Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślałem o U3 ... ale mnie zniechęciliście. Mimo całkiem okej neta(15MB), nie mam zamiaru tego zasysać. Przy MP3 i jego 14GB transfer oczywiście magicznie spadł, serwery nie wyrabiały i konsola pobierała z 8h + instalacja. Gierka raczej nie warta pobierania tym bardziej, że Plusa mam tylko do końca czerwca, a gier do ogrania kilka. 

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, pobierajcie raz jeszcze U3.

Kto pobrał wcześniejsze 12GB nie musi nic kasować.

Wystarczy w sklepie jeszcze raz "pobrać", a wtedy do listy pobierania, dopiszą się nam nowe pliki z filmami po jakieś 10 GB.

Jak działa instalacja gier na PS3?

Mam wolne 10GB, a gra zajmuje 9GB = nie da się pobrać gry, ponieważ pobieramy plik instalacyjny, który ma się się rozpakować (szkoda że nie kompresują) o rozmiarze 9GB, czyli potrzebujemy dwa razy tyle wolnego miejsca (na plik i na rozpakowaną już grę).

Mam wolne 10GB, a gra zajmuje 5GB = da się pobrać grę.

Yakubu, wydaje mi się że powinieneś pobrać pierw ten plik 12GB, zainstalować go, a potem dociągać plik z filmami. Kto wie czy w ogolę potrzebne będzie pobieranie filmów 3D, skoro z tego nie korzystasz.

Nie ma opcji byś pobierał na darmo i nagle zobaczysz błąd, bo nie masz miejsca.

W tym przypadku, od razu zobaczysz monit: 'w pamięci masowej brak miejsca', czy coś w ten deseń. :)

Edit:

A na początku pisałem że beka z sony, że wrzuca plik 34GB i trza mieć 68GB wolnego, ale mądrale pomyśleli o małych dyskach i podzielili plik na części, czyli chyba styknie nawet dysk 40GB.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Kupiłem grę na Allegro i w niej była karteczka z 30 dniowym Plusem do wykorzystania. Gra oczywiście nowa. Voucher nie działa, kod zgłasza nieprawidłowy, mimo że pod zdrapką widnieje expiration date na grudzien tego roku. Czy to może być wina tego, że gra z UK a ja mam konto na Polskę? Można się zgłosić do Sony, żeby dali nowy kod?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...