Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Wam dzialaj filmy na stronie?

Zauwazyliscie, ze nadal raz na jakis czas slychac ten sam blad dzwiekowy, co w trojce? Po najechaniu na jakis kraweznik, przy hamowaniu czasami jest takie pol sekundowe zaciecie, trudno to opisac, ale ja wciaz to slysze. :)

Co do poziomu trudnosci-troche przesadzacie. Dla mnie to ten sam poziom, jak w trojce, pomimo tego, ze mam wylaczone wszystko problem w opanowaniu aut zaczyna sie dopiero od klasy R2-R3.

Czy w prawdziwych zawodach jezdzac takimi maszynami kierowcy takze maja wylaczona kontrole trakcji, stabilizacji i inne?

Dokładnie tez slysze ten bład w dzwięku, takie pyknięcie/zakłócenie, wkurza to troche jak sie ma głośno ustawiony poziom głośności.

Odnośnik do komentarza

Ja nie trawie wyscigow dlugodystansowych. Im mniej tym lepiej dla mnie. Trzymalem sie od nich z dala w FM3 i GT5 i tutaj pewnie tez tak bedzie. No chyba, ze wzorem Polyphony wrzuca mozliwosc sejwowania w trakcie wyscigu.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Wyścigi długodystansowe to miód na serce dla fanów oparów z benzyny i smrodu spalonej gumy :P. Takie wyścigi w grze poważnie traktującej ściganie muszą być i basta ;)

 

Jeżeli będzie Ci brakować wyścigów na 20-30 okrążeń to możesz bez problemu taki sobie ustawić w trybie multi z botami na dowolnej trasie, tylko trzeba mieć golda.

Odnośnik do komentarza

Nie da sie, tak mi sie wydaje.

 

PS. ROTFL wlasnie sie dowiedzialem, ze Oral z Pinkgamera testowal Forze na G27 poprzez ta smieszna przystawke i wydal osad, ze GT5 nadal lepsze xD Brak slow po prostu, no ale nie dziwota, ze koles mial poklask wrod fanbojow Sony gdy pisal do PSXE ;] Chyba az wrzuce to do wojen ;P

Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o import to chyba mozna to zrobic tylko na poczatku, przy pierwszym uruchomieniu (zaraz po testowej jezdzie).

 

Jezeli nie zalezy komus na bonusach tylko na achievemencie to wystarczy, ze przerzuci sejwa na pendrive'a, zacznie gre jeszcze raz i gdy osiagniecie wpadnie po prostu powrocic do starego sejwa.

Odnośnik do komentarza

Turn 10 powinno wprowadzić łatkę do kariery żeby można było sobie samemu ustawić opcje związane z AI. Nie uśmiecha mi się ogrywać 30h jazdy, żeby mi AI dało po tyłku i żebym nie wychodził na pierwsze miejsce na pierwszym dohamowaniu...

Graj przez liste eventow. Caly World Tour stanowi nie wiecej jak 10% calej kariery zawartej w owej liscie (a tam mozesz ustawic AI na pro).

Odnośnik do komentarza

Probowales wyslac jakis film na strone? Dostalem informacje ze jest wgrany, ale w file depot pustki. Normalnie jakbym z serwisu EA korzystal. Dzisiaj sprobuje 2 raz wgrac, taki ladny drift audi a8 mi wyszedl na kierownicy!

 

filmy i duże fotki są w galerii Large media files (klikasz view all)

 

 

beztytuuyzp.jpg

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

Probowales wyslac jakis film na strone? Dostalem informacje ze jest wgrany, ale w file depot pustki. Normalnie jakbym z serwisu EA korzystal. Dzisiaj sprobuje 2 raz wgrac, taki ladny drift audi a8 mi wyszedl na kierownicy!

 

filmy i duże fotki są w galerii Large media files (klikasz view all)

Dzięki - sciagnalem dodatki do Javy i IE 8.0 i w koncu moge pokzac kumplowi, jak to robia w Tokyo !

http://easye.home.pl/audi_drift.wmv

 

Idealnie wyszło ! :)

Odnośnik do komentarza

Magik pisal o tym poziomie trudnosci strone wczesniej ;P

 

Dobra rada panowie, posiedzcie dluzej nad ustawieniami obrazu. Gre mam od premiery i dopiero teraz udalo mi sie idealnie ustawic obraz tak by nie bylo problemu z AA, black i white crushami, przesyceniem kolorow itp. Roznica jest kolosalna i graficznie robi to teraz na mnie jeszcze wieksze wrazenie.

 

 

Wroce jeszcze do jednej sprawy bo nikt mi nie odpowiedzial:

 

Moze ktos mi powiedziec jak usunac fotki wgrane na www.forzamotorsport.net ? Napstrykalem sie i wywalilo mi komunikat przy wgrywaniu na strone, ze nie ma juz miejsca i trzeba cos usunac, ale nie widze takiej opcji ani w grze, ani na stronie =/

 

EDIT:

 

Dzieki :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...