Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś też ma problem z pobieraniem gier z PS+? Chodzi konkretnie o 'Chime super deluxe' i Outland. Gra zajmuje 6kb, i jedna i druga, nie da się normalnie pobrać i zainstalować. Reset konsoli nie pomaga, czy ktoś jeszcze spotkał się z czymś takim? Dzięki za odpowiedź. :) i dodatkowo teraz widzę Renegade Ops, zajmuje 166 kb i nie da rady :verymad:

Edytowane przez kammil16
Odnośnik do komentarza

Witam, czy ktoś też ma problem z pobieraniem gier z PS+? Chodzi konkretnie o 'Chime super deluxe' i Outland. Gra zajmuje 6kb, i jedna i druga, nie da się normalnie pobrać i zainstalować. Reset konsoli nie pomaga, czy ktoś jeszcze spotkał się z czymś takim? Dzięki za odpowiedź. :)

 

Ściągnąłem Chime i nie wiem gdzie to mam :) już drugi raz próbuje :)

Odnośnik do komentarza

Witam, czy ktoś też ma problem z pobieraniem gier z PS+? Chodzi konkretnie o 'Chime super deluxe' i Outland. Gra zajmuje 6kb, i jedna i druga, nie da się normalnie pobrać i zainstalować. Reset konsoli nie pomaga, czy ktoś jeszcze spotkał się z czymś takim? Dzięki za odpowiedź. :)

 

Ściągnąłem Chime i nie wiem gdzie to mam :) już drugi raz próbuje :)

 

no mi niestety nie chce w ogóle tych gier pobierać. Ściągniemy resztę, zobaczymy co później. : )

Odnośnik do komentarza

Witam, czy ktoś też ma problem z pobieraniem gier z PS+? Chodzi konkretnie o 'Chime super deluxe' i Outland. Gra zajmuje 6kb, i jedna i druga, nie da się normalnie pobrać i zainstalować. Reset konsoli nie pomaga, czy ktoś jeszcze spotkał się z czymś takim? Dzięki za odpowiedź. :)

 

Ściągnąłem Chime i nie wiem gdzie to mam :) już drugi raz próbuje :)

 

no mi niestety nie chce w ogóle tych gier pobierać. Ściągniemy resztę, zobaczymy co później. : )

 

To co ściągnąłeś (6kb) to tylko unlock. Musisz oprócz tego ściągnąć i zainstalować trial/demo, jest w Store zaraz poniżej unlocka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

wydaje mi sie ze gry ktore dzialaja od daty x do daty y to nie beda dzialac po dacie y.(czytaj wszystkie oprocz infamous 2,lbp 2 i motorstorm:A. i tych przed nowym psn+)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

A o co chodzi z tym wymienianiem 3 gier? Tracimy 3 wybrane gry / 3 losowe gry? Jak to bedzie dzialac?

 

Bo lipa bedzie jak zabiora cos co mi sie za(pipi)iscie podoba.

 

Czy to moze chodzi o to ze jak jest sklepik i wyswietlaja sie gry z PS+ to tam 3 pozycje sie zmienia na inne, ale to co sciagnelem mi zostanie, czyli tak naprawde nic mi sie nie zamieni miejscami tylko dostane 3 nowe gry?

 

 

Nie mam w tym momencie dostepu do PS3 - ile kosztuje 3miesieczna subskrypcja?

Space Marine w sumie chcialem ograc, na reszte tez sie nie obraze - naprawde dobry pakiet, nie opyla sie kupowac uzywki na allegro gdzie sam SM wyniesie ~50zl.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Jeśli ściągniesz je, lub nawet kliniesz "pobieranie" ale anulujesz, zostaną dodane do "listy pobierania" i stamtąd możesz sobie je zawsze ściągnąć. Także dostaniesz 3 nowe gry co miesiąc, ale ci którzy nie kupią P+ przed datą wymiany, nie dostaną tych poprzednich 3 gier ;)

Nie wiem jak w przypadku sytuacji gdy content całkowicie znika ze sklepu, ale chyba jeszcze żaden ten co był w P+ nie zniknął ;)

 

Ps. Haha, ściągnałęm sobie jedną z gier z tego Welcome Back'owego P+ co dali na miesiąc za darmo i działa ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Ile ważą Darksaiders,Virtua Fighter 5 i LBP2?

 

Nie chce mi się po prostu uruchamiac konsoli aby sprawdzic jedną rzecz ;)

 

EDIT: Dobra znalazłem,oprócz Darksaiders

 

Jakby ktoś chciał wiedziec to:

 

Virtua Fighter 5- 1.91 GB

Little Big Planet 2- 4.7GB

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...