Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem nieźle. Swego czasu, przy premierze, grałem z godzinę/dwie w ten tytuł, wtedy nie za bardzo mi podpasował, ale to ze względu na nastawienie negatywne bo średniej "jedynce". Teraz, słuchając ost'ka na yt i mając w pamięci oferowanie 3D przez ten tytuł nawet troszkę się napalam i może tym razem będzie lepiej. :)

Odnośnik do komentarza

Do kiedy będą dostępne za free dla plusowców: Motorstorm Apocalypse, LBP2 i Infamous 2?

A no i czy jak te gry znikną, to pojawią się jakieś nowe, które po ściągnięciu pozostaną dla nas na zawsze (nie stracimy do nich dostępu po skończonym abonamencie)?

Odnośnik do komentarza

Do kiedy będą dostępne za free dla plusowców: Motorstorm Apocalypse, LBP2 i Infamous 2?

A no i czy jak te gry znikną, to pojawią się jakieś nowe, które po ściągnięciu pozostaną dla nas na zawsze (nie stracimy do nich dostępu po skończonym abonamencie)?

http://www.psxextreme.info/topic/100791-playstation-plus-faq/

 

Nic w Plusie nie zostaje na zawsze. Po skończeniu abonamentu nie będzie dostępu do tych gier.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Kryzys 2 to swietna opcja. Od kiedy wzialem plusa wskakuje wiekszosc tytulow, ktorych nie zdazylem qpic :) wyjaktiem Deus Ex i RDR. Mam nadzieje, ze AC nie bedzie bo posiadam wszystkie czesci, ale licze tez na Dead Island. Zobaczymy, co bedzie na swieta :) Naprawde Sony daje rade z tym Plusem, a jedyna wada to czas, ktorego brakuje na granie, chyba, ze ktos jest no-lifem :)

Odnośnik do komentarza

lista gier spoza Instant Games Collection (IGC) które mozna jeszcze pobrac z pl store :

 

Deus Ex Human Revolution (dział essentials)

Machinarium (wyszukiwarka albo wszystkie, nie pamietam juz)

Starhawk singleplayer (dział gry->strzelanki)

 

jak cos jeszcze znajdziecie odblokowane to piszcie

 

---

 

co do listopadowej oferty, Z EU PS3 blog "Yep, this has been noted! I can say that two of the three November additions to your IGC are not shooters"

 

hmm ciekawe :woot: dalej będę obstawial NFS HP

 

---

 

jako uzytkownik kodzika trialowego jaram sie strasznie Plusem bo jestem praktycznie pewien ze przedluze go sobie na dluzej, duza biblioteka + swietne popie.rdolki ktorych ni huhu bym nigdy nie wzial (Double Dragon Neon albo Hell Yeah) ktore okazaly sie pokladami miodu, Hell Yeah mnie najbardziej zaskoczylo, ma taki absurdalny humorek jaki lubie, królik rzuca memami i robi masarnie z potworków, dawno się nie śmiałem przy jakiejś giereczce

 

once you go + you can't go - :dance2:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Do kiedy będą dostępne za free dla plusowców: Motorstorm Apocalypse, LBP2 i Infamous 2?

A no i czy jak te gry znikną, to pojawią się jakieś nowe, które po ściągnięciu pozostaną dla nas na zawsze (nie stracimy do nich dostępu po skończonym abonamencie)?

 

Te trzy gierki są dla plusowców na rok. W czerwcu zapewne będą zamienione na inne i zapewne coś od Sony czyli np Uncharted, może Twisted Metal etc.

 

Zauważyliście też, że zwykle wydają drugą albo kolejną część jakiejś gry? Np Infamous 2, Crysis 2, Dead Space 2, Resident Evil 5. I to zwykle w "gołej", premierowej wersji. Po to żeby wydać dodatkowo parę groszy na pierwszą część np Dead Space, Deus Ex i na brakujące dodatki. A powiedzcie mi jeszcze, które gry dodali niejako w wersji GOTY z wszystkimi dodatkami. RDR i Resident Evil, prawda? Reszta jest chyba bez DLC jak wspomniany Deus Ex.

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Kurka Crysis 2? Znowu "szczelanka" fpp. Mam do ukończenia jeszcze Deus Exa, BulletStorma i inne "szczelanki", ale z widokiem tpp.

Natomiast cierpię na tę chorobę co Mr.Ściera i po półgodzinnym graniu w fpp, jest mi niedobrze :(.

A w listopadzie kolejna strzelanina fpp. Shit! Znowu tytuł na kilka godzin, będę przechodził kilka tygodni :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...