja) ?

 

na mapie są też jakieś hotele, posterunki, schroniska, restauracje, a także lotnisko i przystań . Hm...

Odnośnik do komentarza

Gra jest genialna. Uczucie pedu jest rewelacyjne. Cud miód i orzeszki poprostu :)

 

Na ps3 tez jest reklama na początku ?

 

A po demie tak narzekałeś ;p

 

 

 

No wiem ale wiedziałem ze i tak wezmę pełna i nie żałuje. Piękna gra poprostu.

 

Na klocku czcionka jest lepsza niż w demie, ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Gość gamebox24pl

Można. Jest tam do kupienia Online Pass oraz 3x DLC - jakieś nowe samochody, odblokowanie wszystkich pojazdów w grze bez przechodzenia kariery - osobno dla policjanta, i osobno dla uciekiniera .

Edytowane przez gamebox24pl
Odnośnik do komentarza
Gość gamebox24pl

Można. Jest tam do kupienia Online Pass oraz 3x DLC - jakieś nowe samochody, odblokowanie wszystkich pojazdów w grze bez przechodzenia kariery - osobno dla policjanta, i osobno dla uciekiniera .

 

Jakie to są samochody i po ile schodzą?

 

DLC kosztują około od 8 do 10 zł , co do samochodów, sprawdzę jak wrócę do domu.

Odnośnik do komentarza
Gość gamebox24pl

Martinezz -> przeszły, i czasy i ściana komentarzy z autologa .

Texz - serpentyny mclarenem są świetne, ale przejazd w burzy w nocy porschakiem mi osobiście mega się spodobał .

 

Siemka mam pytanko małe ;) zauważyłem że przy niektórych samochodach prędkość maksymalna i czas osiągania 100 jest określone jako TAJNE. Da się to jakoś odkryć???

 

Myślę, że tu chodzi o to , że producent nie podaje tych wartości oficjalnie , a jako, że gra jest na licencjach, był pewnie wymóg także by te dane utajnić .

Odnośnik do komentarza

Gierka na wypasie ale mam parę zastrzeżeń:

-słaby dźwięk silników, w menu jest fajny ale już podczas samej jazdy dosyć słaby

-słaba ścieżka dźwiękowa, kawałki pozbawione powera

-skróty niewiele dają, ja raczej tracę niż zyskuje jak jadę skrótem (może kiepski ze mnie driver)

Reszta to rewelacja !!!

Odnośnik do komentarza

Krótkie pytanie. Urywa dupsko ?

 

Demko już to robiło.  :woot:

To samo miałem napisać.  Zabójcze prędkości, długie proste i gorące pościgi   :good:

Do tego świetny i rozbudowany tryb online (autolog)

 

Stary dobry Hot Pursuit

 

 

 

Czytaj podpowiedzi podczas loadingów, jedna mówi o tym że nie wszystkie skróty to skróty.

 

Dokładnie, najpierw musisz zapoznać się z trasą żeby wiedzieć z których skrótów korzystać. Przykład już był na trasie w demie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...