Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, gra mi się zacina po zalogowaniu do autologu w trakcie pobierania aktualnych danych. Poprzednie gry EA działały online bez problemu, teraz odblokowałem porty wg instrukcji i nic wiesza się w tym samym momencie.

 

Jakieś pomysły?

Mam to samo, napisałem do EA, wiedzą o usterce, w ciągu 'few days' powinno być naprawione, sprawdzaj co jakiś czas. Pozdrawiam Hysz

Internet.

Grę można jednak odpalić, choć nie działa wszystko. Odłącz kabel od internetu, odpal grę, nie uda się jej połączyć z serwerami autologu, przejdź dalej aż pokaże się mapa, wtedy podłącz kabel, zaloguj się do autologu (przycisk play na padzie), zaloguj się do PSN i widzisz czasy znajomych, możesz napisać posta na ścianie. Nie wychodź do głównego okna autolog bo gra znów się zatnie.

 

Wiem, że to mało satysfakcjonujące rozwiązanie, ale można chociaż pograć w singla, wyścig Porszakiem w czasie nocnej burzy jest boski. Myślałem, że takie PCtowe kombinowanie nigdy mnie nie spotka na konsoli, cóż myliłem się.

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem rezencje w PSX-ie i tak jak autor wspomniał brak szybkiego resa to minus zwłaszcza w multi. Takto wszystko super, do modelu jazdy można się przyzwyczaić. Czy w multi da sie wyłączyć traffic i włączyć przenikalność zawodników tak jak było w HP2? Bo ja bardziej bym chciał sprawdzać swoje umiejetności w grze a nie obijać się o innych zawodników boć wyjeżdżające  z nienacka auta.

 

 

 

 

Gre polecam, chodz rozwiązania w multi w NFS:HP2 były IMO lepsze jeśli chodzi o samą rozgrywke.

 

 

 

 

Chodz Autolog to rewelacjaaaa!!! Dla niego warto kupić tą gre.

 

P.S.

 

Ja mojego NFS-a mam za 100zł dokładnie, w empiku jest do dzis promocja przy zakupie HP 199zł 2 gra za 2 gr. Kupiłem 2 zestawy 3 gry sprzedałem. Wydałem 400zł sprzedałem za 300zł. Trochę kombinowania ale ... ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Wooww pograłem paredziesiąt wyścigów i muszę przyznać, że ta gierka wymiata. Model jazdy jest po prostu świetny. Teraz tylko zdobyć wszystkie złotka( swoją drogą są one bardzooo łatwe) i można się zabierać za multi.

 

PS. Czasówka McLarenem w górach rządzi :thumbsup:

 

wszystkie złota są bardzo łatwe? :ninja:

 

Dla mnie chyba tak :P Jak na na razie przeszedłem około 20 wyścigów i każde złoto zaliczałem za pierwszym razem ;]

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Wooww pograłem paredziesiąt wyścigów i muszę przyznać, że ta gierka wymiata. Model jazdy jest po prostu świetny. Teraz tylko zdobyć wszystkie złotka( swoją drogą są one bardzooo łatwe) i można się zabierać za multi.

 

PS. Czasówka McLarenem w górach rządzi :thumbsup:

 

wszystkie złota są bardzo łatwe? :ninja:

 

Dla mnie chyba tak :P Jak na na razie przeszedłem około 20 wyścigów i każde złoto zaliczałem za pierwszym razem ;]

 

OJAJEGO.

 

Wiadomo, że pierwsze wyścigi w każdej grze wyścigowej są łatwe. Jak można uważać, że WSZYSTKIE ZŁOTA W CAŁEJ GRZE są łatwe po przejechaniu 20 wyścigów tylko?

Odnośnik do komentarza

Wooww pograłem paredziesiąt wyścigów i muszę przyznać, że ta gierka wymiata. Model jazdy jest po prostu świetny. Teraz tylko zdobyć wszystkie złotka( swoją drogą są one bardzooo łatwe) i można się zabierać za multi.

