Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

To nie Burnout. :P

 

Dodam, że samochody wbrew opiniom niektórych recenzentów prowadzą się zupełnie inaczej. Maserati Gran Turismo prowadzi się zupełnie inaczej niż Audi TT mimo, że to ta sama klasa. Trzeba brać wcześniej zakręt przykładowo. Zależy kto jaki lubi styl jazdy, dla każdego coś miłego.

 

Eagle Crest - The Ultimate Road Car i McLaren F1 - urwało mi jajca

 

Ta czasówka to już legenda ścigałek. Moc, muszę popracować bo mam problem ze złotem. :turned:

 

pic.jpg

 

pic.jpg

 

pic.jpg

 

pic.jpg

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Teraz już nie pamiętam, ale najlepszy był ten który miał remiks "Riders on the Stone". :rolleyes: (Kawałek defautowo puszczany tylko w menu, choć ja słuchałem go non-stop podczas wyścigów.)

 

EDIT: Czyli jednak NFS: U2

 

Wpisss.

 

"Riders on the Storm" > "Get Low" tak samo podczas wyścigów miałem ustawione "Riders .. ". W ogóle Underground 2 był zaje.bisty, uwielbiam tą grę, imo ostatni dobry NFS oczywiście nie licząc najnowszego cudeńka.

 

@Major

 

Kapitalne fotki a może byś jakieś na śnieżnej trasie, w śniegu zmontował, wkleił? ;]

 

W PSX-ie ocena

9.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zauważyliście, że mimo powrotu do klasyki serii NFS jest mnóstwo rzeczy, które można by rozbudować w tej grze? Na szybko: turnieje, powrót do hazardu pieniędzmi i samochodami z High Stakes, tuning osiągów pojazdów, ale nie z Undergrounda tylko z Porshe Unleashed. Sama gra aż się prosi o tryb freeroamingu z BP.

Ale póki co jest dobrze, nie przekombinowano z ilością zapychaczy i cieszy to co powinno - czysta walka o milisekundy na torze w epickich okolicznościach przyrody. Klimat miejscówek to klasyka sięgająca nawet pierwszej części. Aż tak bardzo, że jeden łuk w lesie aż zrobił mi deja vu z NFS1. Motyw z angenami satelitarnymi na pustyni przypomina mi trasę z NFS3. Coś mi się zdaje, że goście z Criterion w swoim wczesnym życiu ostro szarpali w NFSy, bo to po prostu widać.

Odnośnik do komentarza

Już jest w multi i singlu Przechwycenie przecież. Bardziej myślałem o online freeroam i jakichś zadaniach. W grze jest mnóstwo hangarów, magazynów itp.

LOL, nie gram po polsku :teehee: To całe przechwycenie kończy się z chwilą przekroczenia mety, a mi chodzi o ucieczkę jak w MW, do momentu kiedy uda nam się zgubić ogon i przeczekać w hideoucie te kilkanaście sekund.

Odnośnik do komentarza

Patrzcie na tekstury!

pic.jpg

 

pic.jpg

 

----

pic.jpg

 

Ten powyżej to: NEED FOR SPEED BATTLEFIELD 2010, zaprzęgnięcie do projektu Szwedów to jednak był dobry pomysł.

 

pic.jpg

 

Pamiętacie Kindiak Park? Ten z NFS4? Cholera!

 

----

pic.jpg

 

http://www.dodownload.net/images/halo-3-odst-2.jpg ??? Mam nadzieję, że MS nie pozwie EA za plagiat :turned:

 

No dobra, a teraz porównanie:

4CxQO.jpg

pic.jpg

 

11 lat różnicy...

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...