Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Toshirou poszukaj w necie tych kawałków, ja miałem już dawno nagrane na cdkach a teraz nie bardzo jestem w stanie zgrać cokolwiek bo mam padnięty napęd w pc;] a co do własnej playlisty to chłopacy ładnie to wytłumaczyli parę postów wstecz :)pogoogluj tez w poszukiwaniach tych soundtracków z NFS'ów. Na szczęście łatwo je znaleźć. Nie wiem jak wy ale jak miotam ku..wami jak skowronkami w zadaniu :Unreasonable Force.

Niby nie jest specjalnie trudny ale nerwy mi siadają...już 17 raz będę zaraz próbował na złoto. Wkurzają mnie tam szczególnie te blokady i heli :/

 

PS: W końcu przeszedłem ! :D ale było gorąco na ostatnim kilometrze

Edytowane przez davidk3
Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie:

 

 

Przeszedłem już wszystkie wyścigi (na złoty medal) z kategorii Egotyczne i ciągle nie mam udostępnionego Lamborghini Reventón (z dachem)mam tylko Reventón Roadster (Cabrio), jak odblokować ten samochód ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli niektóre złotka są banalne... :turned:

Jeśli ktoś napiep.rza w gry wyścigowe od paru lat :whistling:

 

Dokładnie tak, słynny już wyścig Mclarenem napsuł mi tyle krwi, z resztą nie lubię tych "podglądów", w Burnout'cie nie lubiłem takich "wyścigów" i tu też mnie wkurzają. Do tego czasem mam wrażenie, że gra trochę za bardzo oszukuje, jak za dobrze mi idzie to wrzuca taki ruch uliczny, że albo dzwon albo banda i weź tu powykręcaj jakieś dobre czasy ;)

No i ślizgi mnie już zaczynają wkurzać wolałem te z BP <_<

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

A może ktoś napisać ile dokładnie jest dodatkowych fur w limitce? Dobre są?

 

I jak to wygląda mamy jakiś voucher i wpisuje je się w psn czy bezpośrednio w grze? Od początku są odblokowane czy dopiero z czasem?

 

I tylko to ma dodatkowego limitka czy jeszcze coś?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To jest limitka ala EA...czyli wcześniejszy dostęp do kilku pierdół. Choć tylko ta edycja zawiera Alfe Romeo 8C Competizione oraz Forda Shelby GT500. Szkoda,tylko że ich praktycznie w ogóle nie używałem :turned: A wcześniejszy dostęp mamy do:

 

*Audi TT RS Coupé

*Chevrolet Camaro SS

*Porsche Cayman S

*Dodge Challenger SRT8

 

Też takie bez rewelacji samochody.

 

 

Online Pass wpisujemy za pośrednictwem PSN , który jednocześnie pokazuje nam jaką wersję mamy...limitowaną czy zwykłą ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem w końcu tryb singlowy i muszę stwierdzić, że gra była zbyt łatwa. Jedyny naprawdę duży problem miałem w wyścigu w którym uciekało się Veyronami przed policją, a tak to luz blues.

 

Tak w ogóle Słupek, to ja limitkę kupiłem po takiej samej cenie co edycję zwykłą, chociaż na opakowaniu gra była o 20 złoty droższa. Więc wybór (przynajmniej w Saturnie tak było) jest oczywisty :)

Odnośnik do komentarza

Uciekinier na singlu skończony, teraz Policja :)

Kilka tras momentami (np. ta z latarnią)jest bardzo podobna do Bournout Dominator z Ps2 :)

 

Co z samochodami które mają utajnione przyspieszenie i predkosc maksymalna ? Gdzieś można sprawdzić co te cacka oferują ?

Odnośnik do komentarza

Panowie ja mam pytanie odnośnie on-line, może ktoś wie - co do tych wyścigów jako gliniarz i uciekający tam jest po 10 razy aby przejechać jako każda ze stron itp. To się tyczy ukończenia wyścigu? Czy można raczej tylko wejść online aby przydzieliło 10 razy do policjantów i kierowców i wtedy puchar wpadnie? Sorki za nieskładne pytanie ale mózg już ledwo zipie. Enyłej mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi ( te trophy online ).

Pozdrawiam.

 

PS: kto gra online - dodawać mnie: PL--DAVID

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...