 

PS. Czasówka McLarenem w górach rządzi :thumbsup:

 

wszystkie złota są bardzo łatwe? :ninja:

 

Dla mnie chyba tak :P Jak na na razie przeszedłem około 20 wyścigów i każde złoto zaliczałem za pierwszym razem ;]

 

OJAJEGO.

 

Wiadomo, że pierwsze wyścigi w każdej grze wyścigowej są łatwe. Jak można uważać, że WSZYSTKIE ZŁOTA W CAŁEJ GRZE są łatwe po przejechaniu 20 wyścigów tylko?

A gdzie ja niby napisałem, że wszystkie złotka są łatwe? W tym kontekście w pierwszym poście miałem na myśli, ze złotka które na razie zdobyłem są bardzo łatwe, gosh.

 

I w drugim poście napisałem chyba są łatwe, bo przecie wszystkich jeszcze nie sprawdzałem ;)

Odnośnik do komentarza

Poczekajmy do nowego roku a zacznie wychodzić DLC tak jak to było z BP - nowe wózki, nowa wyspa i tryb party to raczej pewniaki :)

No chyba, że EA wypuszczając nowego NFSa na przyszłą jasień zaprzestanie supportu HP. W każdym razie do wakacji będzie mnóstwo DlC, a myślę że Criterion nie zawiodą i będą to wartościowe dodatki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli poniższy trailer będzie miał 1mln wyświetleń do 12 grudnia, EA udostępni za darmo pakiet 3 aut (Bentley Continental Supersports Convertible, the Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster , and the Dodge Viper SRT10 Convertible Final Edition).

 

http://www.youtube.com/watch?v=82et_z_gTlg

Odnośnik do komentarza

@Toshirou, pod koniec złota to katorga.

 

 

@sprite, jak dojdziesz do 50% gry to sie przekonasz że nie jest tak hop siup :)

 

Genaralnie kariera gliniarza jest sporo łatwiejsza. Natomiast niektóre czasówki kierowcą pod koniec sa naprawdę irytujące.

 

No to mnie pocieszyłeś. :confused: Chciałem mieć w tej grze platynę, ale mam obecnie ~ 65% ukończenia na złoto wszystkich wyścigów dostępnych w całej grze i wymiękam przy niektórych.

 

IMHO to właśnie czasówki policji aka "szybka reakcja" są NAJGORSZE. Ile przy tym rzucam mięsem to głowa mała. :ninja:

Odnośnik do komentarza

Mi nerwy wysiadały momentami przy evencie z mclarenem tym starym... ze 20 razy chyba podchodziłem aż na złoto w końcu udało mi się to zaliczyć:/ nie przepadam za tymi czasówkami, aczkolwiek zazwyczaj są ulokowane w pięknych miejscówkach:) do 8 stopnia jako ścigany było całkiem lajtowo, ale jakoś już od 8 zaczął się hardkor ;D a kariere gliniarza zostawię na później. Ech ta gra jest świetna, warto było zainwestować. Powrót do korzeni...jeszcze do własnej playlisty dorzuciłem kawałki ze wszystkich nfs'ów i JEST KLIMAT ;]

Odnośnik do komentarza

@Toshirou, pod koniec złota to katorga.

 

 

@sprite, jak dojdziesz do 50% gry to sie przekonasz że nie jest tak hop siup :)

 

Genaralnie kariera gliniarza jest sporo łatwiejsza. Natomiast niektóre czasówki kierowcą pod koniec sa naprawdę irytujące.

 

No to mnie pocieszyłeś. :confused: Chciałem mieć w tej grze platynę, ale mam obecnie ~ 65% ukończenia na złoto wszystkich wyścigów dostępnych w całej grze i wymiękam przy niektórych.

 

IMHO to właśnie czasówki policji aka "szybka reakcja" są NAJGORSZE. Ile przy tym rzucam mięsem to głowa mała. :ninja:

 

 

tak się składa że platynka jest banalna ja jeszcze dzisiaj zrobię :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...