Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym AI które dopasowuje się do nas to prawda, wiele razy jak spokojnie jeździłem to inni też, jak spychałem to mnie oni spychali, dzisiaj mnie zaskoczyło jak ścinając mocno zakręt, kilka samochodów za mną też to zrobiło ;]

Samochody nie jeżdżą po sznurku, czasem wylecą z zakrętu prosto w bandę, gwałtowne manewry, zajeżdżanie drogi, nieźle to T10 zrobiło.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Al jest bardzo fajne, jednak czasami wydaje mi sie, ze po jakichs 50% wyscigu odpuszcza i daje nam wygrac. Co nie zmienia faktu, ze walczy ze mna i czasami mam wrazenie, jakbym gral z ludzmi.

 

A teraz pytanie - na jakim torze najlepiej sie Wam driftuje? Ja obecnie cisne na Tsukubie, jednak wolalbym cos innego.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Czy tylko u mnie prawie w ogole nie slychac muzyki w grze ? Ustawione mam w opcjach na maxa i silnik kompletnie zaglusza. Wiem, ze pewnie wiekszosc z was w ogole wylacza ja, zeby sie nacieszyc dzwiekami silnika, ale ja lubie sobie pojezdzic z muzyczka :) Czworka ma swietny soundtrack (prawie sama elektronika, bez zadnego gej-popu czy rocka, dla mnie idealnie :P) i szkoda, ze jest calkowicie zagluszany.

 

EDIT:

 

1 listopada pojawi sie DLC z samochodami:

 

http://www.youtube.com/watch?v=koW05JPRz40&feature=player_embedded

 

Lista:

 

- 2012 Lamborghini Aventador LP700-4

- 2012 Aston Martin Virage

- 2011 #2 Audi Sport Team Joest R15++ TDI

- 2011 Audi RS3 Sportback

- 1957 Chevrolet Bel Air

- 2012 Dodge Charger SRT

- 2011 Ferrari #62 Risi Competizione F458 Italia

- 2013 Ford Focus ST

- 1992 GMC Typhoon

- 2011 Volkswagen Scirocco R

 

Cena: 560 MSP

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

ustaw dźwięk silnika na domyślnym to trochę lepiej będzie słychać muzykę

 

Sprawdzalem, nadal tak samo. Jak sie jezdzi samochodami z najnizszych klas to jeszcze mozna uslyszec muzyke, choc i tak jest slabo. Gdy jezdze mocniejszymi maszynami prawie nic nie slychac. Gdy pauzuje sie gre lub robie fotke to nagle muzyke sie podglasza sporo i jest normalnie.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Gdzie jeszcze raz zobaczyć intro? Nie umiem znaleźć.

Wadą gry jest fakt, że grając na kierownicy nie można padem się poruszać po menu - robić zdjęcia, chodzić po Autoviście, malować samochodu. Kierownicą nie jest to zbyt przyjemne, a i tak nie da się zrobić wszystkiego.

 

Mnie zachwyciła aktualna godzina na wyświetlaczach we wnętrzach samochodów (Punto, 500) - drobiazg a cieszy oraz opcja Rivals. Wczoraj mając godzinę - ścigałem się z czasem tylko. Szkoda, że tu też nabija doświadczenie do kariery - bo te 50 poziomów wskoczy jak splunąć.

 

Aha... w multi można się chyba ścigać do 16 graczy... w singlu są też takie wyścigi? Jakie są najdłuższe? jakaś szansa na 5 okrążeń na Nurburgringu?

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Co to za miejsce?

6292493882_9c253a9fb1_z.jpg

 

Ostatnio strasznie spodobal mi sie drift - szczegolnie po wczorajszym ustawianiu mojego E36. Dzisiaj kupie albo Nissana 200SX, albo BMW E30.

 

http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/4869639.aspx a tutaj maly poradnik jak tuningowac i ustawiac samochody do driftu ;]

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza
Co to za miejsce?

6292493882_9c253a9fb1_z.jpg

 

Ostatnio strasznie spodobal mi sie drift - szczegolnie po wczorajszym ustawianiu mojego E36. Dzisiaj kupie albo Nissana 200SX, albo BMW E30.

 

http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/4869639.aspx a tutaj maly poradnik jak tuningowac i ustawiac samochody do driftu ;]

Swietny poradnik, chcialem sprobowac driftu juz jakis czas temu ale nie moglem znalezc dobrego poradnika dla poczatkujacych.

Dzieki wielkie Qvstra!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...