Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co tam, pal licho SP. Mam pewne oczekiwania co do MP. To znaczy, przy zakładaniu serwerów itp, będa mnie interesować 3 rzeczy:

 

1.Możliwość wyłączenia nitro

 

2.Przenikalność samochodów (tak jak to miało miejsce w HP2)

 

3.Wyłączenie traffic-a.

1. Wątpie żeby była taka funkcja

2. Jak dla mnie to nie ma sensu. Po co takie coś, skoro wtedy wyścig w multi zamienia się w pobijanie czasu w singlu. Od tego jest Autolog właśnie ;)

3. Wzorem BP, jest bardzo prawdopodobne że będzie to dostepne.

Odnośnik do komentarza

Ale co tam, pal licho SP. Mam pewne oczekiwania co do MP. To znaczy, przy zakładaniu serwerów itp, będa mnie interesować 3 rzeczy:

 

1.Możliwość wyłączenia nitro

 

2.Przenikalność samochodów (tak jak to miało miejsce w HP2)

 

3.Wyłączenie traffic-a.

1. Wątpie żeby była taka funkcja

2. Jak dla mnie to nie ma sensu. Po co takie coś, skoro wtedy wyścig w multi zamienia się w pobijanie czasu w singlu. Od tego jest Autolog właśnie ;)

3. Wzorem BP, jest bardzo prawdopodobne że będzie to dostepne.

AD 2. Tak.... nie ma to jak samemu grać po kilka godzin trasę po to aby się pochwalić przed kolegami jakim to kozak, dla mnie rekordy biło się zawsze na multi a nie na singlu... gdzie ten fun jak sie samemu gra...

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zadzwoniłem do Empiku w Gdańsku w celu spytania się kiedy premiera, czy ta promocja z dodatkową grą będzie i jeżeli tak to jakie gry wchodzą w skład. Po paru minutach dostałem odpowiedź, że nic na razie nie wiadomo, kiedy premiera, cena nieznana, promocja też itd. ;O. A kiedy powiedziałem, że w gazetce Empiku tak pisało to kazała mi zadzwonić po 15, że wtedy będzie coś wiadomo...

 

Kocham Empik.

 

Mam nadzieję, że ta promocja będzie w całej Polsce a nie tylko w wybranych miastach.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale co tam, pal licho SP. Mam pewne oczekiwania co do MP. To znaczy, przy zakładaniu serwerów itp, będa mnie interesować 3 rzeczy:

 

1.Możliwość wyłączenia nitro

 

2.Przenikalność samochodów (tak jak to miało miejsce w HP2)

 

3.Wyłączenie traffic-a.

1. Wątpie żeby była taka funkcja

2. Jak dla mnie to nie ma sensu. Po co takie coś, skoro wtedy wyścig w multi zamienia się w pobijanie czasu w singlu. Od tego jest Autolog właśnie ;)

3. Wzorem BP, jest bardzo prawdopodobne że będzie to dostepne.

AD 2. Tak.... nie ma to jak samemu grać po kilka godzin trasę po to aby się pochwalić przed kolegami jakim to kozak, dla mnie rekordy biło się zawsze na multi a nie na singlu... gdzie ten fun jak sie samemu gra...

Popatrz tylko co się dzieje przy demie i jednej trasie. Niektórzy maja juz ponad 200 prób przy pobijaniu czasów, a to jest tylko demo.

A co to za multi, skoro przeciwnik nie ma wpływu na nasz tor jazdy ? chyba że inaczej rozumiemy termin 'przenikalność samochodów'.

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/seacrest-county-need-for/707056 Seacrest County Environments Trailer

 

O zróżnicowanie tras nie ma się co bać.

 

zróżnicowanie zróżnicowaniem, ale tras będzie mniej niż w Burnout Paradise :/

Ale w BP też głównie jeździło się na podobnych trasach, to że miasto miało odzaje.bania dróg nie równało się z tym że było tyle samo zróżnicowanych tras wyścigów. Trzeba dać HP szansę, może i mapka nie ma poziomu rozbudowania tej z BP ale nie znaczy to, że wyścigi będą na jedno kopyto. Ja wierze w Criterion bo ich gry są zawsze przynajmniej b. dobre :)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

To już wiem, że pogoda i pora dnia będzie się zmieniać dynamicznie. ^_^

 

Polecam poczekać z 8 minut w wyścigu a zobaczycie trasę w zupełnie innym klimacie. Zachód słońca w tej grze rządzi.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw czy i jak śnieg i deszcz będą wpływały na jazdę.

 

W ogóle trochę cisza w temacie się zrobiła, pewnie to cisza przed burzą - premierą ;]. Ogólnie jestem za tym żeby zaraz na premierę/po premierze zorganizować jakąś forumową ustawkę na ściganie, na ugryzienie multi.

 

No i jestem ciekaw co z tym całym Empikiem i ich promocją ;/. Bo jak przywalą ceną jak przy Black Ops to zamawiam limitkę za 180 i gdzieś ich mam.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...