Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zadowolony; większości gier nawet nie mam kiedy odpalić i leżą na dysku, a potem je usuwam, tyle tego dają wtf. Zwłaszcza opłacalny jest plus vity, bo nie ma u nas w EU dużo gier, więc nie mają z czego crapów dawać ;p

 

Dzięki temu plus dostarcza mi teraz gier zachodnich, natomiast ja mogę kasę przeznaczyć na wschodnie ;p

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Ja nadal twierdzę, że model abonamentowy za gry to przyszłościowy model, może nawet stanie się bardziej popularny od ftp-owego (mimo, że to zupełnie inne bieguny). Po pierwsze - obrywają second handy, a to już uszczęśliwia (niestety) wydawców. Po drugie - wpływa stała kasa, niezależnie od line-up'u. Po trzecie - w przypadku dużej ilości gier online, ludzie będą płacić za abonament by mieć te gry. Po czwarte - gry które z jakiś przyczyn są genialne ale przeszły niezauważone, mogą teraz zostać docenione, a dodatkowo napędzą ludzi na premierę sequela.

 

Najgorszej dla Sony będzie, jak 3rd Party zaczną sami stosować ten model i do Plusa przestaną dawać gry :P Na miejscu Sony nie chwaliłbym się tak prędko z wynikami Plusa, bo zaraz EA czy Activision spojrzy nań swoim sauronowym okiem i skończy się monopol Sony na ten model ;)

Odnośnik do komentarza

No jasne mendrek, bo będę czekać aż pół roku czy rok aby gra pojawiła się w plusie w którą chce grać w multi i specjalnie dlatego będę przedłużać usługę aby dalej grać po sieci. Plus to bardzo fajna sprawa, ale nie bujaj zbytnio w obłokach i nie dodawaj od siebie pewnych rzeczy.

 

P. s

 

Fajna sprawa, wiele osób wzięło plusa w święta na próbę bo była promocja i był Batman a teraz znów dla nich jest promocja aby dalej ich w plusie zatrzymać:-)

Odnośnik do komentarza

No jasne mendrek, bo będę czekać aż pół roku czy rok aby gra pojawiła się w plusie w którą chce grać w multi i specjalnie dlatego będę przedłużać usługę aby dalej grać po sieci. Plus to bardzo fajna sprawa, ale nie bujaj zbytnio w obłokach i nie dodawaj od siebie pewnych rzeczy.

 

P. s

 

Fajna sprawa, wiele osób wzięło plusa w święta na próbę bo była promocja i był Batman a teraz znów dla nich jest promocja aby dalej ich w plusie zatrzymać:-)

 

za rok usługa może się rozwinąć do tego stopnia, że będziemy dostawać najnowsze gry w ramach abonamentu. zresztą porównaj sobie pierwsze gry na PS+ z tymi co dają teraz. niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza

Tak, a wydawcy zrezygnują z tego żebyście im płacili 200 zł za jedną grę na premierze. Zejdźcie na ziemię. Rynek gier by się załamał.

zrezygnują, bo grę wypożyczają a nie sprzedają. kto będzie chciał sobie kupić płytę z pudełkiem ten i tak kupi. zgadzam się z mędrkiem - to jest przyszłościowy model sprzedaży
Odnośnik do komentarza

Najlepiej dla graczy i sony byłoby zrobić wersje premium gdzie za 400 złotych można ściągnąć 5 gier wydanych przez sony rocznie. Oczywiście musieliby zablokować udostępnianie na 2 kontach. Casuale i tak kupowaliby gre na premiere bo nie wiedzieliby o tej usłudze. Nareszcie sony miałoby pożytek ze swoich mniejszych studiów.

Odnośnik do komentarza

Czy PS+ działa na wszystkich kontach na danej konsoli czy tylko na tym, na którym jest kupiony? Właściwie to bardziej chodzi o gry...czy taki Sleeping Dogs będzie działał normalnie na koncie A jeżeli był kupiony/pożyczony poprzez PS+ na koncie B? Jeżeli tak to czy sytuacja z grami na PSVita wygląda tak samo?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czy ja dobrze kojarze że była niedawno oferta, że nowe konta PSN dostają 30 dni PS+ z miejsca? Ewentualnie czy są jakieś kody do zgarnięcia na ten miesiąc PS+?

 

1. Nope.

2. Co jakiś czas pojawiają się jakieś akcje na fejsie, trzeba śledzić temat. Gdzieś tu podawali też jakiś myk na 30 dni plusa, ale nie wiem na czym to polegało. Na neogafie też był odpowiedni temat.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Czy ja dobrze kojarze że była niedawno oferta, że nowe konta PSN dostają 30 dni PS+ z miejsca? Ewentualnie czy są jakieś kody do zgarnięcia na ten miesiąc PS+?

30 dni ps+ za free. Dziala tylko na nowych kontach.

Only new accounts can activate this code

If you have already had PS+ at anytime on any account, you will get an invalid entry

(Psst... Create a new account, takes 3 minutes tops, use UK and Zip Code W21AA)

You CAN NOT STACK!

 

http://30joursplaystationplus.com/

 

Nom = First Name

Prenom = Last Name

Email = Email

Date de naissance = Date of Birth **Remember** its Day/Month/Year

Code Postal = I just used 70005

Telephone = leave blank

http://www.neogaf.co...031&postcount=1

 

Lap. z tego co wiem jeszcze dziala. Ale tylko na nowych kontach.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jest już update Plusa na luty. Warto wspomnieć, że Sleeping Dogs mamy na wyłączność. Czyli nawet jak się skończy abonament PS+ to w grę można grać.

Serio? 

 

Tak chciałem spytać, Infamous 2 i LBP 2 są dostępne po straceniu Plusa, prawda? Do kiedy?

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi o co kurna chodzi? Miałem ponad 50 zł na koncie, wziąłem wszystkie gry z oferty plusa na ten miech + zaległe Jet set radio i jeszcze jedną grę, wszystkie dokładnie patrzyłem czy są za darmo, a następnie patrzę na moje konto i 0zł... Kogo i gdzie mam opie.rdolić za to?

Odnośnik do komentarza

Jest już update Plusa na luty. Warto wspomnieć, że Sleeping Dogs mamy na wyłączność. Czyli nawet jak się skończy abonament PS+ to w grę można grać.

Jesteś do tego przekonany? Mi się wydaje (w sumie to jestem praktycznie pewien), ze "na wyłączność" oznacza po prostu to, że obecnie tylko właściciele PS+ mogą pobrać tą grę a do kupienia dla wszystkich będzie dopiero za jakiś czas. Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

na @ powinno Ci przyjść zestawienie transakcji, czarno na białym :]

Nic mi nie poprzychodziło. Nie wiem, irytuje mnie sytuacja i nawet nie wiem do kogo mam się zgłosić z tym i czy w ogóle jest możliwość odzyskania mamony którą mi zabrano "od tak"... ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...