Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyświetla się wykonawca i gra tylko w czasie wyścigu ??

No chyba wy :)

 

Cholernie wybredna ta opcja słuchania własnej muzy, nie czyta mi wszystkich kawałków nie wiedzieć czemu.

Normalnie. Trzeba tylko zrobić playliste. Od tego jest opcja na samej górze w zakładce "Music". Nie można jej utworzyć w czasie gry. Potem wystarczy w opcjach wybrać wybraną listę odtwarzania i mamy zastąpione utwory w grze własnymi utworami. W innych grach muzyka jest odtwarzana w tle i trzeba wcześniej wyłączyć tą oryginalną. Tutaj jest to rozwiązane znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Czyli kolejny krok wstecz wgledem Burnout'a :(

Dzięki temu można zmieniać utwory podczas jazdy jednym przyciskiem. Do tego na ekranie jest wyświetlany wykonawca i nazwa utworu. Beznadzieja. Wolałem to robić z poziomu XMB co trwało znacznie dłużej a muzyka grała nawet wtedy kiedy nie było trzeba. Przynajmniej miałem na co ponarzekać a teraz wszystko zrobione jak należy. Szkoda gadać.

Po pierwsze to w BP zmieniało się własne utworu po naciśnieciu R1, tak jak z oryginalnym OST-em. Owszem nie wyświetlał się wykonawca i tytuł. Ale na chwilę obecną własny OST w NFS jest krokiem wstecz w stosunku do BP. NFS oferuje tylko odtwarzanie z playlisty, a Burnout dorzuca do tego otwarzanie wg folderu, czy też daje dostęp bezpośrednio do całej zawartości dysku. Dodatkowo masz możliwość otwarzania po kolei, albo losowo.

No rzeczywiście, krok naprzód względem swojego poprzednika.

 

 

W innych grach muzyka jest odtwarzana w tle i trzeba wcześniej wyłączyć tą oryginalną. Tutaj jest to rozwiązane znacznie lepiej.

W BP oryginalny soundtrack był zastępowany przez własny.

 

Edit:

Nic nie wkurzało tak, jak cisza podczas baraszkowania po menusach czy przeglądanie Leaderboards'ów.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Czaderska ta gierka i to będą chyba pierwsze wyścigi gdzie zrezygnuje z używania kamery "ze zderzaka" na rzecz tradycyjnej kamerki tylko po to aby móc lepiej poprzyglądać się modelom samochodów i ładnie wykonanej trasie.

 

Dla mnie rewelacja, wersja full zapowiada się kozacko. :)

Odnośnik do komentarza

Mi demko sie spodobało, ale mam do was pytania:

1) Czy można ,,tuningować" auta

2) Czy można jeździć ,,po mieście" :)

 

ad.1

Nie, jedyny "tuning" to zmiana koloru karoserii.

 

ad.2

Jako tako w HP nie ma miast, ale jeśli chodzi ci o jazdę swobodną, jak w Burnout Paradise, to tak, jest taka opcja (oczywiście w pełnej wersji, nie w demie).

Odnośnik do komentarza

KONKURS!!!

 

Gracz z najlepszym czasem na trasie "dziennej" w demku dostanie pełną wersje NFS: Hot Pursuit na PS3! Konkurs trwa do 8 listopada.

 

Radziłbym Mathiu i Maciomaniakowi wziąść udział bo najlepszy czas jaki jest do tej pory to 3:18 z groszami więc myśle że będziecie mieć bardzo duże szanse na wygranie gierki :thumbsup:

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Ogolnie to jestem zawiedziony troche tym demem. Najbardziej co mnie boli to model jazdy, ktory jest troche nijaki. Samochod faktycznie prowadzi sie jak jelcza, w dodatku samochody maja tendencje do slizgania sie po asfalcie. Nie bede tutaj porownywal tego z burnoutem, wszak to dwie rozny gry pomimo ze od tych samych tworcow. Jednak w poprzednij nfsach prowadzenie pojazdu bylo o wiele lepsze. Drifty jeszcze moga w miare byc.

Druga rzecz to aliasing, mam nadzieje ze w pelnej wersji zostanie on wyeliminowany.

Odnośnik do komentarza

KONKURS!!!

 

Gracz z najlepszym czasem na trasie "dziennej" w demku dostanie pełną wersje NFS: Hot Pursuit na PS3! Konkurs trwa do 8 listopada.

 

Radziłbym Mathiu i Maciomaniakowi wziąść udział bo najlepszy czas jaki jest do tej pory to 3:18 z groszami więc myśle że będziecie mieć bardzo duże szanse na wygranie gierki :thumbsup:

 

Ohoo konkurs jakby stworzony dla nich ;]. No to zazdroszczę Panowie któryś z Was dwóch ma 200 zł. w kieszeni zaoszczędzone ;].

