Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

” Need for Speed: Hot Pursuit oferuje też tradycyjne multi dla ośmiu graczy, z wszystkimi konkurencjami z trybu dla jednego gracza i... z jednym minusem. Wszystko w wyścigach sieciowych zależy od hosta, który może dowolnie modyfikować parametry gry, przedłużać czas jej rozpoczęcia, itd. - jeśli więc trafisz na jakiegoś oszołoma, może być kiepsko. My na szczęście testowaliśmy grę online z ekipą Criterion, więc ci wiedzieli, jak się zachować. Nie zmienia to jednak faktu, że jak na studio, która tak dobrze chwyta nowe internetowe trendy, takie rozwiązanie zdaje się dość przestarzałe – lepiej chyba bawiłbym się na wyścigach podsuwanych przez jakąś playlistę, z systemem głosowania.

 

Ten fragment mnie zmartwił, faktycznie może być problem ze znalezieniem odpowiedniej gry z normalnymi ustawieniami. Oszołomów nie brakuje.

Odnośnik do komentarza

Tjaaaa recenzentowi brak tuningu i kariery... a przecież w tak udanym most wanted to było... -  bleeeeee

 

Po to Criterion zaprzęgnięto do roboty nad nowym NFS-em by w końcu z tej serii zrobić rajcowną grę. Co z tego że ta część prezentuje wręcz ascetyczną formułę wyścigów, skoro samo demo bawi więcej niż kilka ostatnich NFS-ów razem wziętych !

 

 

Odnośnik do komentarza

Tjaaaa recenzentowi brak tuningu i kariery... a przecież w tak udanym most wanted to było... - bleeeeee

 

Po to Criterion zaprzęgnięto do roboty nad nowym NFS-em by w końcu z tej serii zrobić rajcowną grę. Co z tego że ta część prezentuje wręcz ascetyczną formułę wyścigów, skoro samo demo bawi więcej niż kilka ostatnich NFS-ów razem wziętych !

 

no troszke przesadzasz z tym "skoro samo demo bawi więcej niż kilka ostatnich NFS-ów razem wziętych !" , chyba ze mowisz o sobie i jest to twoje zdanie :teehee:

 

a moje zdanie jest takie po ograniu dema HP ,ze taki most wanted to zjada to cos na sniadanie, nie mówiąc o Shifcie ,bo to juz calkiem inna liga :diablo: -powtarzam ,takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

a moje zdanie jest takie po ograniu dema HP ,ze taki most wanted to zjada to cos na sniadanie

Wyjdź.

 

troche kultury chłopczyku <_< .

a wracajac do nfs HP, jestem strasznie ciekawy ,pierwszych opinii na forum z pelnej wersji.szcegolnie ciekawi mnie jak ten model jazdy bedzie sie mial w czasie jazdy autkami pokroju pagani zonda .

Odnośnik do komentarza

A ja jakąś godzinkę - dwie temu widziałem na polsacie reklamę NFS-a ;p.

 

Premierowy trailer fajniutki, świetny motyw z tymi ocenami (bo jest się czym chwalić). Kurde aż dziw bierze, że w temacie GT5 cały czas wojna o ficzery i inne pierdoły a NFS ma wszystko i nie ma żadnych kłótni. I same ekstra furki i zmienne warunki pogodowe i cykl dobowy i świetny Autolog itd. itp. ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...