Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To jest ważny fragment:

 

You’re getting 10 games up front and from next month, 3 of those games will change, and you’ll get at least 3 games per month thereafter.

The important thing is that whenever you decide to join PlayStation®Plus, there will be a minimum of 10 games for you to start playing right away.

 

Czyli w czerwcu dostajemy 10 tych gier, a po miesiącu 3 z nich się zmienią. No to na miesiąc (nie licząc czerwca) będziemy mieli co najmniej 3 nowe gry. Super :)

No i nie ważne kiedy się dołączy do PS+, zawsze będzie 10 gier do ściągnięcia.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

z czego 3 gry są niezmienialne i nigdy ich nie zastąpią - Infamous2, LBP2 i Motorstorm Apocalypse

 

Czyli na dobrą sprawę 10 gier za free dostaje się za pierwszym razem, każdy następny miesiąc to 4 nowe gry:

- 3 z tej listy co się zmieniają

- jedna gra określona mianem "gry miesiąca" będąca grą premierową czyli dostajemy są za free w momencie premiery (na czerwiec VF5 specjal edition)

Odnośnik do komentarza

Dla tych co przejmują się miejscem na dysku takie małe info, bo widzę, że nie wszyscy wiedzą:

 

Po wygaśnięciu abonamentu i ponownym wznowieniu, nie tylko ponownie aktywują się gry, które są ściągnięte na dysk twardy, ale również mozna kolejny raz zassać tytuły, które kiedyś były ściągnięte w plusie.

 

Ja co miesiąc ściągam wszystko z plusa i automatycznie kasuję. Kiedy najdzie mnie ochota na grę z przed kilku miesięcy to znowu ją ściągam i tyle. Warunkiem jest tylko pobranie tytułu w czasie, kiedy jest do ściągnięcia w abonamencie.

 

NIC, CO ZOSTAŁO ZASSANE I USUNIĘTE Z DYSKU NIE PRZEPADA W PLUSIE. NAWET JEŚLI MASZ KILKUMIESIĘCZNĄ PRZERWĘ OD ABONAMENTU!

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka że warto mieć większy dysk przy plusie (zakupie dużych tytułów). Bo nic mi po tym że jak będę chciał pograć w coś to muszę ściągać kilka GB danych.

 

Odnośnie samej usługi to świetna oferta, szczególnie dla nowych użytkowników, bo będą mieli duże gry za grosze. Ja osobiście poczekam na jakiś interesujący miesiąc i może się zapisze.

Odnośnik do komentarza

A ten miesiąc nie jest interesujący? :P Mamy lepszą ofertę niż w USA.

Wiesz, niektórzy większość z tych tytułów już ograli, np. mnie na razie z tej oferty tylko interesuje Stranger’s Wrath HD (a w takim US dostali jeszcze najnowszego Ratcheta). Chociaż trzeba przyznać, że i tak by mi się bardziej opłacało wykupić PS+ na 3 miesiące (60zł) niż kupować osobno SW HD (coś koło 50zł) ;) .

Odnośnik do komentarza

W końcu ktoś w rozsądny sposób walczy z tematem używek. Ja osobiście posiadam tylko pare nowych gier, reszta to egzemplarze używane. Ale z taką ofertę Sony przynajmniej w moim przypadku może to skutecznie zmienić bądź poprostu ograniczyć. PS3 mam od niedawna, brakuje mi tytułów na posiadówy bądź szybki szpil z drugą połówką i znajomymi a tu prosze - Virtua Fighter, Motorstorm, LBP. Osobno na te tytuły wydałbym lekko ponad 200 zł... czyli rok abonamentu. Szczerze mówiąc dla mnie to trochę za ładnie wygląda. Wiem, że haczyk polega na tym, że PS Plus musi być aktywny cały czas by można było zagrać w te gry... no ale 200 zł za cały rok? Cena jednej nówki... Musi być w tym jakiś podstęp... hehe

Odnośnik do komentarza

Da radę kupić plusa na spółę z kimś? Wszystkie gry będą śmigały na obu konsolach bezproblemowo na wszystkich użytkownikach czy będą jakieś problemy?

Z tych darmowych gier co teraz wrzucili w które chciałbym zagrać musiałbym wydać ponad 2 stówki (czyli ~100zł na głowę przy zakupie z kimś) a i tak po skończeniu raczej bym do nich już nie wracał, więc... a tu dodatkowo przez rok może jeszcze coś ciekawego powrzucają :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...