Odnośnik do komentarza

Ale Need For Speed to nie jest Burnout, więc dlaczego ma to być krokiem wstecz w stosunku do Paradise? Burnout i NFS rządzą się swoimi prawami i jedna i druga gra opiera się na innych założeniach. :)

Choćby dlatego że tworzyła je ta sama ekipa. No ale lepiej dla graczy będzie jak damy gorsze opcje niż w poprzedniej naszej grze.

Odnośnik do komentarza

Na 11 stronie była wrzucana lista utworów :whistling:

 

Kawałki, które usłyszymy w nowym NFS'ie:

 

The Resist Stance ? Bad Religion

Cinema ? Benny Benassi feat. Garry Go

Conscience Killer ? Black Rebel Motorcycle Club

Opposite of Adults ? Chiddy Bang

Sofi Needs A Ladder ? Deadmaus feat. Sofi

All The Same ? Does It Offend You, Yeah?

Giant Song ? Funeral Party

Live Like You Wanna Live ? Greenskeepers

Bombshock ? Hadouken!

Get A Rise ? Killa Kela

Echoes ? Klaxons

Twin Flames ? Klaxons

Stronger ? Lazee feat. Dead By April

Big Weekend ? Lemonade

Shining Down ? Lupe Fiasco feat. Matthew Santos

Groove Me ? Maximum Balloon feat. Theophilus London

Born Free ? M.I.A.

Yeah Yeah Yeah ? New Politics

Watercolour ? Pendulum

Nothing From You (Redanka Remix) ? Pint Shot Riot

Stay Too Long (Pendulum Remix) ? Plan B

Devil?s Music ? Teddybears

Superbad (11:34) ? Travie McCoy

Divisive (Tom Starr Remix) ? We Have Band

Bigger Than Us ? White Lies

Ruling Me ? Weezer

 

http://www.ppe.pl/news-3332-Sciezka_dzwiekowa_do_Hot_Pursuit_ujawniona.html

Odnośnik do komentarza

KONKURS!!!

 

Gracz z najlepszym czasem na trasie "dziennej" w demku dostanie pełną wersje NFS: Hot Pursuit na PS3! Konkurs trwa do 8 listopada.

 

Radziłbym Mathiu i Maciomaniakowi wziąść udział bo najlepszy czas jaki jest do tej pory to 3:18 z groszami więc myśle że będziecie mieć bardzo duże szanse na wygranie gierki :thumbsup:

 

No to żeście mnie zmotywowali! :D

Już myślałem, że odpuszczę, że pewnie czasy i tak nie przejdą do full wersji, że będę się bawił dopiero po premierze... a tu taki prezent. No to się zapowiada ostra rywalizacja o 3:12.xx... a może i mniej? :D

 

Oczywiście życzę powodzenia wszystkim uczestnikom :)

Odnośnik do komentarza

Pierwsze oceny NFS-a to 93/100 pkt. Jest nieźle, grałem w niego z 1,5h w niego w sumie. Niektórzy recenzenci piszą że powrót do korzeni. Na pewno z wątkiem Policyjnym tak. Co do trasy z policją się nie przyczepiam, fajna rozgrywka. Jednakże mam pewne awersje do Nitro. Wiem, wiem jest to trend który tak jak w innych grach fps i podobnych wtłaczanie gdzie się da zombiaków. Gdzie się nie obejrzeć to jakiś dodatek z nimi wychodzi. Z jednej strony dodaje pewien element strategiczny w grze, w zależności od tego gdzie go użyjesz to możesz uzyskać lepszy bądź to gorszy czas. Jednak dla fana serii (takiego jak ja), gdzie nigdy nie miał do czynienia z nitro to jakaś MASAKRA!! Jak widzę jak inni mają czasy 2.1x jak mi Ciężko wykręcić poniżej 2:30 to jakiś obłęd. Nitra orawie nie używam bo mnie denerwuje. 

 

Ale co tam, pal licho SP. Mam pewne oczekiwania co do MP. To znaczy, przy zakładaniu serwerów itp, będa mnie interesować 3 rzeczy:

 

1.Możliwość wyłączenia nitro

 

2.Przenikalność samochodów (tak jak to miało miejsce w HP2)

 

3.Wyłączenie traffic-a.

 

 

 

 

Jeśli będa takie możliwośćci to jestem gotów wydać 200zł na gre, jeśli nie to chyba spasuje, chodz system autolog to rewelacja!!!

 

 

 

 

Podsumowując demo, model jazdy (jeśli o takowym można mówić), otoczenie system bycia "smerfem" mi pasuje, wyścigi równiż, ale z nitrem u mnie odpada. Rzecz nie do przejścia. Grę taką jak nfs kupuje się IMO dla MP a nie SP. SP można przejść w 1-2 dni w multi można grać nawet 8 lat ;), czasami gram jeszcze w HP2 ;)

 

Trochę zacofany jestem jeśli chodzi o samochodówki ;P

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...