Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem 5 może 6 wyścigów i gra się świetnie, choć wiedziałem to już po demie. Szkoda że ta fabuła, a właściwie jej brak, jest pozbawiona sensu i można się znudzić grając online.

 

 

Podoba mi się że w różnych wyścigach można używać zupełnie innych fur. Np. czasówki tymi egzotycznymi furami są zaje.biste.

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ponownie nia miałem problemów z uruchomieniem gry, ale autolog cały czas wariował. Na wstępie nie zostałem połączony, przywitał mnie miły komunikat, ale gra się nie zwiesiła. Po wcisnięciu przycisku start, zostałem automatycznie zalogowany. Odpalam pierwszy lepszy event, pobijając czas znajomego, a po powrocie na mapke ponownie wyswietlił się komunikat że nie jestem zalogowany do autologu. Sytuacja powtarzała się cały, po każdej czynności związanej z autologiem, czy to przeglądnięcie ściany, czy rekomendacje od znajomych itd. Zawsze musiałem wciskac start.

Odnośnik do komentarza

zamierzam jutro kupić gierkę ponieważ pojawiła się okazja dobrej ceny ale nie wiem czy nie wstrzymać się ze wzdlędu na ten błąd przy połączeniach z internetem. Często to się zdarza? Można coś na to poradzić, czy to taka rosyjska ruletka?

No bo kurewa nie zamierzam ograniczać sie do nie kupowania samochodów i scigania w sieci po zakupie gry - to absurd.

Natomiast zakładanie nowego konta to też (pipi) daje jak mam wszystkich znajomych i trofea na głównym...

Odnośnik do komentarza

Jeśli interesuję Cię only singiel i autolog to luzem pograsz, natomiast jeśli będziesz miał pecha i tobie trafi się ten błąd z tymi "zwiechami" podczas włączania gry, to online nie pograsz (chyba że założysz nowe konto). Mi właśnie odebrano największy fun z gry, a bawienie się w autologu mnie trochę nudzi.

 

Ogólnie z tego co szukałem to bardzo mało osób ma z tym problem, mam nadzieję że EA coś z tym zrobi, bo naprawdę wątpię że ludzie będą zakładać nowe konto w PSN specjalnie dla nfs...

Odnośnik do komentarza

Jeśli interesuję Cię only singiel i autolog to luzem pograsz, natomiast jeśli będziesz miał pecha i tobie trafi się ten błąd z tymi "zwiechami" podczas włączania gry, to online nie pograsz (chyba że założysz nowe konto). Mi właśnie odebrano największy fun z gry, a bawienie się w autologu mnie trochę nudzi.

 

Ogólnie z tego co szukałem to bardzo mało osób ma z tym problem, mam nadzieję że EA coś z tym zrobi, bo naprawdę wątpię że ludzie będą zakładać nowe konto w PSN specjalnie dla nfs...

 

masz na myśli włączanie online czy samej gry? Przecież autolog wymaga połączenia online i chyba właśnie wtedy wypada ten błąd? Czyli nie bede mógł z niego kożystać... A co jeśli pojawi mi się ten błąd to bez problemu ściągnę DLC z sieci czy to też zostaje zablokowane? Z tego co zrozumiałem z waszych wypowiedzi to problem są tylko z próbami zagrania wyścigu online...

 

Z tego co widzę to już pare osób tylko na tym forum narzeka na jakeiś problemy z online więc chyba nie jest to taki odosobniony przypadek. A właśnie błąd jest związany z konkretną kopią gry czy twoją PS3? Jak byś kupił 2 kopie to też by on występował? A może z savem, jak wykasujesz to go nie bedzie po raz drugi?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

No mi się wczoraj spieprzyło. Nie mogę się zalogować do autologa. Po prostu jak się łączy to następuje freeze. Dwa tygodnie wszystko trybiło, grałem sobie spokojnie single, a jak chciałem pograć online to oczywiście musiało się coś pochrzanić. Na innym koncie oczywiście gra działa, ale bez jaj, że będę teraz grał od nowa i przerzucał się na jakieś poboczne konto.

