Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kazub: Tylko nie wywalaj tego konta z Plusem na Holandie z konsoli bo wtedy gry przestaną działać.

Od zawsze tak było że gra ściągnięta z jednego profilu działa na każdym innym na konsoli (są raptem dwa wyjątki gier które tak nie działają).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Akurat The Walking Dead to dla mnie gwarant (wszystkie gry od Telltale Games chyba już były w PS+) a z soulsów to wolę "Dark", bo "Demon's" to już przecież staroć. Ogólnie europejski plus wymiata i cieszę się, że wreszcie ktoś dyma USA a nie EU. W tym miesiącu imo jakościowo nie jest jakoś mega ale przynajmniej żadnej z tych gier nie mam i wpadnie parę darmowych pucharków :P 

Odnośnik do komentarza

Akurat The Walking Dead to dla mnie gwarant (wszystkie gry od Telltale Games chyba już były w PS+) a z soulsów to wolę "Dark", bo "Demon's" to już przecież staroć. Ogólnie europejski plus wymiata i cieszę się, że wreszcie ktoś dyma USA a nie EU. W tym miesiącu imo jakościowo nie jest jakoś mega ale przynajmniej żadnej z tych gier nie mam i wpadnie parę darmowych pucharków :P

 

Chodziło mi raczej o to, że Demon's Souls niedawno trafiło na PS Network. To ostatnia chwila by ktoś w nią jeszcze zagrał, póki moda na Dark Souls trwa. A Bayonette obstawiam z tego względu, że tak jak Demon's Souls niedawno trafiła na PSN. Pare miesięcy żeby gra jeszcze coś tam zarobiła a później pyk do Plusa.

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Jest gdzieś lista gier, które były wrzucone w plusie od początku akcji? Bo już się gubię z tym co mam xD

 

 

Lista gier z całego Plusa 2.0 na PS3:

 

Infamous 2

LittleBigPlanet 2

Motorstorm: Apocalypse

Virtua Fighter 5: Final Showdown

Outland

Oddworld: Stranger's Wrath HD

Scott Pilgrim vs. The World

Dead Space 2

Red Dead Redemption

Deus Ex: Human Revolution

Darksiders

Borderlands

Resident Evil 5: Gold Edition

Hell Yeah!: The Wrath of the Dead Rabbit

Sleeping Dogs

Saints Row 2

Bioshock 2

Just Cause 2

Guardians of the Middleearth

Mortal Kombat (2011)

Crysis 2

Bulletstorm

Lara Croft and the Guardian of Light

Quantum Conundrum

Renegade Ops

Vanquish

Warhammer 40,000: Space Marine

Batman: Arkham City

Chime Super Deluxe

Cubixx HD

F1: Race Stars

Limbo

Ratchet & Clank: All 4 One

Dead or Alive 5

Mass Effect 3

Okami HD

Lord of the Rings: War in the North

 

The Cave

Joe Danger 2

Starhawk (Solo Campaign)

God of War HD

Double Dragon Neon

Rock of Ages

Magic Orbz

Smash Cars

Wakeboarding HD

Sky Fighter

Retro/Grade

Hamsterball

Mahjong Tales: Ancient Wisdom

Ricochet HD

Mushroom Wars

Knytt Underground

Big Sky Infinity

Machinarium

Play Memories (aplikacja)

 

Jeśli coś pominąłem, to dajcie znać :)

 

Update'owałem o listę gier z tego miesiąca. Wrzuciłem też do pierwszego posta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

SCEE ogłosiło już, że w maju w PS+ będzie Hitman Absolution :D Pozostałe 4 tytuły ogłoszą w przyszłym tygodniu.

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/04/10/playstation-store-declassified-sale-begins-today/

 

 

A poza tym, Virtue's Last Reward na Vite jest już dostępny za free. 

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Plotki o nim były od jakiegoś czasu - sytuacja podobna jak ze Sleeping Dogs. Duża gra, która gdzieś jakby nie do końca spełniła oczekiwania, choć przecież nie jest to crap i nie sprzedała się specjalnie słabo. Square-Enix chętnie wrzuca gry do Plusa, a nawet godzi się na zniżki (typu ten Tomb Raider za 120 PLN). Pewnie Tomb też za parę miechów do Plusa zawita. S-E musiało wziąć sobie tego Plusa za priorytet, a może przy okazji chcą sobie narobić profitów u Sony.

Odnośnik do komentarza

Plotki o nim były od jakiegoś czasu - sytuacja podobna jak ze Sleeping Dogs. Duża gra, która gdzieś jakby nie do końca spełniła oczekiwania, choć przecież nie jest to crap i nie sprzedała się specjalnie słabo. Square-Enix chętnie wrzuca gry do Plusa, a nawet godzi się na zniżki (typu ten Tomb Raider za 120 PLN). Pewnie Tomb też za parę miechów do Plusa zawita. S-E musiało wziąć sobie tego Plusa za priorytet, a może przy okazji chcą sobie narobić profitów u Sony.

 

To raczej wina SE, że stawiają wysoko poprzeczke. Wg nich ponad 2mln Hitmana czy 3mln Tomb Raidera to nie wystarczający wynik lol 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...