Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo kiedy gaśnie sleeping dogs ? na psn nic nie pisze 

Leaving PS Plus in March:

 

    6th March: Sleeping Dogs

    6th March: Vanquish

    6th March: LIMBO

    13th March: Wipeout 2048

    20th March: Lumines Electronic Symphony

Odnośnik do komentarza

A ja sądzę, że plus zostanie zmodyfikowany na potrzeby płatnego online'u; w ten sposób zdecydowana większość społeczności będzie chciała mieć plusa, a nie będzie poczucia, że muszę mieć plusa, żeby pograć online. Nie mieści mi się w głowie, że mogłyby istnieć 2 abonamenty: jeden za Plusa, a drugi za online.

Takie rozwiązani sprawiłoby, że gracz wiedziałbym za co płaci. Wtedy nawet 300zł w skali roku nie bolałoby tak bardzo.

Szczerze mówiąc wątpie by granie online na PS4 było płatne. Chociaż tylko ze względów etycznych takie mam wrażenie, a jak wiemy w tej branży etyka ma coraz mniejsze znaczenie. Z drugiej strony wespół z PS4 ma współistnieć PS Vita gdzie online nie jest płatny i tu też przemawia za bezpłatnym graniem po sieci no bo jak - jedna bieżąca platforma ma płatny a druga nie? 

A wspomniane przez Ciebie 300 zł wydaje mi się trochę mało... Oczywiście chcielibyśmy jak najtaniej, ale już obecna forma Plusa znacznie przekracza te 200 stówki. Niby tu chodzi o zebranie stałej grupy płacących stąd zapewne taka atrakcyjna cena, ale mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza

Lista gier z całego Plusa 2.0 na PS3:

 

Infamous 2

LittleBigPlanet 2

Motorstorm: Apocalypse

Virtua Fighter 5: Final Showdown

Outland

Oddworld: Stranger's Wrath HD

Scott Pilgrim vs. The World

Dead Space 2

Red Dead Redemption

Deus Ex: Human Revolution

Darksiders

Borderlands

Resident Evil 5: Gold Edition

Hell Yeah!: The Wrath of the Dead Rabbit

Sleeping Dogs

Saints Row 2

Bioshock 2

Just Cause 2

Guardians of the Middleearth

Mortal Kombat (2011)

Crysis 2

Bulletstorm

Lara Croft and the Guardian of Light

Quantum Conundrum

Renegade Ops

Vanquish

Warhammer 40,000: Space Marine

Batman: Arkham City

Chime Super Deluxe

Cubixx HD

F1: Race Stars

Limbo

Ratchet & Clank: All 4 One

Dead or Alive 5 (od 06.02.2013)

Mass Effect 3 (od 06.02.2013)

Joe Danger 2 (od 06.02.2013)

 

Starhawk (Solo Campaign)

God of War HD

Double Dragon Neon

Rock of Ages

Magic Orbz

Smash Cars

Wakeboarding HD

Sky Fighter

Retro/Grade

Hamsterball

Mahjong Tales: Ancient Wisdom

Ricochet HD

Mushroom Wars

Knytt Underground

Big Sky Infinity

Machinarium

Play Memories (aplikacja)

 

Jeśli coś pominąłem, to dajcie znać :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Trochę gier mnie ominęło, m.in. DS2, Arkham City czy RDR. Mimo, że ograne na x360 to z nie kłamaną przyjemnością zagrałbym na PS3. ME 3 już pobrane. Dostępne w wyszukiwarce sklepu.

 

ME3 pobrane już? Oj, chyba pobrałeś trial, bo full jak był tak jest, jak na razie za 279 zł ;)

Odnośnik do komentarza

Napisane było, wypróbuj wersję testową - jako Plusowicz były dwie opcje ściągnięcia do wyboru, płatną i plusową. Zassało, zainstalowało - trybi. Podobnie zrobiłem ze Śpiącymi Psami, po wpisaniu w wyszukiwarce wersja Plusowa była wcześniej, zanim pojawiła się normalne w Plusowej ofercie :)

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

sam teraz sprawdziłem, jeszcze przed wyjściem do pracy i chyba będziesz musiał ściągać ponownie;

daj znać później,czy była jakaś opcja odbokowania; nigdy nie interesowałem się tymi trialami, ale z tego co pamiętam, to pisali, że to pełna gra, która daje godzinę(?) zabawy, a później trzeba kupić. logiczne powinno być to, że jest to normalnie pełna gra, z patchem na godzinne odpalenie, a kolejnym patchem to ściąga; gdyby DOA5 miało podobny trial, to zapuściłbym obie, a po powrocie mógłbym ciorać (akurat dziś szwagier wpada na coopa Army of Two), ale dla samego ME3 szkoda konsole zostawiać na 10h ;)

Odnośnik do komentarza

Pro tip: można ustawić aby konsola sama się wyączyła po zassaniu :P

problem z tym, że moja złodziejska natura Polaka nie pozwoliła mi na przepłacenie i kupienie Plusa solo (wskazanym jest wyczucie dużych pokładów ironii w tym miejscu ;)), a z tego co się orientuję, po po przelogowaniu na zwykłe konto może to nie zadziałać; wylogowanie z PSN i zostwienie konta offline, też może nie przynieść oczekiwanych skutków; jeśli szwagier - na którego koncie jest Plus - zechce skorzystać z PSN to wuj bombki strzeli i pobierania/automatycznej instalacji nie będzie ;)

 

(lepiej przyznać się, że jest się sknerą, niż głąbem ;))

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

 

Pro tip: można ustawić aby konsola sama się wyączyła po zassaniu :P

problem z tym, że moja złodziejska natura Polaka nie pozwoliła mi na przepłacenie i kupienie Plusa solo (wskazanym jest wyczucie dużych pokładów ironii w tym miejscu ;)), a z tego co się orientuję, po po przelogowaniu na zwykłe konto może to nie zadziałać; wylogowanie z PSN i zostwienie konta offline, też może nie przynieść oczekiwanych skutków; jeśli szwagier - na którego koncie jest Plus - zechce skorzystać z PSN to wuj bombki strzeli i pobierania/automatycznej instalacji nie będzie ;)

 

(lepiej przyznać się, że jest się sknerą, niż głąbem ;))

 

 

No to faktycznie, przy 3 miesiącach zaoszczędzisz jakieś oszałamiające 28-29 zł !!!, a jak byś kupił w promocji grudniowej lub lutowej to całe 19 zł !! No nic pewno w skali roku to opłata za prąd wyrówna twój amazing bizz :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi też szkoda tego Arkham City i jeszcze Deus Exa. Ale rzeczywiście, dziś już nowy rzut gier, a ja jeszcze nie skończyłam Infamous 2, o Sleeping Dogs nie wspominając nawet. Zdecydowanie, od przybytku głowa boli. 

 

Lepszy przybytek niz jego brak. Mnie osobiscie cieszy ze PS+ chce nam dupsko zawartoscia rozerwac za takie smieszne pieniadze ;).

 

@XM

 

Roznie, najczesciej miedzy 12-15 chyba. Tez czekasz na DOA ? :) Juz sie nie moge doczekac az zostane workiem treningowym dla ludzi ktorzy w to graja od premiery.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...