Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, oj tam. Sorry memory ale Costume był w promocji za parę zł a dopiero potem dali go za free - także i tak dymają i kombinują i tak. Jednak z tą hydrophobią to mnie pozytywnie zaskoczyli, chociaż gra stara i w sumie szrot. Grać w multi U3? A po co? Ktoś mi zapłaci za beta testy? :) Nie rozumiem po co ludzie sobie psują fun z odkrywania perków po zakupie pełnej gry. Ciśnienie nie pozwala poczekać? :P Sony kombinuje - wymyślili sobie teraz te japońskie gówna z PSone i będą mi to upychać zamiast Crasha (o ku rwa - Crash jest :P ) czy Final Fantasy. Założę się, że Pay Day będzie kiedy za free. Co ja bym dał za Limbo, Outland... BTW Alien Breedy są teraz w promocji więc pewnie niedługo tez będą za free (mark my words)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

12 gier za darmo (od dziś do końca regularnego promo dla kazdego usera PSS) dla posiadaczy PS+. W skład tej rozpoczętej (wyjątkowo słabo ponieważ pierwsza gra za darmo to Sonic 2 a ten jak wiadomo był już w PS+ za darmo jakies 4 miesiące temu...) wchodzić będzie 8 gier z PSN, 2 minisy i 2 gry z PS One. Dodatkowo posiadacze PS+ dostaną jeszcze większe zniżki niż zwykli śmiertelnicy (dziś poszło LBP 2 + 10 DLC z dodatkowymi 10 % zniżki dla abonentów).

 

Źródło:

 

http://blog.eu.playstation.com/2011/12/01/playstation-plus-presents-the-12-gifts-of-christmas/

Odnośnik do komentarza

No własnie doczytałem sobie:

 

"... as well as enjoying this superb offer, which is perfect for filling gaps in your collection if you’re a late-comer to Plus, or even better if you’ve never been a subscriber before"

 

Czyli zapowiada sie, że jednak będzie raczej powtórka z rozrywki....

 

EDIT: post na blogu został zaktualizowany:

 

"These 12 titles have all been available in Plus before over the last 18 months, and so are perfect for new subscribers or those who have joined recently."

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

więc jednak na pewno będzie infamous,lbp1 i wipeout hd

Tylko te gry były w Welcome Back, a nie w Plusie (chyba jedynie WHD był i tu i tu), więc raczej ich teraz nie będzie.

Patrząc co sony robi to na pewno dadzą te same gry które były wcześniej darmo w plusie, przykład był wczoraj sonic2.

Od samego początku broniłem plusa, ale już powoli zaczynam żałować, że go mam.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

więc jednak na pewno będzie infamous,lbp1 i wipeout hd

Tylko te gry były w Welcome Back, a nie w Plusie (chyba jedynie WHD był i tu i tu), więc raczej ich teraz nie będzie.

Patrząc co sony robi to na pewno dadzą te same gry które były wcześniej darmo w plusie, przykład był wczoraj sonic2.

Od samego początku broniłem plusa, ale już powoli zaczynam żałować, że go mam.

od poczatku,mowili ze darmowe gry dla psn+ w tej promocji,to juz byly kiedys w psn+. a 7 grudnia i tak dostaniemy normalnie gry z psn+

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

A oprócz tych '12 gier', które już tam kiedyś w Plusie były, w grudniu "plusowicze" dostaną:

From December 7th:

  • Tomb Raider: Underworld – 100% off
  • Cool Boarders (PSone Classic) – 100% off
  • Sneezies (minis) – 100% off
  • Orbit (minis) – 100% off
  • Split/Second: Velocity – 50% off
  • Split/Second: Velocity – Deadline DLC Pack – 100% off
  • Disney’s Bolt: The Game – 50% off
  • 4 Elements HD – 40% off
  • Rocket Knight – 50% off
  • GoldenEye 007: Reloaded – One week early access demo until December 14th
  • Festive Dynamic Theme – 100% off
  • Stripes Part II Dynamic Theme – 100% off
  • PixelJunk: Sidescroller Player One Avatar – 100% off
  • PixelJunk: Sidescroller Player Two Avatar – 100% off

From December 14th:

  • Marvel Pinball – 100% off
  • Marvel Pinball: Captain America Table – 50% off
  • Marvel Pinball: Fantastic Four Table – 50% off
  • Burnout Crash – 50% off until December 28th
  • The Studio – Hanging Mobile Theme – 100% off

 

 

P.S. W ramach tych '12 gier' teraz jest Crash Commnado.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Miał ktoś taki problem z Plusem, że gry które powinny być darmowe są... płatne? Chciałem zassać dziś kilka zaległości, ale wszystkie gry które dla Plusa są darmowe u mnie stoją po pełnych cenach (Crashe na ten przykład). Nawet mimo tego że są w folderze Freebies.

 

edit

 

okej, zapomniałem że dziś już nowy update się pojawi :D ale to chamskie trochę, że gry widoczne nadal na głównej Plusa jako DARMOWE i obecne w zakładce Freebies okazuję się pełnopłatne gdy przychodzi do zassania. Ktoś by się nieźle naciął, gdyby z przyzwyczajenia potwierdził ściąganie nie czytając nawet komunikatu ;)

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

kupiłem parę dni temu plusa, jak na razie jestem w mega szoku. Załapałem się jeszcze na listopadowy download więc mam za free min:

- 4 Crashe i Hydrofobie

- w środę doszedł min. tomb raider underworld i medieval,

- w tym miesiącu dojdzie jeszcze Marvel Pinball

- co 3 dni otrzymuję grę za darmo w ramach promocji "12 prezentów dla Plusowców na święta" ,

 

a dziś Playstation Blog doniósł,że każdy kto wykupił roczny abonament między 23 listopada, a 12 grudnia otrzyma za darmo Jurrassic Park The Game składający się z 4 epizodów.

Do tego mając na uwadze zablokowanie składek na 5 kont, zniżki na gry też są mega kuszące.

 

Jednym słowem na dzień dzisiejszy Plus mega się opłaca, w samym grudniu kwota ściągniętego stuffu przerośnie koszt wykupu tej usługi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...