Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie moge zrobic Guntleta Bentley-em to auto jest tak chuyowe ze sie w glowie nie miesci

 

W pełni się zgadzam, to auto jest tylko dobre na trasę "razor edge" (17km autostrady), nie wiem czemu 80% ludzi używa tego auta na multi, widać że patrzą tylko na przyspieszenie i prędkość max.

 

Co do kariery, to większość tras zaliczyłem za pierwszym razem, no i się bawiłem na autologu. Przejście gry zajęło mi 15-17h i teraz siedzę cały czas na multi.

 

EDIT: Fuck, pomyliłem Bentleya z bugatti veyronem xD Bentley to już kompletny złom ;D

Anyway, działa wam autolog?

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

W reklamówkach NFS jeszcze przed premierą pokazywali twarze i dane personalne policjantów którzy myślałem że będą nas ścigać.

W grze jednak brakuje tego aspektu, po co to było pokazywane? Wydadzą takie coś później czy to taka "kiełbasa przed wyborcza' ?

Odnośnik do komentarza

No to teraz to już totalna paranoja, okazuję się że to głównie na moim koncie gra się zawiesza, sprawdzałem na koncie testowym i wszystko ładnie śmiga.

Nie wiem co się dzieję ale zaczyna mnie to wkurzać bo nie mogę sobie normalnie pograć:confused:

 

Dopisze że gra się zawiesza w momencie gdy wyskakuje napis "pobieranie aktualnych danych...".

 

EDIT: Jeden koleś miał chyba taki sam problem co ja, ale pomocy nie otrzymał http://www.ps3site.pl/forum/topic/48825-need-for-speed-hot-pursuit/

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Faktycznie dziwna bardzo nie przyjemna sprawa. Tiduch masz fory w NFS pociągnij za odpowiednie sznurki i postrasz że nie zrobisz im nowych rekordów :)

 

 

Muszę dobić do 20 poziomu gliniarzem i będzie platynka - wreszcie! :)

NIe bardzo rozumiem dlaczego można miec tylko 20 poziom....

Właśnie ta kwestia jest sporym minusem, bo praktycznie po przekroczeniu 20 poziomu punkty są nie potrzebne.

Nie chce mi sie walczyc o drugie miejsce w wyscigach na multi, czasami rezygnuje (bo po co mi punkty przyznane za 2 miejsce ? Za pierwsze mam jedno oczko w statystykach a za drugie ? "Satysfakcje" i "zabawe"? czasami to za malo)aby szybciej zaczac grac od nowa na innej mapie. Poziomow powinnio byc zdecydowanie wiecej!

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

No to teraz to już totalna paranoja, okazuję się że to głównie na moim koncie gra się zawiesza, sprawdzałem na koncie testowym i wszystko ładnie śmiga.

Nie wiem co się dzieję ale zaczyna mnie to wkurzać bo nie mogę sobie normalnie pograć:confused:

 

Dopisze że gra się zawiesza w momencie gdy wyskakuje napis "pobieranie aktualnych danych...".

 

EDIT: Jeden koleś miał chyba taki sam problem co ja, ale pomocy nie otrzymał http://www.ps3site.pl/forum/topic/48825-need-for-speed-hot-pursuit/

 

Ja też mam ten problem

 

http://www.psxextreme.info/topic/89366-need-for-speed-hot-pursuit/page__st__700 ----> post 706.

 

Masz też tu opis jak grę uruchomić..

 

Od dwóch tygodni koresponduję z EA, skończyło się na tym, że odsyłam grę do reklamacji

Odnośnik do komentarza

Hejka panowie, EA support zrobił same dobre rzeczy :D. Teraz nie mogę używać mojego PSN ID to łączenia sie z żadną grą EA. Ponoć jedynym sposobem żeby grać jest stworzenie nowego konta PSN i tam uaktywnienie online pass [nowego OFC, bo ten już działać nie będzie].

 

"Hello Gamer,

 

Thank you for contacting EA Support regarding your Need for Speed freezing issue.

 

This is a known issue and the only way around it is to create a new playstation network by following the directions below. I am supplying you with an additional online pass.

"

"Hello Gamer,

 

Thank you for contacting EA Support regarding your Need for Speed freezing issue.

 

I would suggest using your newly created one for future titles. Thanks for your time and patience.

"

 

Brak słów panowie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...