Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir
Ponoć w GT5 będzie 16 różnych zakończeń w zależności od decyzji jakie podejmiemy podczas gry. To właśnie przez rozbudowaną fabułę premiera była tyle razy przekładana :teehee:

 

 

Ale widzisz różnicę między 16 fabułami, jedna fabułą, a BRAKIEM JAKIEJKOLWIEK fabuły ?

Odnośnik do komentarza
Ponoć w GT5 będzie 16 różnych zakończeń w zależności od decyzji jakie podejmiemy podczas gry. To właśnie przez rozbudowaną fabułę premiera była tyle razy przekładana  :teehee:

 

 

Ale widzisz różnicę między 16 fabułami, jedna fabułą, a BRAKIEM JAKIEJKOLWIEK  fabuły ?

 

Oczywiście że widzę. Nie ma co ukrywać że każdy ma inne gusta. Jednym brak fabuły nie przeszkadza innym wręcz przeciwnie.

Jedni będą narzekać że muzyka w grze do du.py bo elektro inni że sam rock. To samo tyczy się tuningu, malowaniu aut i półnagich blondynek na linii startu.

 

Każdy ma inne gusta i oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Prawda jest taka że jakakolwiek fabułą ale powinna jakaś być, bo gry kierowane są dla graczy preferujących single i multi.

 

Kończąc temat fabuły, co powiecie na inne minusy które wymieniłem?

Jakie kozackie fury? 4 te same wozy , brak kozakiego ferrari itp?

Masakryczne światła w nocy, OPCJE wykastrowane do minimum, brak możliwości przeglądania game sound tracka, praktycznie identyczna jazda na suchej i mokrej nawierzchni, brak tuningu i zabawy z podziwianiem naszej wymarzonej bryki itp itd.

 

I gra z takimi zarzutami zasługuje Waszym zdaniem na 10/10 lub 9/10 ?

 

 

W NFS pogram bo jest mimo wszystko fajną grę ale proszę nie popadajmy w euforię i nie próbujmy ratować dobrej gry (ale nie bardzo dobrej) dodatkami DLC które pewnie niebawem się pojawią aby wydoić z portfelów graczy kolejne banknoty.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Każdy ma swoje gusta, więc ciężko będzie kogoś przekonać do tego i owego.

Mnie szczerze fabuła w wyścigach nie interesuje, singiel jest dla mnie tylko po to by poznać grę, nauczyć się grać i przejść do multiplayera.

Co do soundtracku, mi tam nie przeszkadza, ważne że można swoje utwory odtworzyć i zmieniać muzykę w czasie gry.

Odnośnik do komentarza

Śmieszny tuning to cyrk. Brak Ferrari boli, ale mamy za to inne fantastyczne perełki. Po co mi opcje w NFS? Liczy się wygrzew i free-roam z ziomkami z Live'a. Dla mnie ta gra to mistrz. Deszcz jest tutaj po to żeby fajnie wyglądać, a nie żeby się ślizgać. btw. ktoś pisał, że na deszczu jest trudniej także i tak dobrze.

Odnośnik do komentarza

Na deszczu trudniej jest i proszę przestać pierdolić głupoty. :-)

 

Wczoraj/dzisiaj w nocy pograłem razem z 4,5h i jest na prawdę nieźle. Gorszego demka dać nie mogli.

 

+Grafika, momentami wygląda cudnie

+Model jazdy

+Klimat

+Tłumaczenie

+Multi

+Autolog

+Dostępność eventów

+Udźwiękowianie

 

-Ogólnie OST

 

Wyścig Porsche podczas burzy to mistrz. Nawet słuchać jak opony ocierają o asfalt! A w późno w nocy faktycznie jest ciemno!

 

http://www.youtube.com/watch?v=q9SH7b9jTV8&feature=player_embedded

 

:thumbsup:

 

Szkoda, że gry są ignorowane w nagrodach za grę roku (ogólnie).

Edytowane przez MajorZero64
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na deszczu trudniej jest i proszę przestać pierdolić głupoty. :-)

 

Wczoraj/dzisiaj w nocy pograłem razem z 4,5h i jest na prawdę nieźle. Gorszego demka dać nie mogli.

 

+Grafika, momentami wygląda cudnie

+Model jazdy

+Klimat

+Tłumaczenie

+Multi

+Autolog

+Dostępność eventów

+Udźwiękowianie

 

-Ogólnie OST

 

Wyścig Porsche podczas burzy to mistrz. Nawet słuchać jak opony ocierają o asfalt! A w późno w nocy faktycznie jest ciemno!

 

 

Zgadzam się z tym wszystkim w 100%.

 

 

Co do OST dobrze że jest opcja własnej muzy, mi podszedł tylko główny kawałek - 30 Seconds to Mars

 

 

Odnośnik do komentarza

To ja mam pytanie do osób które miały problemy z działaniem pada w demie. Jak się to ma do pełnej wersji, zostało poprawione albo coś ?

Poratuje ktoś, bo nie wiem czy kupować dzisiaj czy się jeszcze wsztrzymać :confused:

 

 

Chyba nikt prócz Ciebie nie miał tu takiego problemu. Najlepiej kup i sprawdź bez wykorzystywania online pass - jakby wystąpiły problemy to może uda ci się sprzedać/wymienić bez straty

Odnośnik do komentarza

To ja mam pytanie do osób które miały problemy z działaniem pada w demie. Jak się to ma do pełnej wersji, zostało poprawione albo coś ?

Poratuje ktoś, bo nie wiem czy kupować dzisiaj czy się jeszcze wsztrzymać :confused:

 

 

Chyba nikt prócz Ciebie nie miał tu takiego problemu. Najlepiej kup i sprawdź bez wykorzystywania online pass - jakby wystąpiły problemy to może uda ci się sprzedać/wymienić bez straty

Nie tylko ja miałem ten problem. Byłem w saturnie, już miałem edycje limitowaną (179 PLN) w ręce, ale zapomniałem zabrać karte i nie kupiłem :confused: Jutro sprawdzę jakby co.

Odnośnik do komentarza

Dziś pograłem i chciałbym się odnieść do jednego "minusa" gry jaki został wymieniony:

 

- Jazda w deszczu nie różni się zbytnio od jazdy na suchym asfalcie. :confused:

 

Ja jak grałem to czułem dużą różnicę w prowadzeniu auta (szczególnie drifty), więc tak jak większość uznała, jest to nieprawda :thumbsup:

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Najlepszy OST miał NSF: Underground 2, więc możesz mieć rację. :confused:

 

To już kwestia gustu...IMO legendarny OST miał Underground jedynka z jeszcze bardziej legendarnym kawałkiem Get Low ;]

 

 

Co do OST w nowym Hot Pursuit rzeczywiście jak na razie z dwa kawałki wpadły w ucho... 30STM - Edge of the Earth w który w sumie już dwa lata temu się wsłuchiwałem i Hadouken - Boomshock :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.