Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Prawnie będzie ok jak tylko kazdy wydawca udostępniający swoje gry z PC poprzez Gankai dodatkowo podpisze aneks, że można to uruchomić na PS3 (chyba, że problem będzie z tym że wcześniej te gry będą instalowane na Windowsie który przeciez jest od M$ no i nie wiadomo czy jeszcze raz nie trzeba by ratingu zrobic w jakims PEGI). To byłoby naprawdę super. Z jednej strony marzy mi się móc odpalać gry z PC na konsoli a z drugiej strach pomysleć co by było jak by sie to naprawde przyjęło...takie Sony zdolne jest pójść w tym kierunku trochę za bardzo a jednak cenie sobie gre offline.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

niestety nie było gaikai ale chyba nie ma co narzekać....co miesiąc plusowcy mają dostawać po ok 10 darmowych gierek i to głównie blockbasterów.

 

w czerwcu dostaniemy 12!!!!!!!!! gier min. infamous2, little big planet 2 i Saint Row2

 

oficjalnie uważam,że kupowanie ciut starszych gier już się nie opłaca bo będą do wyrwania w plusie, ewidetnie sony mierzy w rynek gier używanych - dla Sony lepsze 199zł na ich koncie co rok w zamian za rozdawanie hurtowych ilości gier niż 0zł bo w handlu używkami zarabiają jedynie sprzedawcy, a nie wydawcy

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Uff a pomyśleć że wczoraj mi ręka zadrżała na mojej karcie płatniczej - olewam bo pewnie 90% tego co dadzą już grałem :P Ale ukłony w stronę Sony za taki sposób "walki" z używkami. Może inni też zaczają że online passy to nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza

Od jutra, każdy posiadacz PlayStation Plus ściągnąć za darmo będzie mógł następujące tytuły: Stranger’s Wrath HD, inFamous 2, MotorStorm: Apocalypse, LittleBigPlanet 2, Virtua Fighter 5: Final Showdown, Renegade Ops, Chime Super Deluxe, Outland, Darksiders, i Warhammer 40,000: Space Marine.

Dodatkowo, otrzymamy usługę dodatkową "Gra miesiąca PS+", gdzie co miesiąc otrzymywać będziemy większe tytuły.

 

źr. Ps3site.pl

 

Krótko: wow

Odnośnik do komentarza

kwartalny powinien wystarczyć - gry niezależnie jaki abonament płacisz i tak są aktywne tylko i wyłącznie przez czas posiadania subskrycji czyli po mojemu jak wykupisz na 3 miechy to grać będziesz mógł we wszystko tylko po prostu po tym czasie gry przestaną Ci działać (chyba,że przedłużysz abonament)

Odnośnik do komentarza

Pojawił się oficjalny wpis jak to będzie wyglądać:

 

http://blog.eu.plays...-6th-june-2012/

 

Znikną minisy i klasyki, skupią się na pełnych grach, które można kupić na BD. Jak dla mnie zdecydowanie lepiej. Na pewno zapłace za kolejny rok. Już nawet nie chce mi się liczyć ile oszczędziłem (zwróciło mi się po 3 miesiącach :P a potem już tylko czysty zysk w postaci wielu solidnych/dobrych/bardzo dobrych gier)

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...