Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pie!@#$%

Jak oni tam kręcą....

Witam,

 

Zgodnie z informacjami na temat promocji PS Plus, które otrzymałam kilka minut temu, promocja nie dotyczy subskrypcji, które są aktywowane przez kody. Jedynie zakup produktu z PlayStation Store uprawnia do skorzystania z promocji.

 

Przepraszam za tę nieścisłość.

 

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Network/Nie-dosta%C5%82em-dodatkowych-3-miesiecy-PS/td-p/19587846/page/3

 

:angry:

Odnośnik do komentarza

Hm, gdzie wy te kody niby gdzie indziej taniej kupujecie? Chcę kupić sobie na 3 miechy i nigdzie nie ma poniżej 60 PLN, co jest ceną sklepową z PSS.

 

EDIT: Ok na keye.pl jest taniej, ale niestety nigdzie nie ma tańszych 3 miechów :confused:

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Pytanie, mieć taniej plusa na rok, czy drożej za 15 miesięcy? :)Trochę ujnia wyszła :(

licząc, że kod na rok plusa dostaniesz za 160zł to i tak według mnie koszt plusa z pss(195zł) i bonusem 90 dni wychodzi taniej na średniej miesięcznej

 

195zł na rok plusa + bonus 90 dni = 13zł na miesiąc

160zł za rocznego plusa = 13,3 zł na miesiąc

 

więc kwestia jest tego za ile wyrwiesz roczny kod na plusa

 

edit:

 

a do kodu z pss można doliczyć wyrwanie taniej karty zdrapki, ja właśnie znalazłem "setki" za 90zł

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

jak ktos juz ma kod ze zdrapki to moze przeciez wpisac i zobaczyc na ile pokaze sie czas subskrypcji plusa (powinno pisac cos takiego, 1 rok + 3 miechy extra). pozniej mozna dac anuluj jak sie jeszcze nie chce wykorzystywac i kod dalej bedzie aktywny

ogolnie to dziwne ze ma byc niby ta promocja tylko w pss, bo przeciez to gdzie kupie (pss czy kod) to nie powinno miec znaczenia. ich usluga ich zarobek i tu i tu

Odnośnik do komentarza

Zdrapki jednak też przedłużają plusa o 3 miesiące, PlayStation Polska potwierdzili to na FB.

 

http://przeklej.net/img.php?im_id=126257

 

Edit

Jednak nie działają zdrapki bo podobno mają jakiś problem techniczny. Już się spytałem czy to naprawią i czekam na odpowiedź. Jak odpiszą to dam znać co i jak.

Edytowane przez cwieri
Odnośnik do komentarza

http://www.psxextreme.info/topic/100791-playstation-plus-faq-pierwszy-post/

 

Gdzie mogę zobaczyć, ile dni pozostało do końca członkostwa w PlayStation Plus?
Liczbę dni do końca obecnego okresu członkostwa można zobaczyć, przechodząc do PlayStation®Network > [Zarządzanie kontem] > [Zarządzanie transakcjami] > [Lista usług] > [PlayStation®Plus] w menu XMB systemu PlayStation 3.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...