 

Poza tym odbyłem sobie rozmowę z pracownikiem EA ( live chat support ), ale dostawałem takie porady, że szkoda słów - wyciągnij i włóż z powrotem płytkę, sprawdź czy psn działa, zaloguj się do psn zanim zaczniesz grać.... i tego typu pomoc. Idiotyzm.

Odnośnik do komentarza

masz na myśli włączanie online czy samej gry? Przecież autolog wymaga połączenia online i chyba właśnie wtedy wypada ten błąd? Czyli nie bede mógł z niego kożystać... A co jeśli pojawi mi się ten błąd to bez problemu ściągnę DLC z sieci czy to też zostaje zablokowane? Z tego co zrozumiałem z waszych wypowiedzi to problem są tylko z próbami zagrania wyścigu online...

 

Z tego co widzę to już pare osób tylko na tym forum narzeka na jakeiś problemy z online więc chyba nie jest to taki odosobniony przypadek. A właśnie błąd jest związany z konkretną kopią gry czy twoją PS3? Jak byś kupił 2 kopie to też by on występował? A może z savem, jak wykasujesz to go nie bedzie po raz drugi?

 

wylogowujesz się > włączasz grę > wchodzisz do kariery > logujesz się do autologu > cieszysz się z pobijania rekordów znajomych w eventach (oczywiście jeśli będzie u Ciebie ten błąd występował)

Tylko nie wychodź z powrotem do menu, bo gra zaliczy freeza.

 

Szczerze to nie sprawdzałem czy na innej kopii gry czy innej PS3 by mi poszło, ale jest to mało możliwe ponieważ na moich kontach testowych na tej samej konsoli gra załącza się normalnie.

 

Fifa 11 na slimach się tnie i EA już od kilku miesięcy nic z tym nie robi. Podejrzewam że z NFS będzie to samo. Chyba trzeba olać gry robione przez te firmy...

 

Heh, no to widzę że sobie pograłem już online ;d

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Heh, no to widzę że sobie pograłem już online ;d

Teraz pozostaje tylko czekac na jakiegoś patcha, który będzie naprawiał ten beznadziejny błąd. Na razie to aż strach odpalać autolog <_<

 

Jaki strach? Albo działa albo nie :)

 

Tidek - nie zależy od kopii, sprawdzone.

no to w takim razie błąd musi leżeć w strukturze save'a - innego wyjasnienia nie ma...

Odnośnik do komentarza

no to w takim razie błąd musi leżeć w strukturze save'a - innego wyjasnienia nie ma...

 

Też nie, kolega ( Hysz ) czyścił wszystko, łącznie z savem i nie trybiło.

Zresztą póki mi działało to próbowałem się zalogować z Hysza konta na mojej konsoli, żeby sprawdzić czy pójdzie - nie poszło, zwiecha, czyli niezależne od save'a.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

no to w takim razie błąd musi leżeć w strukturze save'a - innego wyjasnienia nie ma...

 

Też nie, kolega ( Hysz ) czyścił wszystko, łącznie z savem i nie trybiło.

Zresztą póki mi działało to próbowałem się zalogować z Hysza konta na mojej konsoli, żeby sprawdzić czy pójdzie - nie poszło, zwiecha, czyli niezależne od save'a.

no ładnie ale jaki fail... Nie rozumiem w jaki sposób w takim razie błąd jest przypisany do kąta na konsoli...

Odnośnik do komentarza

Criterion ma widocznie problem po raz drugi, swego czasu (gdy SONY wprowadziło trophy) to po aktualizacji FW nie mogłem grać w ogóle w Burnouta Paradise. Dostawałem komunikat o błędzie typu "2987364286374" z XMB i gra ni cho.lery nie chciała się odpalić na moim głównym koncie. Na pozostałych uruchamiała się bez problemu. Po jakimś czasie (czyt.) po chyba 2 patchach do gry wszystko wróciło do normy. Pamiętam również, że nie tylko ja miałem takie kwiatki z B:P.

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie ten tryb Hot Pursuit takie wydaje mi się niedopracowany. Napisy załaniają drogę, czasami nawet nie wiem kiedy a już nie mam 3/4 energi. Trudne to i flustrujące. Pobijanie rekordów z autologów jest nudne, wiec tylko multi zostaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...