Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde, Limbo już zakupiłem wieki temu (świetna, klimatyczna gra), a Vanquish...Grając kiedyś w Vanquish załapałem YLODa i trochę się teraz boję.

 

Od marca mam plusa w koncie na spółę z kumplem. Teraz jeszcze na swoje "grzybiarzowe" konto zrobiłem miesięcznego plusa, ale niestety czas już minął, a Gravity Rush zostało nieukończone - pogrąłem jedynie 3 dni (sprytnie to zrobili). Muszę teraz sam zakupić plusa na swoje konto i mam nadzieję że kumpel w marcu się nie wkurzy jak będzie musiał 200zł zapłacić za kolejny rok. Echhh

Co te trofea robią z nami hihi ja też mam plusa na spółkę z bratem a dodatkowo I na swoim polskim koncie bo chce zdobywać trofea na ps vita.

Eh ciężkie jest życie gracza. ;)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że będzie obniżka na dodatki do Batmana. Platyna już dawno posadzona - ogra się dodatki i 100% wyciśnie bo gra jest tego warta.

 

Limbo niestety już dawno ograne a Vanquish'a chyba sobie podaruję.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Kyo, graj w Vanquish, kozacki shooter. Nie lubię futuro klimatów, ale bawiłem się świetnie. Gra bardzo niedoceniana. Lawina akcji, ot co!

 

Zestaw na plusa gniecie suty. Konkretne kombo. Co prawda wszystkie tytuły mam już oblatane, ale muszę pochwalić, bo to kawał grania.

 

A teraz mały dylemat:

z jednej strony chcemy na plusie tytułów najwyższej klasy, a z drugiej dostajemy coś, co 90% graczy i tak już przerobiło, bo ciężko było przejść obojętnie obok takich perełek ;) Tak źle i tak niedobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kyo, graj w Vanquish, kozacki shooter. Nie lubię futuro klimatów, ale bawiłem się świetnie. Gra bardzo niedoceniana. Lawina akcji, ot co!

 

Kyo ma chyba akurat backlog lepszych gier do ogrania. W Vanquish można pograć jeśli naprawdę nie ma się nic lepszego do roboty.

Odnośnik do komentarza

Ta, dokładnie. Nie wiem po co Hitmana wziąłem - leży od premiery - dopiero prolog ograłem i nie zapowiada się że coś więcej ruszę Nie mówiąc o innych hitach które kurz zbierają... :confused:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Akurat Vanquish jest świetny, bardzo dynamiczny i intensywny shooter, do tego z zajebistymi i wymagającymi walkami z bossami. Na pewno wyróżnia się na tle innych strzelanek gdzie mamy ślamazarne tempo i krycie się za osłonami co kilka kroków. Podobnie jak pepeush nie przepadam za klimatami futurystycznymi, ale Vanquisha od razu polubiłem. Chciałbym jeszcze podobnego shootera, ale osadzonego w innych realiach.

 

A co do Arkham City to lepszej gry Sony nie mogło sobie wybrać.

 

Edit: I Podobnie jak Don, mam nadzieję, że to przedsmak zapowiedzi kolejnej części na VGA. ;]

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Vanquish jest od Platinium Games, a to wystarczy za rekomendację :)

 

Limbo to niezwykle artystyczna gra, w dodatku mroczna i na wzór Another World - przynajmniej tak po demie można wywnioskować.

 

Batman: AC to gra roku na X360 z 2011 roku, więc chyba nie muszę dodawać więcej :)

 

Świetny zestaw, naprawdę mocne uderzenie i jeszcze MK na Vitę...

 

0d83e9e176.jpg

Odnośnik do komentarza

Tylko z Vanquisha cieszę się, Limbo mi lata, to samo Batman. W poprzednią część tego ostatniego demo grałem i nie zrobiło na mnie rewelacji, wręcz przysypiałem, i tu pewnie to samo. Walne do listy ściągnięć i tyle się skończy pewnie. Natomiast Vanquish... mega gra, ogrywałem demo dziesiątki razy i czuć ten klimat starych, dobrych, japońskich gier z czasów PS2. :)

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań:

 

1. Mam kod na darmowy miesiac PS+, czy aktywując go dzisiaj moge grac w Crysis 2 do 5 grudnia, a od 5 grudnia m.in w Batman AC?

2. Czy po 5 grudnia będą nadal mógł grać w Crysis 2?

3. Czy nadall można zakupić PS+ i korzystać z niego na dwóch kontach? Jak kolega może aktywowac sobie PS+ u siebie w domu?

1. Tak.

2. Tak

3. Na dwóch konsolach - Tak.

Odnośnik do komentarza

1. Rozumiem ze zamiast dodac do listy pobierania, moge raz a porządnie sciagnac daną grę?

2. Wystarczy ze druga osoba wpisze ten sam kod i wszystko "smiga"?

1. Pobranie gry = dodanie jej do Download list więc na to samo wyjdzie.

2. Nie, musisz jej dać dane do konta na którym będzie PS + albo jakiś inny, nie użyty kod na PS+.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...