Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

też wykupiłem sobie subskrypcje, not bad. deusa nie mialem okazji ograc i teraz niespodzianka :) tylko czasu brak ;/ przedemną do skonczenia warhammer, lpb2, motorstorm, pykne pare meczy vf, no i deus, goddamit. czemu jak byłem na bezrobociu nie bylo takich promocji tylko teraz jak jest zapjerdziel -_-

Odnośnik do komentarza

Mogli by podawac od razu pełną liste gier jakie będą dostępne w danym miesiącu, bo teraz będziemy czekać do tego 17-tego na ogłoszenie dalszej listy gier co by przypadkiem nie nabyć czegoś co dostaniemy za free.

 

Już tak kiedyś było. Podawali liste z conajmniej miesięcznym wyprzedzeniem. Problemy były takie, że często z przyczyn niezależnych od nich gra nie mogła zostać udostepniona za darmo i ludzie darli mordy, że Sony oszukuje itd. Dlatego teraz informacje pojawiają się dużo później, natomiast zminimaliowano sytuacje że obiecana gra się nie pojawia. Ma to swoje minusy bo też wolałbym wiedzieć wcześniej ale z drugiej strony przeciez nie mozna zrezygnować z abonamentu więc nawet jak bym wiedział co będzie i mi sie nie podobało to co mi z takiej wiedzy ?

EDIT: obecnie po prostu lepiej nie kupować nic co jest dostępne cyfrowo i ma wysoką średnią ocen :)

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Nie no, w sumie to w międzyczasie grałem w inne tytuły i ściąganie stawało, a po drugie zostawilem na kilka h i neta mi rozłączyło. Wszystko ok :)

 

A 17.7 idealnym dniem na wrzucenie do PS+ nowego-starego Tonego :] Anyone?

Odnośnik do komentarza

A 17.7 idealnym dniem na wrzucenie do PS+ nowego-starego Tonego :] Anyone?

 

Myślisz, że Activision by się na to zgodziło? Bo wg mnie nie ma szans :P

 

Ciekawe jaką grę z BD wrzucą w połowie miesiąca. Myślę, że są szanse na Just Cause 2 lub R&C: All 4 One. Najchętniej jednak przywitałbym Homefront, żeby sobie w multi pograć :)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Przeczuwam jakiegoś Deathspank'a jako grę cyfrową, jako duża gra wyczuwam Split/Second'a albo Bioshock'a.

 

Moim marzeniem byłoby Hard Corps: Uprising , które chyba od lat w niezmienionej cenie (dosyć wysokiej, choć gra kozacka - wszak to prequel Contry, zrobiony kreską gości do Guilty Gear'ów). W dodatku za dwie dodatkowe postacie trzeba jeszcze osobno płacić :P

Odnośnik do komentarza

Jutro w PS+ Saints Row 2 i Lara Croft And The Guardian of Light:

 

It’s the middle of July, it’s time for an update to Your Instant Game Collection!

Two new titles for you this week, from Wednesday’s Store update.

 

LaraCroftandtheGuardianOfLight_TRIAL_PVWIMG.jpg

The first is Lara Croft & the Guardian of Light (84), a fantastic isometric co-op adventure, starring everyone’s favourite grave robber.

 

With Lara Croft and the Guardian of Light, enjoy a classic formula of combat, exploration, puzzles, and breathtaking visuals in this fast-paced arcade experience. Team up with a friend or go at it alone as you traverse deadly traps, fight hordes of undead enemies, and collect dozens of weapons, artefacts and relics.

 

Our friends from Square Enix have also thrown in all five downloadable content packs at 50% off, including three sets of challenges and story missions, as well as two sets of character skins that let you play as either Raziel and Kain (from the Legacy of Kain series) or Kane and Lynch.

 

All these packs will be 50% off exclusively for Plus-members for two weeks from Wednesday.

 

Saints+Row_PVWIMG.jpg

The second addition this week is Saints Row 2 (82), the craziest sandbox ever to grace the gaming world and another one you’ll recognise from SCEA’s Plus re-launch line-up.

 

Saints Row 2 brings true freedom to open-world gaming. Limitless customisation, multiplayer co-op, competitive multiplayer and killer combat are just a few of the features that make Saints Row 2 the most over the top sandbox in gaming.

 

Vehicles can be fully customised along with your crib. The full co-op story campaign has seamless integration (for example, one player drives while the other shoots). An array of awesome vehicles like planes, helicopters, motorcycles, boats and cars can be piloted and used as weapons. Over 40 missions, new activities, diversions, races, weapons, vehicles, cribs, city districts, and interiors make Stilwater over 50% larger than before.

 

Saints Row 2 also comes with three fantastic add-on packs to fill out your experience, and of course, they’re 50% off for the first two weeks, again exclusively for Plus-members.

 

 

http://blog.eu.plays...18th-july-2012/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...