Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi o co kurna chodzi? Miałem ponad 50 zł na koncie, wziąłem wszystkie gry z oferty plusa na ten miech + zaległe Jet set radio i jeszcze jedną grę, wszystkie dokładnie patrzyłem czy są za darmo, a następnie patrzę na moje konto i 0zł... Kogo i gdzie mam opie.rdolić za to?

 

Dzwoń do polskiego Centrum Obsługi Klienta Playstation. Na mailu powinieneś mieć transakcję, a także w jej liście. Jeśli jest tam gra z Plusa, w momencie gdy była już w ofercie Plusa i Ty masz abonament, to myślę że zwrócą Ci kasę i aktywują grę osobno za darmo. Tak robili jak był ten glitch w Batman: AC, gdzie pisało za darmo, a przy potwierdzaniu transakcji pisało normalną kwotę (a ludzie mogli nie zauważyć i kupowali grę którą powinni byli mieć w abonamencie).

 

Numer tu: 0 801 230 000

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A więc tak:
1) Dziękuje Mendrek za pomoc

2) Gdyby ktoś miał ten sam problem - jak mi powiedziała sympatyczna pani ze słuchawki jest błąd w usłudze PSN i po wzięciu portfela nie wyświetla nam się kasa tylko 0,00zł gdy tak naprawdę ją mamy. Żeby ją sprawdzić dodajemy do koszyka jakąkolwiek grę którą można kupić i wtedy nam się pojawi aktualny bilans konta. Błąd, który naprawiają i jakby ktoś miał problemy z tym związane niech się nie martwi. :)

 

Odnośnik do komentarza

@ Emtebe & Olsen

Aaaa... to nie wiedziałem.. jakoś nie zwróciłem wcześniej uwagi  :blush:

W takim razie nie wiem o co chodzi w tym wypadku z tym "na wyłączność"... ale i tak wydaje mi się, że nie będzie to działać bez plusa.

 

e: Zainstalowałem i sprawdziłem - jest termin ważności dla SD, pokrywający się z końcem PS+

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Ej panowie nigdy tak nie było że pobieramy grę w ramach "plusa" i działa nam w nieskończoność. 
Ten napis "exclusive" to tylko zachęta, żeby ludzie nie mający plusa w końcu się skusili. Gdyby dali tego SD za 20 złoty dla plusowiczów i za 99zł dla zwykłych userów, to ten SD by Ci działał nawet po upływie abonamentu. Każda zakupiona gra w zniżce plusowej, będzie działać wiecznie, ale nie te comiesięczne tytuły które pobieramy za free.

Odnośnik do komentarza

Jak nie było, jak było? Pyknij trójkątem na grach z plusa i zobacz w 'informacje', że nie każda ma licznik odliczający czas do końca ważności. A jak licznika nie ma to gra i po zakończeniu abonamentu będzie działać.

Odnośnik do komentarza

Głosujmy na RPG, plosie :) Ja wiem, że nikt tego Ni no Kuni nie obiecuje ale taka Dragons Dogma też mogłaby się przecież w ofercie znaleźć.

 

 

tak sobie myślę... co z PS+ po premierze PS4? Co z ludźmi, którzy wykupili PS+ na kilka lat? :)

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi sie to rozsądnym rozwiązaniem. Wielu z nas ma rodzeństwo czy tez dzieli konsole z innymi graczami. Ograniczenie ilości kont na 1 konsoli byłoby swoistym strzałem w stopę. A przecież wielu kocha dźwięk wpadającego trofika. Mam nadzieję że bedzie tak jak jest. Aby tylko Sony nie robilo nam na złość a robili coś dla nas.

 

Plusa mam do kwietnia '14 roku , I do tego czasu nie planuje zakupu Ps4.

Odnośnik do komentarza

wybor zamiast komorki vity w abonamencie w play - strzal w 10....za 180zł mam Vitę, a na niej juz do ogrania min. uncharted golden abyss, gravity rush, lumines, mutant space blobs, wipeout 2048, mortal kombat, a zaraz dojdzie mgs2 hd i mgs3 hd. Do tego inne mniejsze gierki. Kupilem stardust delta z promocji za 14zł i mam finala9(18zł mnie kosztowal) z jakiegos dawnej promocji....no ogien z dupy

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Śmieszna sytuacja, bo wczoraj patrzyłem DOA na allegro i miałem dziś brać, a tutaj taka niespodzianka. ME3 mnie nie grzeje, nie grałem w żadną część, a od "trójki" nie zacznę niestety. Zazdroszczę kolekcji MGS, ale i tak, to co wyjdzie na grubasa jest fantastyczne. Wreszcie nie żałuje, że mam abonament.

Odnośnik do komentarza

kto nie grał w ME niech nadrabia,.. mnie szwagier namawiał od premiery pierwszej częsci i dopiero w lipcu ub.r. się skusiłem; teraz planowałem na ps3 kupić trylogię, ale ME3 w plusie i do tego rabat na ME1 i ME2 chyba rozwiązują moje problemy

 

do tego DOA5 - kumpel ostatnio mnie namawial na zakup... ufff...

 

bajeczny zestaw <podjarany_jak_pedofil_w_przedszkolu>

Odnośnik do komentarza

wybor zamiast komorki vity w abonamencie w play - strzal w 10....za 180zł mam Vitę, a na niej juz do ogrania min. uncharted golden abyss, gravity rush, lumines, mutant space blobs, wipeout 2048, mortal kombat, a zaraz dojdzie mgs2 hd i mgs3 hd. Do tego inne mniejsze gierki. Kupilem stardust delta z promocji za 14zł i mam finala9(18zł mnie kosztowal) z jakiegos dawnej promocji....no ogien z dupy

Dokladnie. Kolekcja majac Plusa rosnie, a do premiery PS4 chce juz miec Vite. Moze tez przedluzajac umowe wezme Vite. Bo do tego dochodzi Sly TiT, choc obawiam sie, ze przy tak slabej sprzedazy gra trafi do PS+

Odnośnik do komentarza

DOA5 cieszy bardzo, tez mialem brac niedawno. A nie rozumiem ludzi, ktorzy beda sie przekonywali do serii zaczynajac od trzeciej czesci i nie znajac wydarzen z poprzednich odslon.

 

I spytam przy okazji - przy kazdej aktualizacji oferty plusa dodaje sobie te gry w kolejke pobierania, tak aby byly w 'download list'. Sciagnalem wczoraj RE5 (wyszukujac je w 'download list') i okazalo sie, ze nie mam dostepu do pelnej wersji, tylko do tego ograniczonego czasowo triala (przy ikonie gry w XMB mam ten zolty wskaznik ukazujacy 'zuzycie gry'). To samo z RDRem. Ktos tak mial?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...