Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sprawdzić czy coś ciekawego napisali w PSS odnośnie QC z poziomu PS3 no ale oczywiście trwa "konserwacja tej usługi" -> przez www PSS działa - magia normalnie.

 

Anyway QC nie pokazuje ilości dni do końca abo w informacjach więc albo dostaliśmy gratis albo Sony coś spierdzieliło :)

Odnośnik do komentarza

Z QC tez mialem przeboje. Pobralem w Plusie jako pelna wersje, ogralem kilkanascie leveli, Plus mi sie skonczyl i gre dalo sie uruchomic (bo nie miala info do kiedy jest wazna jak inne tytuly z Plusa), ale jako trial, czyli nie dzialaly sejwy i mozna bylo rozpoczac jedynie nowa gre. Po przedluzeniu Plusa nadal to samo, pomoglo dopiero ponowne rozpoczecie pobierania (zeby aktywowac).

Odnośnik do komentarza

Dostałem od Sony miesiąc plusa za darmo, ale nie chcę go na razie wykorzystywać, bo mam w co grac conajmniej przez najbliższy miesiąc (plus, Kratos czeka już za rokiem)  I stąd moje pytanie, czy ten kod moge wykorzystać za miesiąc dwa czy tam poł roku, czy musze to zrobić teraz bo się przedawni ?

Odnośnik do komentarza

Na początku jak wystartowała ta akcja z kodami z fb, dało się użyć więcej niż jeden kod na koncie. Sam użyłem dwóch. Potem coś pozmieniali i już się nie da. 1 kod = 1 konto. O dziwo, niedawno chciałem wklepać kod na innym koncie, które już istniało na konsoli i się nie dało. Pomogło dopiero  założenie nowego. (????)

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba mieć Vity. Wchodzisz w dział PS Vita i dajesz pobieranie, które później anulujesz. Gra jest w zakupionych :). Jestem ciekaw co będzie w kwietniu, gry z tego miesiąca mnie niestety nie porywają. Chciałem spróbować DOA 5 ale to już niestety nie to co za czasów części drugiej i Dreamcasta :(

Odnośnik do komentarza

Genialny news nie tylko dla Fanów komiksów Roberta Kirkmana! Jeżeli nie graliście jeszcze w The Walking Dead, to już 20 marca dostaniecie pierwszy epizod za darmo i cały season pass w promocyjnej cenie (z dodatkową obniżką dla Plusowiczów!). Lepszej okazji na rozpoczęcie przygody z tą emocjonującą serią nie było + zawsze kciuk w górę dla wykańczania zombie! :)

 

Promocja potrwa do 3 kwietnia, nie prześpijcie.

[za profilem PlayStation Polska na FB]

 

Dooobrze, czekałem cały czas na tę zniżkę, ciekawa jaka wysoka ona za całość będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...